Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Pirates! Gold (tak, te dosowe) - zaje.bista gierka. Niesamowity motyw tak sobie piracic w tamtych rejonach, mapa jest nawet niezle odzworowana - kilka miast udalo mi sie odnalesc plynac na czuja.

Pirates.jpg

 

Co prawda jestem lamus, wiec to dla mnie jest niczym jakis roguelike, ale i tak za(pipi)iste :D

 

Mogliby zrobic cos w stylu FTL, tylko bardziej rozbudowane i w pirackich klimatach osadzone, na karaibach.

 

 

Kurde, tylko juz po raz kolejny zginalem w wieku 25 lat, w czasie abordazu wrogiego statku i pojedynkowania sie z wrogim kapitanem :confused:

A dostalem akurat w tawernie cynk od typa ze w St Christophe jest tylko 40 zolniezy francuskich (900 cywilow, ale co oni tam moga) - chcialem je zajac i oddac Hiszpanom (pirat Francisco P sluzy koronie hiszpanskiej - szkoda ze nie mozna wpisac pelnego imienia i nazwiska - Francisco Pizarro, no ale niech bedzie i tak).

 

Co za giera za(pipi)ista - a taka stara jest!

 

[nie, nostalgia nie wchodzi w rachube - wczesniej gralem tylko w te 'nowe' Pirates! z 2004 roku (a wczesniej w Pirates of the Carrabean troche).

 

Chcialem na komie tez moc w to pograc, ale nie umiem tego w DosBox Turbo ustawic :confused:

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dużo lepiej jest grać w nowszą wersję, bo, po raz lepsza grafa, dwa wszystko to samo + nowe możliwości.

Grafa jest lepsza, mozliwosci nie do konca. W starej wersji jest ich mega duzo, mapa jest dobrze odwzorowana, jest brudniejszy klimat (rimejk jest komiksowo-bajkowy, a nie taki jak oryginal).

 

No i nie ma tancow itd, ktore mnie nie jaraly.

 

Dobry motyw jest jak skoncza sie pociski do armat - wtedy tylko czlowiek poluje, aby zrobic abordaz (albo uciec, jesli sytuacja nie prezentuje sie zbyt ciekawie).

 

Kurde, zaluje ze przed smiercia nie zdazylem sie ozenic z corka bogatego kupca - moze wtedy moje losy potoczylyby sie inaczej (oswiadczyla mi sie po zrobieniu biznesu - musialy jej zaimponowac moje piracko-ekonomiczne skillsy :D).

 

Kozacka giera.

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś chce zmarnować ogromne pokłady wolnego czasu to tylko Pirates/Mount & Blade (albo Cywilizacja, ale to mnie jakoś nigdy nie jarało). Osobiście wole Mount & Blade, bo możliwości tam większe, a gra oparta na walce, więc nie ma zbędnego tańczenia i innego (pipi)enia.

 

Piratów mogliby walnąć w HD :(

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

Schlałem się absyntem, czuję się jak pirat, pływając po karaibach, drugi dzień "marnuje czas" w tej gierce :D

 

Dla poprawy klimatu w winampie leci playlista z kilkoma gigabajtami szant :D

Edytowane przez Oran
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widzę jakiejś fenomenalnej grafiki (FullHD, detale very high, teselacja,wygładzanie) tunele ciemne to szału nie ma, otwarte przestrzenie mają też budowę korytarzową. A najsłabszym elementem to są chyba twarze, które wyglądają jak z gry sprzed paru lat.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widzę jakiejś fenomenalnej grafiki (FullHD, detale very high, teselacja,wygładzanie) tunele ciemne to szału nie ma, otwarte przestrzenie mają też budowę korytarzową. A najsłabszym elementem to są chyba twarze, które wyglądają jak z gry sprzed paru lat.

z ciekawosci spytam bo nie wiem czy rozmawiamy o tej samej grze.

Mówisz ze grasz w Metro ll w fullhd na very high z wygladzaniem teselacja itp?

 

Co masz za pc ?

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Syberia ale wbrew opinii o tej grze, dla mnie jest to jedna z gorszych przygodówek w jakie grałem. Motyw automatów kapitalny , intryga również. Jednak napotykane postaci to dno a większość zagadek przeciętnych lub słabych wręcz. Na dialogach się nudzę. Notki bardzo dobre.

 

Im dalej tym gra staje się zapewne w zamyśle coraz bardziej surrealistyczna. Dla mnie to wada.

 

Ocena wstępna i zapewne ostateczna 6+/10

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam nie widzę jakiejś fenomenalnej grafiki (FullHD, detale very high, teselacja,wygładzanie) tunele ciemne to szału nie ma, otwarte przestrzenie mają też budowę korytarzową. A najsłabszym elementem to są chyba twarze, które wyglądają jak z gry sprzed paru lat.

z ciekawosci spytam bo nie wiem czy rozmawiamy o tej samej grze.

Mówisz ze grasz w Metro ll w fullhd na very high z wygladzaniem teselacja itp?

 

Co masz za pc ?

 

Komp z sygnaturki. Tak Metro Last Light

 

Odnośnik do komentarza

W ciągłej rozgrywce nie używam wygładzania i teselacji tylko tak powłączałem żeby zobaczyć grafikę na maxa. A po włączeniu wszystkich opcji gra będzie tak samo wyglądać na Tytanie jak i na 660 tylko płynność inna będzie a my gadamy o wyglądzie. Pare efektów świetlnych wyglądało wspaniale ale tak ogólnie to tekstury nie powalają ani modele postaci. Po częsci to też pewnie wina naoglądania się next genowych gameplay'ów z giet pokroju Watch Dogs.

Odnośnik do komentarza

Jakie 10 fpsów ? Gra fajnie śmiga na very high z teselacją. Jedyne duże chrupanie zaliczyłem na tym zebraniu/przemówieniu nazistów jak uciekało sie z więzienia. 

Czym dalej tym gra się rozkręca i akcja nabiera tempa więc jeszcze nie skreślam tej gierki. Efekt latarki świecącej w oczy jest naprawdę fenomenalny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...