Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

Aby uzyskać dżwięk przestrzenny potrzebujesz dekoder np. Creative DDTS100.

Tylko jest zonk-tego modelu już nie produkują, ale może znajdziesz coś na allegro w rozsądnej cenie.

 

Dzieki, rozumiem, ze chodzi o te przejsciowke, podana przez Gooralesko?

http://allegro.pl/item391073721_przejscie_...azda_f_vat.html

 

Nie. Tą możesz podłączyć dźwięk kablem VGA do TV.

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, rozumiem . Jaka wiec przejsciowke potrzebuje? Nic wiecej mi nie potrzeba, powiedzcie o co kaman, wsiadam w fure, kupie co trzeba i niech to wreszcie buczy tak jak trzeba :) Zapytam sie jakiegos oszoloma miedzy polkami w media markcie to zrobi " : S " i tyle z jego "rad" .

Potrzebujesz przejściówke "żeńsko-żeńską" 2na3. 2-chinch(RCA)<=>3-jack 3,5mm.

Odnośnik do komentarza
Na allegro nie znalazłem.

Sprawdż tutaj.

Ten sam temat, ale są tam fotki przejściówki.

 

Game Console Adapter by Logitech. Tak się nazywa ta przejściówka. ^_^

I co mu da ta przejściówka? Po czinczach Xklocek przesyła jedynie stereo więc po zastosowaniu przejściówki będzie to stereo rozbite na taką ilośc głośników jaka będzie w zestawie (w tym przypadku 4). On musi mieć głośniki z optykiem lub ampli z optykiem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość MasterShake

o, chyba tutaj mozna pytac.

 

W okolicach grudnia planuje kupic jakis zestaw, na co trzeba zwacac uwage? W sumie najlepiej zeby byl z amplitunerem/wzmacniaczem zeby jeszcze n do tego przypiac, 5.1, cenowo w sumie nie wiem, z 1.5 tys?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie

Czy przy takim amplitunerze

http://www.allegro.pl/item443629596_sony_s..._d_digital.html

 

Możliwe jest podłączenie tych głośników do X360 tak żeby dawały dźwięk 5.1

http://www.allegro.pl/item445976587_creati..._gwarancji.html

 

Czy lepiej kupić jakieś głośniki od kina domowego?

 

Jeszcze tak dla pewności się zapytam żeby uzyskać dźwięk 5.1 muszę mieć kabel optyczny, tak i może myć taki kabel RGB z wyjście optycznym jak na allegro?

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam upatrzone dwa zestawy 2.1, które spełniają moje wymagania czyli możliwość zawieszenia na ścianie oraz dosyć długie kable pomiędzy satelitkami by można było je umieścić w odpowiedniej odległości od siebie. I mam dylemat związany z przeciwnikiem Logitechów X-230. Chodzi o Creative I-Trigue 3220. Opinie na ceneo i skąpcu to jedno ale opinia kogoś z forum jest, moim zdaniem, bardziej cenna. Czy ktokolwiek słyszał jak brzmią obydwa te zestawy 2.1 i może porównać bass generowany przez Creative'y do tego z Logitechów? Czy po podkręceniu głośności dźwięk nie trzeszczy jak w X-230? Logi ma mój znajomy i wiem doskonale na co je stać po podłączeniu do X360 ale I-trigue 3220 jest dla mnie jedną wielką zagadką. Nigdy ich nie słyszałem a szczerze mówiąc zachęcają do zakupu bo kable pomiędzy satelitkami sa dłuższe i na ścianie je również powieszę.

 

Creative'y http://www.ceneo.pl/;015216184-10.htm

Logi http://www.ceneo.pl/;01567417-10.htm

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Mam upatrzone dwa zestawy 2.1, które spełniają moje wymagania czyli możliwość zawieszenia na ścianie oraz dosyć długie kable pomiędzy satelitkami by można było je umieścić w odpowiedniej odległości od siebie. I mam dylemat związany z przeciwnikiem Logitechów X-230. Chodzi o Creative I-Trigue 3220. Opinie na ceneo i skąpcu to jedno ale opinia kogoś z forum jest, moim zdaniem, bardziej cenna. Czy ktokolwiek słyszał jak brzmią obydwa te zestawy 2.1 i może porównać bass generowany przez Creative'y do tego z Logitechów? Czy po podkręceniu głośności dźwięk nie trzeszczy jak w X-230? Logi ma mój znajomy i wiem doskonale na co je stać po podłączeniu do X360 ale I-trigue 3220 jest dla mnie jedną wielką zagadką. Nigdy ich nie słyszałem a szczerze mówiąc zachęcają do zakupu bo kable pomiędzy satelitkami sa dłuższe i na ścianie je również powieszę.

