Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieckiem jesteś(albo yaczesem) że nie zapoznałeś się z ulotką?Aspiryny też byś zjadł 4 tabsy?Ludzie przedawkowują a później się dziwią.Masz dawki składników aktywnych na opakowaniu,a w 4 tse masz aż 400 mg kofeiny(6 mocnych kaw) wraz ze składnikami nasilającymi jej działanie pobudzające(tyrozyna,bioperyna i synefryna),a podejrzewam że magnezu do tego nie bierzesz,kofeina wytrąca magnez,do tego podnosi ciśnienie i przyśpiesza akcję serca,prosta droga do zrobienia sobie krzywdy lub nabawienia się kolki sercowej.Swoja drogą wybrałeś mega słaby(jeżeli chodzi o właściwości spalania tłuszczu)spalacz i nie urażaj się na ton tej wypowiedzi,bo lek od trucizny odróżnia tylko stężenie,po to Bóg(czy tam ewolucja,bo nie wiem czy wierzysz)dał nam mózg by z niego korzystać.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Hej! mozecie prosze doradzic ktory z tych produktow wybrac na pierwszy raz? Z gory dzieki.

http://www.bodybuild...e/bsn/cell.html

http://www.evergreen...p-650019pd.aspx

 

Jak to mówią dobre mono nie jest złe,ważne by było creapure,chociaż na pierwszy cykl to wszystko jedno bo i tak zadziała(no chyba ze jesteś w 5% ludzi na których nie działa),pytanie jest czy masz już odpowiedni staż na suple?Za szybko bez sensu bo i tak idzie,kreatynę powinno się brać gdzieś tak po roku intensywnego pakowania,gdy dochodzi do zastojów.Spożywaj do mono magnez,najlepiej chelatowany,bo oba te zwiazki działają synergistycznie,zresztą jak masz niedobory magnezu to mono słabiej zadziała.

Odnośnik do komentarza

 

To jest mieszanka węgli i kreatyny,weź najzwyklejsze mono creapure np. z Fitmaxa z tauryną,lepszych przyrostów nie będzie a kasy zostanie.

Haha, faktycznie niezle przegialem. I do tego ta karnityna ;p Dzieki litwin za o(pipi), przyda sie na przyszlosc... ;) Generalnie jakos sie trzymalem, ale jazdy w glowie straszne, do tej pory szumi, nie wiedzialem, ze kofeina moze wywolywac takie schizy.

 

A magnez biore.

 

L-karnityna to mogła ci życie uratować :P Bo ona wzmacnia mięsień sercowy,bierze udział przy produkcji ATP(tej samej substancji co kreatyna).Magnez kupuj tylko chelatowany,raz że przyswaja się w 100%,bo organizm go odbiera jako coś naturalnego/organicznego(jest powiązany z aminokwasami)a dwa ze chalatów się nie przedawkuje,gdyż nadmiar jest usuwany z organizmu(to nie dotyczy magnezu,który ciężko przedawkować,bardziej cynku).

Odnośnik do komentarza

A schizy po nadmiarze kofy to normalna reakcja? Czy jestem mutantem?

 

Każdy środek pobudzający układ nerwowy stosowany w nadmiarze może powodować skutki uboczne,akurat kofeina jest najlepiej zbadana,ale nic nie zastąpi rozsądku.Nie wiem czy wiecie że środki przeciwbólowe dostępne bez recepty(paracetamol)już przy podwójnej dawce wykazują działanie hepatoksyczne(chociaż rzuca się też na nerki i inne organy),o dziwo nie dotyczy to dzieci,rozchodzi się o enzym,którego nazwy nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

paracetamolum enzymum

 

padłem xD

 

I ten kolo ma moda w tym dziale,żal :P

 

Ze względu na efektywność i bezpieczeństwo paracetamol jest podstawowym lekiem przeznaczonym do walki z bólem dla małych dzieci. Przez małe dzieci jest prawie nie metabolizowany - toteż nie stanowi zagrożenia dla ich nerek i wątroby w takim stopniu jak dla młodzieży i dla dorosłych. Generalnie nie wolno jednak przekroczyć dobowej dawki 4 gramów, gdyż metabolity paracetamolu są toksyczne i zagrażają wątrobie i nerkom. Niewydolność tych narządów stanowi przeciwwskazanie do przyjmowania paracetamolu.

Odnośnik do komentarza

A porop rożnych suplo-wynalazków, taka historia.

Mój szef jest zapalony siłacz i odżywkowicz, kupa kasy to se żre to i owo. W związku z wyjazdami służbowymi itp, czasami też stosuje różne specyfiki pozatreningowo np. zamiast posilku czy pobudzająco. Raz poczęstował innego współpracownika, zdaje się ze S.A.W'em to chyba od Trecka jest, jakis stack przedtreningowy - kolesia czekała dłuższa podróż samochodowa w godzinach wieczornych. Facet sie nabuzował ze trase przejechał i potem jeszcze po chacie sie krecił i nie mógł spać bo był jak naspeedowany :). Wiec mój dociekliwy szefo wykorzystując swoje szerokie znajomosci załatwił sobie testy narkotykowe [takie na badanie substancji, przełamujesz w woreczku i wychodzi co to] . Po sprawdzeniu tego S.A.W'a wskazało metamfetamine ;) Koles lubi takie super-historyjki ale miał porobione też fotki tych testów i wyników jakie mu powychodziły, moze cos w tym jest :) ja tam sie trzymam bardziej tradycyjnych form odżywek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...