Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w Antichamber z nowego HB i chyba za głupi jestem na to. Generalnie chyba spodziewałem się czegoś innego i w efekcie nie jestem zachwycony...

 

Po pierwsze, opcje graficzne praktycznie nie istnieją, a mnie po 10min rozgrywki robi się niedobrze przez wąski kąt widzenia.

 

Po drugie, nienawidzę labiryntów, a Antichamber to właśnie taki bardziej zakręcony labirynt.

 

Niby gra zmusza gracza do porzucenia dotychczasowych instynktów i zachowań z gier i zmusza do nieco innego podejścia do zagadek, ale to brzmi lepiej w zamyśle niż w praktyce, bo koniec końców czasem nawet jeśli wiem jak danego puzzla rozwiązać, to sam proces często bywa żmudny i nudny, nie wspominając często o problemach z orientacją w tym całym chaosie.

 

2deep4me

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

FNV:UE. Wcześniej w bibliotece gier miałem 2 fallouty. Jeden goły i drugi kupiony na SS. Co próbowałem odpalić wersję z DLC, to zawsze uruchamiał się zwykły FNV. Napisałem do supportu i skasowali mi z listy podstawkę. Cioram w tego Ultimate Edition z nastawieniem na scalakowanie, ale od wczoraj utrudniają mi to częste zwiechy. Męczące, ale póki co gram.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

FTL Advanced Edition

 

Ta gra to złooooo...

 

AE sporo ciekawych rzeczy dodał. Bronie, anomalie, podsystemy. Zabawnie teraz wyglądają starcia. Nawet nowa rasa i okręt interesujące - gatunek, który nie potrzebuje tlenu, dzięki czemu praktycznie cały okręt można trzymać bez powietrza, co jest świetne na abordaże w połączeniu z umocnionymi drzwiami.

 

Do tego subtelne zmiany typu usprawnione UI - np. możliwość zapisania przydziałów załogi i przywrócenia ich na swe stanowiska jednym kliknięciem.

 

Najlepsze - update to praktycznie patch, a nie żadne (płatne) DLC. Takie podejście się ceni, bo nieczęsto spotkamy się z nim w przypadku dużego wydawcy... (*cough*capcom*cough*).

 

Jak komuś nie szkoda czasu i życia, to proponuję sobie odświeżyć FTL.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również Diablo III Reaper of Souls, ciężko się oderwać, szczególnie gdy dali nam do dyspozycji tak genialny tryb jak Adventure Mode :). A Transomg to jest coś czego mi w każdej grze opartej na ogromnej ilości losowego lootu brakuje, ciesze się że w dodatku wprowadzili taką opcję, wreszcie twoja postać wygląda jak człowiek a nie chodzący miszmasz.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...