Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam takie coś

dsc00375zq7.th.jpgthpix.gif

i teraz co potrzebuje mieć by podpiąć do tego X-230 ?

Kabel czincz. Z tego co pamiętam Logi X-230 mają odłączalny kabel 2xCzincz męskie - 1xMiniJack męski. Jesli tak jest to wystarczy kupić kabel czincz wtyk http://allegro.pl/item475242181_kabel_rca_...ez.html#gallery

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To ja mam takie pytanie mam konsole podłaczona przez vga do monitora i na te kabelki (czerwony, bialy) przejsciówke i tam podłaczone jakies pierdziawki logitecha za 30 zl:D chciałbym kupic cos lepszego np logitechy x-230 lub x-530. i wtedy juz mógłbym podłaczyc do tych 2 kabli (do czerwonego i białego) ten zestaw i juz by wszystko gitez było?

wiem ze nie uzyskam dzwieku przestrzennego w ten sposób ale na x-530 chyba lepiej by sie grało bo dzwiek leci z 5 głosników, tak? jezeli nie leci z 5 to prosze dac znac.

 

posiadam równiez kino domowe 5.1 i tam z tyłu jest 6 wejsc i są takze na biały i czerwony grało by gdybym tak podłaczyl?

Edytowane przez pspkowiec
Odnośnik do komentarza

witam, ja z calego serca polecam zestaw LOGITECH Z-5400 i jak narazie nie zamierzam wymieniac. posiada on 2x optic ( za posrednictwem ktorych mam podlaczonego xboxa i xboxa 360) dodatkowo ma 3x wejscie stereo ktore momzna zamienic na jedno wejscie wielokanalowe, do tego ma wejsice cyfrowe. wszystko z pilotem, wiec na prawde fajnie gra. mozna kupic za 400 uzywane, wystarczy poszukac

Odnośnik do komentarza

Nie jestem przekonany do używanego sprzętu. Szczególnie podjerzane to jest, że mozna to wyrwać z 400zł jak w sklepie chodiz ok 1400zł. Ja zastanawiam sie nad Z 5500 tylko niewiem czy warto to wrzucac do pokoju ok 16m2. Podobno sateż przejściówki dzieki którym mozna z jednego optical zrobic dwa. Nie znam ie na tym i niewiem jak to sie sprawdza w praktyce. Czytalem tez, ze te Z5400 kłucą sie z liveboxem. Jakies zakłucenia, cos takiego.

Odnośnik do komentarza

Nie którym kłócą się, nie którym nie. Słyszałem już parę opinii. Ja łyknąłem te Z-5500, i nie zamieniłbym je na żadne inne, biją na łeb niektóre pseudo kina domowe. Jedyny minus to właśnie tylko jedno wejście optyczne, no ale jest tez coloxialne, więc nie jest tak źle.

 

Sznurek, WARTO WARTO i jeszcze raz WARTO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...