Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

No ale do komputera mógłbym kupić głośniki 5.1 i tak

 

Mam mobo ABIT IP35-e ma zintegrowaną karte 7.1 HD więc myślę, że byłoby si.

 

A do x360 mogę to jakoś wykorzystać?

 

Ew ampli + głośniki kupowane osobno + subwoofer ile by wyszlo?

 

PS. mam taką przejściówkę bo mam kabel do LCD ale niestety nie ma on wejścia optycznego więc musiałbym kupić nowy ewentualnie. Ale przejsciówka takową posiadam

Sprawa wygląda tak:

 

Do PC możesz podłączyć 5.1 trzema jackami. więc wchodzi w rachubę kupno tanich 5.1 bez dekodera.

 

Do X360 musisz kupic z dekoderem bo Xbox obsługuje 5.1 tylko przez optyka. A bez dekodera nie ma wyjścia optycznego w głośnikach.

 

Kumasz?

 

PS: Z tym kupowaniem sprzętu audio 5.1 osobno to nie wiem. Looknij na Allegro za najtańszym ampli 5.1 z opytkiem a resztę kup sobie takiej jakości (czyt. tak tanie) jakiej chcesz mieć sprzęt.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 278
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

"Do PC możesz podłączyć 5.1 trzeba jackami. "

 

Tego nie rozumiem.

Patrz http://allegro.pl/item391485499_logitech_x...24m_gratis.html tak to wygląda (looknij na opis).

 

Więc mogę kupić jakieś głośniki 5.1 ew potem jakiś amplituner DTS z DVD można dostać no nie?

Z tym amplitunerem DTS z DVD to nie wiem. Może ktos inny odpowie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

A jakie amplitunery polecacie?

 

Oczywiście, że mówiłem o LCD ;-)

 

Lepiej matryca błyszcząca czy matrycowa?

 

Błyszcząca bardziej mi się podoba z obudową , ale ponoć niepraktyczna jest strasznie.

Edytowane przez Raptis
Odnośnik do komentarza
A jakie amplitunery polecacie?

Nie znam się to ci nie powiem ;)

 

Oczywiście, że mówiłem o LCD ;-)

 

Lepiej matryca błyszcząca czy matrycowa?

Z 22' cali ja osbiście nic nie polecę bo uważam, że te monitory z 1680-1050 nie nadają się do konsoli HD. Jedynie Benq G2400W (1200zł) w połączeniu z XKlockiem HDMI i ustawienei 1920-1080 w 1:1. Inne opcję są o wiele droższe.

 

Ale spoko, kupuj tego 22 calowca.

Odnośnik do komentarza
Czemu się nie nadają?

Moja konsola i tak nie ma HDMI , więc full HD nie ustawie i tak czy siak.

 

Obraz jest bardzo zniekształcony?

FullHD ustawisz nie tylko przez HDMI. Po VGA lub Componencie również da radę. Więc ten argument odpada ;)

 

Apropos tych "innych opcji" - Xbox360 z kablem VGA i monitor 24" (któe to wszystkie maja rozdzielczość 1920-1200) może wyświetlić obraz 1920-1080 bez skalowania. Nie wszystkie to potrafią ale wiem, ze pewien Gateway za 1600zł tak - to był >>TEN<< bodajże. Reasumująć nie trzeba mieć Klocka HDMi by posiadać FullHD na swoim monitorze.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

No ale gdzieś słyszałem, że xbox360 w ogóle nie ma możliwości full HD?

 

To jest 1080p? czy 1080 i?

 

Mam podłączony do swojego LCD 42 FULL HD przez Component na 1080p ( to co było na samym dole w settings )

i grałem w Assassins Creed .Więc to było FULL HD ?:D

 

Grafika jest niesamowita, ale telewizor jednak trochę za duży do grania.

Odnośnik do komentarza
No ale gdzieś słyszałem, że xbox360 w ogóle nie ma możliwości full HD?

 

To jest 1080p? czy 1080 i?

FullHD to 1080p, Xbox 360 ma możłiwość ustawienia rozdzielczości FullHD.

 

Więc to było FULL HD ?:D

Tak

 

Grafika jest niesamowita, ale telewizor jednak trochę za duży do grania.

Kozackie wyznanie :E

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Mam taki kabel ale bez wejścia optycznego.

 

Pewnie jakaś podróba?:>

 

PS. Interesuje Cie wymiana jakiegoś tytułu : Mam nhl2k6 x360 , the sims 2 xbox 1, gta sa xbox 1, oraz fifa wc 2006 x360

Jak masz kabel VGA to wejście optyczne również masz. Podróby również posiadają takie cuś. Apropo gier - nie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
No ale x360 może ustawić rozdzielczość 1650 x 1050 bo chyba nie sądze:P
Nie ma takiej rozdziałki . Będziesz musiał popróbować bo na jednym monitorze dobrze wygląda 1366x768 na drugim 1920X1080 a jeszcze na innym 1280x760 ... . Popróbujesz trochę i sam zobaczysz która rozdziałka najbardziej ci pasuje ;)

Mam z jednej strony wejści d-sub a z drugiej do x360 i na serio nie ma wejscia optycznego:d. Kupowałem go rok temu
To pewnie masz jakąś podróbę bo normalnie nawet w nieoryginalnych kablach takie wejście jest 0_o .
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam .

 

Wytlumaczta mi kur... jak Abel krowie bo cholera mnie zaraz strzeli . Chce podlaczyc glosniki 5.1 do iksa 360 .

Iks jest jeszcze ten bez HDMI - model premium .

 

Glosniki - CREATIVE INSPIRE T6100 : http://allegro.pl/item418258050_okazja_cre...gw_24m_ce_.html

 

Telewizor - SONY BRAVIA KDL-32P3000 HDMI : http://allegro.pl/item397285613_tv_lcd_son..._1_gw_2lat.html

 

Co potrzebuje, zakladam, ze jakis kabel (przejsciowke typu JACK)? Wertuje ten temat i g.. z tego wychodzi . Moze jestem z deka niegramotny, ale na pewno nie leniwy :/ Prosze o wskazowki/rady .

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.