Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji, wykorzystuje to to G4WL ale czy istnieje opcja gry "offline", bez łączenia się z kontem? Zastanawiam się po prostu czy za rok gra faktycznie umrze razem z G4WL, czy też będzie się dało grać offline, tylko bez multi i achievementów? Skoro From nie potrafi/nie chce naprawić tego co gracze sami naprawili w parę dni, tak nie sądzę aby przenieśli całość na Steam.

Odnośnik do komentarza

Przy okazji, wykorzystuje to to G4WL ale czy istnieje opcja gry "offline", bez łączenia się z kontem? Zastanawiam się po prostu czy za rok gra faktycznie umrze razem z G4WL, czy też będzie się dało grać offline, tylko bez multi i achievementów? Skoro From nie potrafi/nie chce naprawić tego co gracze sami naprawili w parę dni, tak nie sądzę aby przenieśli całość na Steam.

W batmana i gta mogłem grać będąc offline w g4wl
Odnośnik do komentarza

Transformers: Fall of Cybertron po raz... któryś. Chciałem przejść na Hard ze wszystkimi znajdźkami, ale straciłem save'a jak się okazało, więc gram całkiem od nowa. Wcześniej bawiłem się w pojedyncze levele wielokrotnie po ukończeniu gry. Naprawdę genialny shooter, wbrew pozorom. Tematyka oferuje olbrzymie możliwości a sam gameplay jest naprawdę świetnie zróżnicowany. Nie dość, że każdy poziom skupia się na czymś innym, na innej postaci z odmiennym zestawem zdolności, to i nawet w poszczególnych levelach co kilka minut robimy coś inaczej, albo gra przedstawia jakąś nową mechanikę bądź przeciwnika. Wręcz niesamowite jak twórcy świetnie wyważyli przebieg gry - niczego nie jest ani za mało, ani za dużo. Tak w sam raz. Kampania to jakieś 7-12 godzin, w zależności od tempa, a osobiście przez cały ten czas gdy grałem za pierwszym razem miałem gigantycznego banana na mordzie. Niby sentyment z dzieciństwa robi swoje, ale ciężko też zaprzeczyć, że sama gra ma naprawdę mnóstwo epickich momentów:

 

 

 

 

Zdecydowanie najlepszy shooter w jakiego grałem od lat.

Odnośnik do komentarza

W większość gier, które są również na konsolach gram padem, gdyż często gęsto to właśnie do niego są lepiej przystosowane, ale jestem w trakcie przestawiania się na klawiaturę.

 

Ja obecnie męczę Mass Effect i powoli przechodzę Crysis 2. Ten pierwszy jest... ciekawy. O ile historia, cały setting i klimat są pierwszorzędne, tak po pierwszych 5h gra pod względem grywalności i zabawy jest mierna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...