Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niedawno zakupiłem pioneera htp-gs1 dedykowanego dla xbox 360(wygląd nawiązujący do xboxa i pilot do sterowania także nim) znakomita jakość dźwięku i sprzętu deklasują moje stare z-5500

 

Cholera, niezłe. Do tego dwa optyki, przyszłosciowe rozwiązanie. Brakuje tylko thx, ale to i tak szczegół. Chyba sprzedam swoje i też te kupię jak pójdę do roboty.

Odnośnik do komentarza
Szybkie pytanie - czy w zestawie Logitech X-230 jest kabelek optyczny, bo na allesrogo nie mogę się doczytać :/

Przecież one nawet nie mają wyjścia optycznego.

To coś źle musiałem przeczytać, w takim razie jakim kablem podłącza się je do konsoli przez rozbabranego componenta?

Jak masz przygotowanego Componenta, to poradzisz sobie z kablami dostarczonymi z głośnikami.

Odnośnik do komentarza

Jaki bezpiecznik siedzi w logitechah z 5500? Miałem dziwna anomalie w domu prawdopodobnie przez dekoder i w części sprzętów popaliły się bezpieczniki. Nie znam się na tym, ale ten od tych logitechów jest inny. W środku drucik jest gruby, taki jakby sprężynka. Teraz wsadziłem zwykły z cienkim drucikiem. Jak powiedzieć jak on sie nazywa w sklepie? Powinien mieć chyba napisane ile jest tam amperów a tam tylko jest liczba 2 i obok tego E. Nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Jaki bezpiecznik siedzi w logitechah z 5500? Miałem dziwna anomalie w domu prawdopodobnie przez dekoder i w części sprzętów popaliły się bezpieczniki. Nie znam się na tym, ale ten od tych logitechów jest inny. W środku drucik jest gruby, taki jakby sprężynka. Teraz wsadziłem zwykły z cienkim drucikiem. Jak powiedzieć jak on sie nazywa w sklepie? Powinien mieć chyba napisane ile jest tam amperów a tam tylko jest liczba 2 i obok tego E. Nie kumam.

To weź ten spalony bezpiecznik do sklepu - albo sprawdz w necie, może są jakieś chematy elektryczne ??

Odnośnik do komentarza

Zrobię tak. Śniegu nawalio to siez domu ruszać nie chce. Nawet do sklepu po piwo nie chce mi się wychodzic ;) to myślałem, że sobie w internecie kupie, albo zadzwonię się spytać czy taki mają. W sumi to zadzwonie i się spytam. Ogólnie to dziwna sprawa, bo jakieś dziwne przepiecie mialem w domu wszystko zgaslo, konsola 3 czerwoen dioty pokazala. Dekoder sie zacząl palic, a korki nei wyskoczyly. Trzeba bylo recznie wylaczyc doplyw pradu. Konsola o dziwo dziala.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze raz ja, kumpel już kupił te kino - http://www.allegro.pl/item544584999_hit_ki...mi_dts_usb.html i jedynie co by teraz chciał to jeszcze je podłączyć pod PC, oprócz x360, da się w ogole ? wyjscia optycznego w kompie nie ma i jedynie co tam jest z wyjść w tym kinie domowym to to Audio L/R i chyba AUX no i optyczne. Jakby chciał DD 5.1/DTS z kompa to musiałby mieć jakąś kartę dzwiękową z wyjściem optycznym ? Pamiętam, że kiedyś głośniki podłączyłem kablem coaxialnym i miałem normalnie DD/DTS z kompa, ale to były głośniki Logitech'a, a tu kino domowe.

 

Jakby ktoś wiedział to niech piszę, dzięki.

Odnośnik do komentarza
To jeszcze raz ja, kumpel już kupił te kino - http://www.allegro.pl/item544584999_hit_ki...mi_dts_usb.html i jedynie co by teraz chciał to jeszcze je podłączyć pod PC, oprócz x360, da się w ogole ? wyjscia optycznego w kompie nie ma i jedynie co tam jest z wyjść w tym kinie domowym to to Audio L/R i chyba AUX no i optyczne. Jakby chciał DD 5.1/DTS z kompa to musiałby mieć jakąś kartę dzwiękową z wyjściem optycznym ? Pamiętam, że kiedyś głośniki podłączyłem kablem coaxialnym i miałem normalnie DD/DTS z kompa, ale to były głośniki Logitech'a, a tu kino domowe.

