Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez mount and blade, ktos poleci jakies ciekawe mody? No i nie umiem zebrac wiecej chlopa niz 39 ludzi :(

Eagle and the Radiant Cross - świetny mod który zapoznaje nas z stylem walki " piką i muszkietem " :]

Prophecy of Pendor - mod fantasy ( tak lekko )

 

http://forums.taleworlds.com/index.php <--- tu znajdziesz wszystko

 

A ilość chłopa zależy od trzech rzeczy :

renown czyli sława - którą sie dostaje za bitwy z przewazajacymi ( liczebnie lub jakościowo ) siłami wroga , zrobione questy ( chyba tylko niektóre , raczej te dla lordów nie te z wiosek chociaz łba nie dam se urżnąc za to ) i wygrane turnieje

charyzmy

i umiejetności dowodzenie .

 

Wiec jak chcesz mieć wiecej ludzi to pakuj w to :] .

 

żeby nei było OT : aktualnie ciupie w Europa Universalis 3 :] świetna gra ;]

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

Call of Duty 4 - epickość i dynamika tej gry mnie powalają na kolana, nie mogę się doczekać momentu kiedy odpalę ją w internecie!

 

W kolejce Civ 4 z dodatkami i Empire Earth III.

 

No a w międzyczasie mam quest - postawić Win XP, 7 i Ubuntu na jednym komputerze tak, aby śmigało. Przygotowania skończone, właśnie zabieram się za format dysku.

Odnośnik do komentarza

C&C zaliczone wszystkie. Warcrafty, warhammery i inne dziwne orki-rycerzyki odpadaja. Najlepiej jakies klimaty modern albo 2ws. No albo cos w stylu c&c.

W stylu C&C to Emperor: Battle for Dune - ten sam silnik tylko w 3D. Cudowna muzyka, świetny gameplay, ogółem genialna gra w moich oczach przewyższająca większość odsłon C&C.

 

Z innych to seria Age of Empires oraz Age of Mythology - ten drugi o dziwo niedoceniony, bądź też niedostatecznie rozreklamowany. W podobnych klimatach Rise of Nations, działający na silniku podobnym do AoE, tylko oferujący znacznie więcej opcji oraz obejmujący okresy od starożytności do współczesności.

 

Sins of a Solar Empire jest świetną strategią, będącą mieszanką Homeworlda i Galactic Civilisations.

 

Na półce mam jeszcze Act of War z dodatkiem oraz Supreme Commander - podobno bardzo dobre, aczkolwiek nie grałem jeszcze.

 

A odnośnie właściwego tematu, przeszedłem Gears of War i zacząłem ponowną rozgrywkę na wyższym poziomie trudności. Do tego czekam aż Empik sprowadzi Street Fighter IV.

Odnośnik do komentarza

Battle for Dune lykne - pamietam jak zagrywalem sie w diune na psxie, niezla gierka.

 

 

 

Uruchomilem MW2 online(...). Ja pier%#^%#** &*#*%^# ^*#% &*# jaki ten meczmejking jest $#&%@&$%bany. Hack na level i klasy oczywiscie nie dziala i gram na normalnym trybie. Bede teraz 2 tygodnie sie meczyl, zeby odblokowac tryb hardcore. Goscie z akimbo i shotgunami sa zabojczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...