Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Błędy to jedno - są w każdej grze w mniejszym lub większym stopniu, ale ciężko uwierzyć w owe "polecenie" gdy 3 linijki wcześniej sam twierdzisz, że balans zaczyna się psuć, a na arenę wkracza "pay to win" :confused:
Pay-to-win jest to tylko z nazwy, co też zaznaczyłem. Nie ma w tej grze póki co nic, co dałoby graczowi perfidną przewagę w walce za pieniądze. Okręt darmowy nadal ma szanse z okrętem "płatnym", a polityka Cryptic do tej pory polegała na tym, że te drugie posiadały jakieś dodatkowe (w dodatku opcjonalne) zabawki. Dopiero niedawno w grze pojawiły się dwa okręty, których przewaga na maksymalnym poziomie polegała na otrzymaniu dodatkowego slotu na konsole (czyt. modyfikatory lub zdolności specjalne). Nie jest to nic na tyle wielkiego, co by wprowadziło całkowity dysbalans tudzież inny "I WIN" button, ale lekka burza wokół tego była.

 

Znawcą MMO nie jestem, ale tak oglądam ostatnio trochę MMOGrindera, to mimo wszystko uważam, że STO i tak jest dość dyskretne w tej kwestii. Ot chociażby brak tu rozwiązań z popularnego ostatnio World of Tanks, pokroju "złotej" amunicji, tudzież jakichś ewidentnie przepakowanych czołgów i dopuszczania do starć graczy o różnych tierach. Także STO na chwilę obecną stawia bardziej na rozgrywkę co-op, podczas gdy PvP jest (niestety?) trochę niedorobione, nie tyle w kwestii balansu, co ogólnej organizacji. Ma się to zmienić podobno w kolejnych miesiącach wraz z kolejnym dużym updatem poświęconym flotom (gildiom).

 

A propos MMO Grinder, można sobie obejrzeć, sami zdecydujcie czy jest to dla Was, czy też nie. Ja nikogo zmuszać oczywiście nie będę, ale grę polecam pomimo swych niedociągnięć, tym bardziej, że jest całkiem darmowa (jak już wspomniałem, żadnych limitacji właściwego contentu), a i przy odrobinie "pracy" można się dorobić itemów z c-store nie wydając ani złotówki.

http://mmogrinder.net/2012/02/19/star-trek-online-episode-15/

Odnośnik do komentarza

Złapałem bakcyla na rougelike :)

Takie Dwarf Fortress czy Rouge Survivor niszczą ME3, AC:Revelations i reszte tego przehajpowanego gówna ;)

Hehe, ja z kolei śmigam w Powdera - taki konsolowy RL, co powstał jako homebrew na GBA, potem przeniósł go gościu na DSa, PSP i parę innych platform. Tyle, że ja gram na PSP... :)

Niestety, portu NetHacka chyba nie mogę ogarnąć (sterowanie niedostosowane pod kieszonsolkę?). Może jak posiedzę...

Odnośnik do komentarza

Binary domain - póki co bardzo przyjemnie, czuć moc strzałów, jest dosyć trudno(a to początek gry), system rozmów z kompanami, także na plus. Klimat oraz fabuła, która MAM NADZIEJE wskazuje na coś głębszego, wejście w relację znaną z łowcy androidów. Of course nie oczekuję RPG'a. Optymalizacja na poziomie. Będzie w co pogrywać w majówkę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Oczywiście Maksio 3 - strasznie zasysająca, urzekająca gra. Dawno nie widziałem tak uszczegółowionych lokacji, ostatnio był to nowy Batman i Bioshock. Czasem łażę po jakieś przez dłuższą chwilę i patrzę jak reaguje na ostrzał, a kompan czeka i krzyczy(albo sam Max mamrocze). Czysty miód, który na hardzie jest dosyć wymagający, GINĘ! co w dzisiejszych czasach jest jednak jakimś ewenementem.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście Maksio 3 - strasznie zasysająca, urzekająca gra. Dawno nie widziałem tak uszczegółowionych lokacji, ostatnio był to nowy Batman i Bioshock. Czasem łażę po jakieś przez dłuższą chwilę i patrzę jak reaguje na ostrzał, a kompan czeka i krzyczy(albo sam Max mamrocze). Czysty miód, który na hardzie jest dosyć wymagający, GINĘ! co w dzisiejszych czasach jest jednak jakimś ewenementem.

A jak performance, bo sprzęt co zalecał Rockstar to........
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...