 

Creative'y http://www.ceneo.pl/;015216184-10.htm

Logi http://www.ceneo.pl/;01567417-10.htm

 

2 lata mialem wlasnie te x-230 i zadowolony ze hej. piekne brzmmienie, wyglad, na scianie moga zawisnac i dobry woofer. jednak jak wolisz doloz te 60 zł i kup logitech x-530 5.1 ta sam jakosc tylko wiecej kolumn no i dzwiek przestrzenny.

 

jesli nie bierz smialo te 2.1 logitechy. niepozalujesz. mozesz mi zaufac hehe

Odnośnik do komentarza

O tych Logitech, nic nie powiem, bo nic o nich nie wiem. Ale za to o Creativach mogę się wypowiedzieć. Kupiłem je z półtora roku, właśnie z myślą o podłączeniu ich do XO, wtedy jeszcze miałem monitorek. Co ci mogę powiedzieć, poużywałem ich dokładnie miesiąc, do następnej wyplaty ;) , i kupiłem Logitechy X-530. Bo te Creativy, to zwykłe pierdziawki, których obecnie używam do kompa, jak chcę obejrzeć jakiś filmik, serial, przesłuchać na szybkiego jakieś mp3. Do niczego innego się nie nadają, a już na pewno nie do grania na XO. Już o wiele lepszy efekt dają wspomniane przeze mnie Logi X-530. I na dodatek co mnie jeszcze wnerwiało w Cretivach, to pilot a raczej prostokącik do regulacji głośności i basów na kablu podpięty do sub-a kompletnie, niewygodne.

 

Edit: O widzę, że ktoś mnie wyprzedził i też ci polecił X-530. Tylko mały błąd, źle gadasz Genetyk na nich nie uzyskasz dźwięku przestrzennego co najwyżej x2 stereo.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Jaki adapter ? mam wersje Arcade, teraz na wikipedi zobaczyłem, że HDMI z opytkiem jest tylko w wersji Elite, brawo Microsoft :/

 

A można kupić osobno taki kabel, który jest w Elite ? rozumiem, że ma wejście optyczne tak jak w kablu component ? czy wyjście optyczne z tyłu konsoli ?

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza

mozna kupic w tandemie z hdmi bo tak to oficjalnie sprzedaje MS, czyli po prostu zakup kabla HDMI od Microsoftu do X360, przejsciowka jest w zestawie, ale koszt tego to roznie, najczesciej jakies 199zl.

samej przejsciowki to koszt 119zl.

 

...rozumiem, że ma wejście optyczne tak jak w kablu component ? czy wyjście optyczne z tyłu konsoli ?

 

to zawsze jest wyjscie, bo Xbox wysyla dzwiek a nie przyjmuje, to dekoder ma wejscia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
O tych Logitech, nic nie powiem, bo nic o nich nie wiem. Ale za to o Creativach mogę się wypowiedzieć. Kupiłem je z półtora roku, właśnie z myślą o podłączeniu ich do XO, wtedy jeszcze miałem monitorek. Co ci mogę powiedzieć, poużywałem ich dokładnie miesiąc, do następnej wyplaty ;) , i kupiłem Logitechy X-530. Bo te Creativy, to zwykłe pierdziawki, których obecnie używam do kompa, jak chcę obejrzeć jakiś filmik, serial, przesłuchać na szybkiego jakieś mp3. Do niczego innego się nie nadają, a już na pewno nie do grania na XO. Już o wiele lepszy efekt dają wspomniane przeze mnie Logi X-530. I na dodatek co mnie jeszcze wnerwiało w Cretivach, to pilot a raczej prostokącik do regulacji głośności i basów na kablu podpięty do sub-a kompletnie, niewygodne.

 

Edit: O widzę, że ktoś mnie wyprzedził i też ci polecił X-530. Tylko mały błąd, źle gadasz Genetyk na nich nie uzyskasz dźwięku przestrzennego co najwyżej x2 stereo.

No tak myślałem, że Creativy to zwykłe pierdziawki ;) No cóż kupię zestaw, który jest sprawdzony przeze mnie i daje radę czyli X-230.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...