Skocz do zawartości

Głośniki do X360


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item814084902_logitech_z_3e_40w_rms_miekki_dynamiczny_bas_pilot.html

http://allegro.pl/item823264598_glosniki_logitech_z_4e_black.html

Zastanawiam się teraz nad tymi logitechami, i stąd wysuwa się moje pytanie, czy xbox360 wycisnie wszystko z tych głosników ? i w jaki sposób je podłączyc ? czytałem ze bede potrzebował kabla a/v, ale czy cos jeszcze ? jakies przejsciówki ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

Czy przy użyciu tego odtwarzacza http://allegro.pl/item916454630_wiwa_280u_dvd_usb_hdmi_divx_xvid_pol_txt_gw_zwrotu.html mozna uzyskac dzwiek 5.1. Podane jest w opise ze posiada on dekodery DD i DTS oraz wyjscie optyczne.

 

Jezeli tv posiada dekoder Dolby Digital wystarczy podpiac zestaw glosnikow 5.1 i otrzymam juz glos w 5.1 przy uzyciu HDMI. ??

Edytowane przez DrAgO
Odnośnik do komentarza

Ma dekoder ale działa on na WYJŚCIU do głośników, a Ty potrzebujesz sprzętu z wejściem do dekodera np. optycznym (tak mam w aplitunerze), który PRZYJMUJE sygnał z zewnątrz (z Xboxa kablem optycznym) i podaje na głośniki. Przeczytaj ofertę i zrozum, że tak to nie działa: "Wiwa 280 USB posiada wyjścia dzwięku: HDMI, cyfrowe coaxialne, optyczne, analogowe 5.1, analogowe stereo, SCART." Więcej już nie będę tłumaczył, kup jak chcesz - sprawdź, że nie działa i zbieraj na kino...:whistling:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nieznam sie na głośnikach zbytnio lecz moja 15letnia wieża Panasonic zaczyna odmawiać posłuszeństwa a raczej styki siadają także prosze o podanie przykładowych zestawów głośniczków, byle nie tania tandeta ani nie wyrąbane w kosmos. Po prostu aby dzwiek był w miare zadowalający.

 

http://www.allegro.pl/item967663411_mm1580_wypasiony_zestaw_glosnik_5in1_wzmac_1580w.html

http://www.allegro.pl/item976051721_glosniki_2_1_creative_inspire_a300.html

 

takie mogą być ?

 

Nie interesuje mnie czy to bedzie 2.1 czy 5.1 czy x.1 , chodzi tylko o to by dźwięk był w miare przyzwoity.

 

http://www.allegro.pl/item983611789_genius_glosniki_sw_n_5_1_1000.html

 

Chyba do 150 zł nic lepszego nie znajde, prawda ?

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam zamiar kupić x360 i podłączyć go do monitora przez wejście DVI-D odpowiednim kablem-przejściówką do wejścia HDMI xbox'a. Co muszę w takim przypadku zrobić, żeby dźwięk wyprowadzić do takich zwykłych, komputerowych głośników stereo? Kupić jakiś specjalny kabel (z tego co się wywiedziałem, x360 nie ma zwykłego wejścia jack)?

Edytowane przez Heihajin
Odnośnik do komentarza

Kiedyś jak miałem jeszcze X'a to głośniki miałem podłączone na chinche a ekran na hdmi (sposób wyżej) tyle że większy problem jest aby podłączyć jack'a do chinchy gdyż jack od głośników jest męski oraz przejściówka chinche -> jack tez jest męska, więc masz 2 złącza męskie więc są 3 opcje 1. przerobić kabel od głośników na 2 chinche (p,l) przerobić kabel od x'a na jacka lub znaleźć przejściówkę z 2 gniazdami żeńskimi na jacka (można oczywiście samemu zrobić kupując 2 wejścia i odpowiednio zlutować styki), zaraz wrzucę fotkę jak ja mam to zrobione.

 

img4879qb.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

Dzięki mateusz4444 i MaroS za pomoc, już kumam co mam zrobić :)

 

Jednak jako że umiejętności w kwestiach zaproponowanych przez MaroSa nie posiadam, to opcje 1 i 2 raczej odpadają. Co do trzeciej opcji, czy bardzo trudno jest znaleźć taką żeńsko-żeńską przejściówkę, czy w jakimś sklepie z elektroniką powinienem dostać? A może wiecie gdzie coś takiego kupić przez internet?

