Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się podłączyć głośników do Xboxa 360 przez USB, ponieważ 360 nie przesyła dźwięku przez USB. Testowałem na słuchawkach 5.1 - na USB.

a co przesyla dzwiek przez USB??

 

USB to nie jest do przesylania dzwieku a danych cyfrowych, glosniki sa analogowe...

 

to o czym piszecie to jest co innego niz wynika z waszych przewidywan

 

pierwsze co to zasilanie, czesto glosniki USB nazwane sa dla tego ze zasilanie biora sobie z USB i nic wiecej

drugie nazewnictwo to glosniki ktore maja wbudowana karte dzwiekowa wlasnie na USB (gdzie koszt takiej karty to grosze sa) i te glosniki instaluja sie jak karta dzwiekowa pod USB w kompie

 

nie ma mozliwosci w konsolach zeby takie urzadzenia chodzily (chyba ze w linuxie)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 278
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Witam. Szukam czegoś w miarę dobrego i taniego do Xboxa360 i PS3. Wystarczy mi 2.1 bo mam mały pokój i mały budżet (z tego co piszecie do korzystania z 5.1 trzeba mieć drogi system z dekoderem).

 

Czy te głośniki będą dobre? Może ktoś z was posiada? Jak konkretnie taki zestaw połączyć z XO? W wolnej chwili przejrzę cały temat ale teraz na prawdę nie mam czasu.

 

http://allegro.pl/item334823644_hit_logite...is_wysylka.html

Odnośnik do komentarza

Tak będą dobre, miałem zamiar ci je polecić bo sam ich używam z X360 i jestem bardzo zadowolony. Głośniki w zestawie posiadają wszystkie przejściówki potrzebne do podłączenia konsoli, w twoim wypadku będzie chyba trzeba coś jeszcze dokupić, skoro chcesz podłączyć dwie konsole równocześnie.

Odnośnik do komentarza

Warto, bo graja lepiej(najlepiej wybierz sie do jakiegos sklepu i popros sprzedawce, zeby wlaczyc te glosniki, ktore cie interesuja), subwoofer jest wiekszy(co jest wazna cecha przy tym rodzaju glosnika), wiec tez i gra lepiej. Dodatkowo jest tez pilot, ktorym mozemy regulowac glosnosc dzwieku, jak i oczywiscie wlaczac i wylaczac glosniki. Zaleta jest tez wbudowane w niego gniazdko sluchawkowe. Roznica miedzy pilotami w Z3 i Z4 jest taka, ze w tym pierwszym modelu nie ma regulacji niskich tonow(odpowiednie pokretlo jest schowane za subwooferem), natomiast w Z4 to pokretlo jest wygodnie umieszczone na pilocie. Doplaca sie okolo 70 zl do modelu Z3 i okolo 100 zl do Z4. Wiekszych roznic miedzy nimi nie ma, poza wygladem. Pierwsze maja zdejmowane oslonki na glosniki satelitarne i dostepne sa w wersji czarnej i w drugiej z drewnianymi wstawkami i srebrnymi wykonczeniami. Podobno jest tez wersja biala, ale osobiscie sie na taka nie natknalem. Z4 sa dostepne w dwoch wersjach kolorystycznych: bialej i czarnej. Obydwie wersje maja blyszczaca obudowe, tak wiec pasuja do nowoczesnych monitorow, czy telewizorow. Dlatego wyglad IMO bardziej przemawia na korzysc preferowanych przeze mnie modeli.

Czy warto doplacic? Moim zdaniem warto. Nie jest to jakas bardzo wygorowana kwota i jesli mozesz troche dolozyc to zrob to, bo naprawde sie oplaca.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, zastanawiam sie nad kupnem zestawu głosnikowego, jeszcze neiwiem czy 5.1 czy cos mniejszego. Mój pokoik ma jakos 4na4m. Zastanawia mnie czy granie poweidzmy po nocach nie bedzie przeszkadzało innym domownikom - sypialania rodzicó za ścianą. Kolejnym problemem jest to, że chciałbym do tego podlaczyć ixa, cyfre, komputer, może DVD i neiweim czy jest to potrzebne TV - czy potrzebuje do tego jakąś przejściówkę? Miłoby było gdyby ktoś podał jakis zestawik, ale bezprzewodowe od razu odpadaja - co to za bezprzewodowość jak i tka musże je do prądu podłaczyć?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam taki problem. Zakupiłem zestaw 5.1 i podpinam go do x'a kablem optycznym, wybieram w menu konsoli dźwięk digital 5.1 i nie mam w ogóle dźwieku (ani w menu ani w grach), jak wrzuce płytke dvd z filmem przy takich ustawieniach wszystko smiga ok tzn. w menu nie ma dźwieku natomiast po starcie płyty dźwięk juz jest (5.1 i dts). Jak zmienie w menu na dźwięk stereo to i w menu i w grze jest dźwięk no ale w 2.1 o co może chodzić?

