Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

e tam, za nim odpowiedzialem sprawdzilem, w zakonczonych, wiec wiem co pisze :)

 

http://www.allegro.pl/item1074116546_logitech_z_5500.html

http://www.allegro.pl/item1072956108_logitech_z_5500_digital_5_1_speaker_system.html

http://www.allegro.pl/item1047515099_logitech_z_5500_tuning_5_1_full_zestaw_tanio.html

 

wszystko w granciach 600-700 i nie ma nic uszkodzonego, wszystko sprawne

 

powyżej 700zl niesprawne kupowac? bzdura, to lepiej nowe z gwara pelna za 900zl....

 

PS.

...koszt wytworzenia wyniosl 350zl byla lepsza....

a suby z5500 chodza po 250zl, wiec wszystko w normie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

taka dziurka to nie wada, w zadnym wypadku nie zmniejszy to walorów uzytkowych i odsluchowych (jak komus to przeszkadza to przeciez nie musi takiego kupowac), tak jak brak pilota czy brak podswietlenia (chociaz jak komus tez to nie przeszkadza to droga wolna)

za 680zl nic nei mialy wiec sa w zawartym przedziale i mozna im dac ze idealne, wiec stwierdzenie jest prawdziwe...

to ze zostal wymeiniony glosnik suba na lepszy to ja bym sie tylko cieszyl, oczywiscie laik mysli na odwrot, jak cos bylo zmienione-naprawiane to gorsze, ale to pomijam, dodatkowo to byla wersja z odpinanymi kablami nowa gdzie chodzi jeszcze drozej, ja bym to bral bez zastanowienia...

nie zmeinia to faktu ze jakbym mial placic za ten zestaw powzyej 700zl i jeszcze z usterka, to bym nawet sie nie zastanawial tylko bral nowe za 899zl.

 

moge przyzanc Ci racje ze w przedziale ktory podalem ciezko kupic cos dobrego, ale nie niemożliwe...

 

PS.

tak w ogole to bym bral Z-680, kable odlaczane zawsze, mniejsza skrzynka suba, a raczej podobnie gra i wyglad dla mnie bardziej stonowany, sam nie lubie "kosmicznego" wygladu, zapewne mniejsza cena, ale unikat na allegro

Odnośnik do komentarza

jasne, kwestia priorytetow. Mi osobiscie taki sub z dziura postawiony w salonie go dyskwalifikuje, tak samo z zamienionymi czesciami. Za duzo juz przegladam internet by wierzyc w kazde slowo ktore ktos napisze nie mowiac juz o odsprzedazy takiego sprzetu bo jego cena bedzie jeszcze nizsza. Dla mnie najwazniejsze jest by zakupiony sprzet byl taki jaki oferuje producent a nie "stuningowany na lepszy".

Odnośnik do komentarza

z cenami za nowe przesadzilem, pomylka, nie doczytalem ze to powystawowe nie w pelni sprawne za te 899...

 

swoje Z680 mam juz chyba z 7 lat i nadal sa w idelanym stanie, wiec tak naprawde to jak wyglada sprzet swiadczy o właścicielu, jak widze porysowane obudowy suba to od razu sie nasuwa pytanie, skad to jest, po smietniku sie walalo ze tak porysowane? normalny czlowiek nie rysuje sobie sprzetu, wiec jak zakup nawet uzywek to tylko w idelanym stanie wtedy wiadomo ze to bylo normalnei uzytkowane, a nie jakis szmelc z wystawki w niemczech...

 

PS.

z tym tuningiem to w tym przypadku byl mus bo mu padl glosnik...

ja znow uważam inaczej, to co daje producent to jest minimum, czyli baza podstawowa, dopiero dostosowanie tego do swoich potrzeb czyli tuning czyni ze sprzetu cos lepszego, nietuzinkowego i dostosowanego do siebie...w sprzecie grajacym audiofile tuningują co sie da

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

nie musze szukac bo juz kupilem ;] uzywane takie jak chcialem i na gwarancji. Ale to tak jak mowilem, kwestia priorytetow, jednemu nie przeszkadza brak pilota/ podswietlenia dla kogos nie bedzie to do przyjecia. Fakt faktem jakosc dzwieku sie nie zmieni a pare gorszy zawsze zostanie w kieszeni.

....

no tak ale audofil nie kupuje z-5500 tylko sprzet x razy drozszy

Edytowane przez __bercik07
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce kupić porządny sprzęt za około 1000zł (konkretnie 900zł + przesyłka) to polecam to: http://www.eu.onkyo.com/products/HT-S3105.html Logitechy tak czysto nie zagrają, tak potężnego basu też nie mają, a i amplituner to większa funkcjonalność. System posiada dwa wyj optyczne, jedno coaxialne, od cholery stereo analogowych plus 6 kanałowe tzw. DVD 5.1 czyli 6 czinch do podłączenia każdego kanału z osobna (idealne do uzyskania analogowego 5.1 z kompa za pomoca trzech kabli "minijack - 2xczincz"). Wygodny pilot jest również w zestawie (A nie ta namiastka pilota z zestawów Logi). Ponadto ma tuner radiowy a tego logitech wam nie zapewni ;) Jakby co pisać na PW mam takowy na sprzedaż z jeszcze ważną półroczna gwarą.

 

Ponadto w przyszłości rozbudowa takiego zestawu do układu 4x KEF C1 plus KEF C6 LCR na centrala nie nastręcza ządnych problemów.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepszy zestaw 2:1 to zdecydowanie Logitech Z4.

z4.jpg

Głośniki, z których naprawdę da się wiele wycisnąć - warte swojej i tak nie wygórowanej ceny. Kiedyś miałem zestaw 5:1 x530 logitecha też i przy tym to było pierdnięcie. Lepiej, głośniej i czyściej. Tyle ode mnie. Pozdro !

 

P.S. Nie wiem czy pod X-a da się je normalnie i bez problemów podłączyć - dopiero przystawiam się do zakupu którejś konsoli. Polecam po prostu wspaniałe głośniczki w systemie 2:1.

Odnośnik do komentarza

A podłącz pod FRONT i sprawdź czy grają te pod które podłączyłeś.

 

A co do obecnej konfiguracji to zdaje się być wszystko dobrze podłączone. Masz analogowe stereo z kabla od X360 podłączone pod dedykowane wejście 2CH więc to zmaloch Geniusa powinien przełożyć stereo na kwadrofonię (czyli podwójne stereo to samo na froncie jak i na surroundach) z wykorzystaniem subwoofera ale z twoich zeznań tego nie robi poprawnie.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Ale to powinieneś wieedzieć jeszcze przed zakupem. Przecież mając Xboxa wiesz, że jedyną możłiwością posiadania DD 5.1 jest posiadanie odbiornika z wejściem optycznym (takiego jak choćby Logi Z-5500). Jeśli optycznego wejścia nie masz możesz liczyć na głośnikach komputerowych 5.1 na jedynie kwadrofonię czyli podwojone stereo. Ale sytuacja jaką opisałeś jest inna. U ciebie powinno na froncie i surroundach być to samo a ponadto do generowania basu powinien być używany sub. A jeśli dobrze zrozumiałem jest tak, że gra central, lewa strona frontu i lewa surroundu. A to jakiś błąd. Wyłąćz wszystkie kable z 5.1 i podłącz tego big bena pod FRONT. Sprawdz nastpepnie w jakiejś grze czy graja tylko frontowe. Następnie przełącz z frontu na 2ch GAME bez podłączania kabli z karty dźwiękowej kompa i też sprawdz w grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...