Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Są fixy na to w internetach.

 

Fixy pomogły mi w ogóle zacząć grę (bo tak to zawieszała się przy próbie wyjścia z Vault 101). Ech, wkurzające. Z jednej strony fajnie się wkręciłem, z drugiej już mnie totalnie krew zalewa przy kolejnym freezie, jak muszę wstawać z kanapy do klawiatury, ctrl+alt+del, zamknąć grę, zacząć grę od nowa i powtarzać przez pięć minut to co już raz zrobiłem. Zaczynam wątpić, czy w ogóle mi starczy sił by grę ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

To dziwne, bo ja gdy gralem w 2008 czy kiedy tam byla premiera to wystarczyl patch i kilka zmian w konfigu.
Z tego co pamietam to byl jakis problem z technologia cutscenek (bink?) i na to było jakieś panaceum.

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

System ma marginalne znaczenie, jak włączymy tryby zgodności/wyłączymy kompozycję pulpitu/zastosujemy odpowiednie triki itp.

Ja tam może jestem dziwny, ale zawsze lubiłem sobie pokombinować jak mi starsze gierki nie chciały odpalić. Zawsze później mam ogromną satysfakcję, jak się udaje rozwiązać problem <informatyk>

Odnośnik do komentarza

Heh, to już nawet na ps3 się rzadziej freezuje. Co jakieś 3-4h gry ;)

 

Fallout 3 jest okropny jeśli chodzi o stabilność. Podchodziłem do tej gry chyba ze trzy razy na różnych sprzętach i nie było podejścia bez problemów.

 

Ale co tutaj dużo mówić, Pustkowie w 1080p, z high-res teksturami i z tymi wszystkimi shaderami i antyaliasingami wygląda cudnie ;).

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Heh, to już nawet na ps3 się rzadziej freezuje. Co jakieś 3-4h gry ;)

 

Fallout 3 jest okropny jeśli chodzi o stabilność. Podchodziłem do tej gry chyba ze trzy razy na różnych sprzętach i nie było podejścia bez problemów.

 

Ale co tutaj dużo mówić, Pustkowie w 1080p, z high-res teksturami i z tymi wszystkimi shaderami i antyaliasingami wygląda cudnie ;).

 

 

Jest mod na zmianę animacji biegu? Żeby dało się grać w tpp bez tego "czegoś".

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

W mortala tłukę, jezu jak brakowało takiej gierki na pc :)

 

Tylko problem z FPSami mam na niektórych planszach, nie ma znaczenia jak się grafę ustawi czy high czy low wszystko to samo, coś zbabrane w kodzie, czekam na pacza.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

No nie wszyscy, bo są fixy już nawet, ale nie dają mi nic ;/

 

Ogólnie bugów w ch.uj, nie wiem czy z systemem kolizji i samej animacji na kĄsolach też tak było (typ leży na ziemi, je.bniesz go podcinką to nagle kuca [automatycznie blokując] albo leci mi skorpion z fangą na ryj, ja liu kangiem robię ten cios co z nóżką wyciągniętą leci i powinno je.bnąć skorpiona bo było wcześniej i w ogóle LOGICZNIE rzecz biorąc tak to wygląda, że ja zbije jego cios, a jest na odwrót :D), ale np. wywalanie sejwów (pie.rdolą się i koniec, corrupted data :P) lub crashowanie gry - patch będzie na pewno. Na szczęście ja mam tylko ten drop fpsów i to na dwóch arenach.

Odnośnik do komentarza

Final Fantasy VII po raz niewiemktóry.

 

Gra ma już swoje lata, a jednak mimo tego nadal wciąga. Pomijając te wszelkie wojenki "który final jest lepszy", rozmach siódemki nawet dziś robi wrażenie, a pewne elementy które dla współczesnego gracza mogą wydawać się archaiczne nadają całości specyficznego uroku i urozmaicają ogólną narrację, mimo tego, że do czynienia mamy z komicznie wyglądającymi karykaturami "kreskówkowych" postaci i kompletnym brakiem voice-actingu.

 

Tyle osób płacze i błaga o remake siódemki w jakimś HD, a prawda jest taka, że takie przedsięwzięcie byłoby albo nierealne (tj. zbyt kosztowne), albo uproszczone do granic niemożliwości. Niech lepiej klasyk zostanie klasykiem a squeenix nie babra się w żadne jego "uwspółcześnianie". Tym bardziej fajnie, że gra wreszcie trafiła na Steam w swej oryginalnej postaci (no, prawie - muzyka w wersji PC pozostawia wiele do życzenia, ale i na to są sposoby).

 

Swoją drogą, steamowe achievementy może wreszcie zmotywują mnie do "wymasterowania" gry, gdyż jak dotąd nigdy nie grałem tak długo, aby ubić wszelkie weapony czy zdobyć wszystkie limity i materie. ;>

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...