 

Jakby ktoś wiedział to niech piszę, dzięki.

Jak optyka nie ma w kompie to podłącz to przez jedno z wejść stereo. Na nic innego nie może liczyć jeśli nie ma odpowiednich wyjść w karcie dźwiękowej w PC.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zabieram się za rozstawienie głośnikow logiteha z-5500. Mam pytanie. Czy wszystkie głośniki powinny być na tej samej wysokości? Najlepiej na jakiej? Centralny mam pod TV, boczne póki co na ziemi. Zastanawiałem się nad opcją by centralny został tam gdzie jest, a te boczne dać wyżej nad TV. Czy to dobra opcja? Czy może lepiej dać je bliżej centralnego mniej więcej na wysokości TV? Tylnie będą raczje na wysokości 1m, starałbym się tak umieścić jak te przedie, czy nie zrobi to aż tak wielkij różnicy jak będą trochę wyżej? Jaką najlepiej zachować odległosć satelitka od subwofera?

Odnośnik do komentarza
Zabieram się za rozstawienie głośnikow logiteha z-5500. Mam pytanie. Czy wszystkie głośniki powinny być na tej samej wysokości? Najlepiej na jakiej? Centralny mam pod TV, boczne póki co na ziemi. Zastanawiałem się nad opcją by centralny został tam gdzie jest, a te boczne dać wyżej nad TV. Czy to dobra opcja? Czy może lepiej dać je bliżej centralnego mniej więcej na wysokości TV? Tylnie będą raczje na wysokości 1m, starałbym się tak umieścić jak te przedie, czy nie zrobi to aż tak wielkij różnicy jak będą trochę wyżej? Jaką najlepiej zachować odległosć satelitka od subwofera?

Ja bym na twoim miejscu kupił sobie cztery takie same stojaki głosnikowe. Centralny może być niżej. ale fronty i sorroundy ustawił bym na tej samej wysokości.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kolega kupił xboxa, i ma problem z uzyskaniem głosu.

 

Ma monitor Samsunga, który nie ma wbudowanych głośników. Obraz uzyskuje przez HDMI, no ale dźwięk też by się przydał ;). Czy można podłączyć w jakiś sposób xboxa do karty muzycznej w PC i normalnie odtwarzać dźwięk z konsoli? Jeżeli tak, to jaki kabel trzeba jeszcze kupić? Czy zwykłe chinche na coś się przydadzą w tej kwestii?

 

Prosiłbym o jak najbardziej łopatologiczne rozwiązanie tego problemu :).

 

Pozdrawiam.

 

BTW. Te głośniki to Logitech x-540

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

kupuje nowy telewizor i myślę też nad 5.1

jest jakaś szansa żeby ten sam zestaw głośników służył mi w Xboxie, telewizorze (kiedy oglądam mecz np ;]), i kompie bez dużego przełączania wszystkich kabli?

tak lub nie, co polecacie?

coś dobrego, ale nie super drogiego (pokój i tak nieduży)

 

edit:

no i jednak kupiłem logitechy - z-5500

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam, co myslicie o kupnie zestawu głosników 2.1 ? na kino domowe mnie nie stac, a do tej pory grałem na głosnikach wbudowanych w tv, które są marnej jakosci. Nie bedzie problemu z podłaczeniem ich pod tv i konsole ? muszę pamiętac o jakis przejsciówkach itp ?

Suma jaką moge przeznaczyc to 200 zl, co myslicie o tych ?

 

http://allegro.pl/item814176740_logitech_glosniki_2_1_x_230_super_jakosc_wys24h.html

Odnośnik do komentarza

Pojawiały się regularnie w tym temacie te X-230. To bardzo dobre głośniki ze świetnym stosunkiem ceny do jakości. Używam ich od prawie dwóch lat i jestem w 100% zadowolony. Dają czysty dźwięk, potrafią dostarczyć mocnych basów i choć nie zastąpią dobrych słuchawek czy 5.1, to można spokojnie radzić sobie z nimi w strzelankach online (gram w CoD i w miarę słuchać jak ktoś biega za plecami albo z lewej czy prawej).

Na pewno są o wiele lepsze niż te z TV i mają wszystkie potrzebne przejściówki w pudełku.

Jedynie może ci brakować pilota, ale to chyba oczywiste.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...