 

A, i jeszcze jedno. Moje głośniki mają razem jedno wyjście jack. Czyli wystarczy przejściówka z 2 chinchami i jednym jackiem, czy to jakoś bardziej komplikuje sprawę?

Edytowane przez Heihajin
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam ta zetke, i jestem z niej mega zadowolony :] do xboxa/filmow/muzyki taka jakosc jaka oferuje satysfakcjonuje mnie w 100%. Sam za swoje dalem 850zl w wysylka w stanie prawie idealnym i gwarancja jeszcze na 3 miesiace i nie zaluje ani zlotowki. Co do glosnosci...nie testowalem na maksa bo przy 3/4 bylo tak glosno ze wiecej juz bym nie wytrzymal (a z tego co wyczytalem to one maja jeszcze boost +10, czyli mozna wyjsc poza skale ;] jednak wtedy podobno potrafia juz troche popierdziewac). Musisz zwrocic jedynie uwage by kable byly odczepiane od glosniczkow (chociaz teraz juz tych starczych sie nie kupi?). Reszta minusow.....troche biedny pilot no i podswietlenia panelu lubia padac i w zasadzie to tyle.

Odnośnik do komentarza

napisz z czym porównujesz, bo w tej klasie glosnikow komputerowych to nawet nie ma z czym porownywac wiec ciekawi mnie z czym bylo porownanie, jak piszesz z kilkoma, skoro taka ocena ze slaby bass, jak patrzac na calosc to wlasnie pod wzgledem suba i bassu te logi sie wyrozniaja i przy kazdej recenzji lub testowania z podobnymi zestawami wlasnie one dostaja PLUSA za mocny bass...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

napisz z czym porównujesz, bo w tej klasie glosnikow komputerowych to nawet nie ma z czym porownywac wiec ciekawi mnie z czym bylo porownanie, jak piszesz z kilkoma, skoro taka ocena ze slaby bass, jak patrzac na calosc to wlasnie pod wzgledem suba i bassu te logi sie wyrozniaja i przy kazdej recenzji lub testowania z podobnymi zestawami wlasnie one dostaja PLUSA za mocny bass...

 

Z kilkoma tubami i subami, nie pamietam dokladnie marek ale najsmieszniejsze bylo jak domowej roboty tuba ktorej koszt wytworzenia wyniosl 350zl byla lepsza.

 

btw. sprwadzalismy jeszcze wtedy jak nowki tych glosnikow byly za 870zl bo euro jakos tanio stalo czy cos takiego, a po miesiacu cena poszla na 1100 ;d najbardziej boli ze ten sub jest wielki jak pufa.

 

Ogolnie polecam glosniki do konsoli sa swietne.

Edytowane przez HeXa
Odnośnik do komentarza

no tak, autobus tez mozna porownac do ferrari i dac ocene ze bije ferrari na glowe bo zaldujesz do niego z 50 osob i jest jeszcze tanszy, wazna jest calosc i przeznaczenie, nie poszczegolne rzeczy...

 

tu liczy sie zestaw i konkrety, czyli jaki zestaw za ta kase z takimi mozliwosciami jest najbardziej do polecenia?

co z tego ze sub X bedzie dla gogos lepiej gral jak nie istnieje w takim zestawie jak Ztki?

 

w takich zestawach komputerowych te ztki sa juz na rynku od lat, to jest raptem Z680 (ktore mam) po liftingu, jakos logitech nic nie zmienia, nie wypuszcza nic nowego, widocznie za ta cene nie ma lepszej propozycji, i inni tez nic nie widac lepszego...

 

a co do samej oceny tego bassu to jest go w nadmiarze, i ocenia sie go w porownaniu do calosci a nie samego, jest niekontorlowany, rozlazly, dawalem max do polowy pokretlo od suba i mialem dosyc, do tego jak sie ma cos lepszego to widac jednak czym sie rozni zestaw za 15tys od takiego za 1,5tys, oba graja, oba moga miec podobna moc ale jeden to halas drugi to muzyka dla uszu, jeden meczy a przy drugim sie odpoczywa, inna kwestia czy dac 10 razy wiecej zeby uzyskac troche inna jakosc jest tego warte...

jednak jest to zestaw komputerowy dla graczy i tego trzeba sie trzymac, ma przyp. i narobic halasu i to robi i cudow nie ma sie co spodziewac...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...