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza
Mam taki problem. Zakupiłem zestaw 5.1 i podpinam go do x'a kablem optycznym, wybieram w menu konsoli dźwięk digital 5.1 i nie mam w ogóle dźwieku (ani w menu ani w grach), jak wrzuce płytke dvd z filmem przy takich ustawieniach wszystko smiga ok tzn. w menu nie ma dźwieku natomiast po starcie płyty dźwięk juz jest (5.1 i dts). Jak zmienie w menu na dźwięk stereo to i w menu i w grze jest dźwięk no ale w 2.1 o co może chodzić?

 

Co to za zestaw ??

Odnośnik do komentarza
Najdziwniejsze jest to, że filmy chodzą w 5.1 ale dzięki za poświęcony czas. Spróbuje jeszcze w ustawieniach poszukac

 

No problem,jak dalej nie bedzie chodzić to jeszcze powalczymy 8)

 

Update:Nie wiem czy to może być to ale miałem podobny przypadek jak podpiłem na początku Xboxa do Amplitunera wogole nie było dziwięku,przyczyną była wtyczka w x360 strasznie luzno kabel wchodzi w nia i nie styka trzeba mocno wepchnąć żeby sie nie poluzował wtedy wszystko jest ok!

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

witam sorki za troche lamerskie pytanie ale mam xboxa 360 elite podlaczonego do tv 32" przez kabelek HDMI jak do takiego sprzetu mam podlaczyc sobie jakies glosniki 5.1 czy bede musial zrezygnowac z kabla HDMI i przerzucic sie na komponent z optykiem ? i jeszcze jedno co byscie polecili w granicach 100-150 Euro . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

czy ktores z tych glosnikow beda pasowaly do xbox360 ? i jak je podlaczyc jak juz beda pasowaly kablem vga,ktory bedzie podlaczony do monitora ?

AD 1 - http://www.allegro.pl/item385368816_hit_gl...zja_od_ss_.html

AD 2 - http://www.allegro.pl/item385465890_promoc..._najtaniej.html

AD3 - http://www.allegro.pl/item384098529_okazja...0w_sps_01a.html

na allegro jest mnostwo takich ofert , poleccie mi cos ... rozumiem,ze te wtyki od vga sie wklada w glosnik ale musi miec odpowiednie wejscie ale jak sie ono nazywa ? bo nie wiem dokladnie nawet czego mam szukac jestem newbie w tych sprawach. aha i czy do podlaczenia glosnikow do x360 potrzebny jest tylko kabel vga ?;] z gory dziekiz za helpa ...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Witam,

 

Chciałbym kupić jakieś głośniki do x360 oraz do PC.

 

Z tego co wiem to muszą posiadać wyjście optyczne. Jakie głośniki z dekoderem polecacie do 400zł?

 

Mój x360 bez HDMI:/

Głośników z wyjściem optycznym do 400zł nie znajdziesz z tego co mi wiadomo. jeskli się mylę i jest jakis model to podajcie linka.

Odnośnik do komentarza
Mam 1200zł, ale jeszcze chce sobie monitor 22 " kupić ( do Xboxa i PC )

 

Generalnie, aż tak dużo nie gram na x360 żeby kupować głośniki za 1000zł.

Jest inna opcja. Zamiast brac niestety takie drogie 5.1 kup 2.1 Podłączysz je wtedy do przejściówki http://allegro.pl/item391073721_przejscie_...azda_f_vat.html i masz niezły dźwięk za o wiele mniejsze pieniądze. Jak już konstruowac 5.1 to że tak powiem osobno. Czyli Ampli + głośniki kupowane osobno + subwoofer.

 

EDIT: Takie cos sobie kupisz http://www.komputronik.pl/Glosniki/Logitec...pelny,id,23768/ lub to http://www.komputronik.pl/Glosniki/Logitec...pelny,id,14445/ i będzie git. A odnośnie monita CRT 22" cale polecam przyjrzeć się Dell P1130, Iiyamie 505, 511, 513 czyli Compaqowi P1220. No chyba, że mówiłes o LCD ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

No ale do komputera mógłbym kupić głośniki 5.1 i tak

 

Mam mobo ABIT IP35-e ma zintegrowaną karte 7.1 HD więc myślę, że byłoby si.

 

A do x360 mogę to jakoś wykorzystać?

 

Ew ampli + głośniki kupowane osobno + subwoofer ile by wyszlo?

 

PS. mam taką przejściówkę bo mam kabel do LCD ale niestety nie ma on wejścia optycznego więc musiałbym kupić nowy ewentualnie. Ale przejsciówka takową posiadam

Edytowane przez Raptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.