Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Gainery to ogólnie ściema,bo to tylko białko(na ogół słabej jakości) i węgle(rzadko kiedyś coś warte vitargo) więc albo składać to samemu albo sensownie rozpisać dietę.

Tak ponieważ nasze organizmy w magiczny sposób rozpoznają czy węglowodany są dobrej jakości czy słabej i na tej podstawie zamieniają je albo w tłuszcz albo w czyste mięśnie?

Odnośnik do komentarza

Gainery to ogólnie ściema,bo to tylko białko(na ogół słabej jakości) i węgle(rzadko kiedyś coś warte vitargo) więc albo składać to samemu albo sensownie rozpisać dietę.

Uwielbiam jak ktoś od razu porównuje proszek do naturalnego jedzenia... chyba lepiej sobie zarzucić na szybkosci jakiegos gainera lepszej firmy niż zeżreć jakies kanapeczki w pracy czy kfc badz inne badziewia ( a gosc wyraznie napisał że chodzi mu żeby coś w pracy zarzucić)

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

 

Gainery to ogólnie ściema,bo to tylko białko(na ogół słabej jakości) i węgle(rzadko kiedyś coś warte vitargo) więc albo składać to samemu albo sensownie rozpisać dietę.

Tak ponieważ nasze organizmy w magiczny sposób rozpoznają czy węglowodany są dobrej jakości czy słabej i na tej podstawie zamieniają je albo w tłuszcz albo w czyste mięśnie?

 

No raczej,tym się różnią proste węgle od złożonych,a rozchodzi się o wyrzut insuliny.Pewnie że lepiej zarzucić gainera,ale składaka lub samoróbkę a nie kupnego.

Odnośnik do komentarza

 

Gainery to ogólnie ściema,bo to tylko białko(na ogół słabej jakości) i węgle(rzadko kiedyś coś warte vitargo) więc albo składać to samemu albo sensownie rozpisać dietę.

Tak ponieważ nasze organizmy w magiczny sposób rozpoznają czy węglowodany są dobrej jakości czy słabej i na tej podstawie zamieniają je albo w tłuszcz albo w czyste mięśnie?

 

 

Też tak myślałem dawno temu jedząc pyzy z mięsem. 

Odnośnik do komentarza

Ja tak stosowałem ( i w sumie nadal stosuję)  bo nie mam warunków w robo zeby żarcie przygotować przed treningiem. Jakbym się uparł to w moze bym miał ale i tak zawsze łatwiej zalać szejkera i mieć z głowy posiłek przed-treningowy (wiadomo ze nie to samo co obiad) ale zdecydowanie wygodniejsze. Przed treningiem zapodaje bulka 50/50 po treningu białko a ja dotrę na chatę to jem cos w stylu obiado-kolacji. I jakoś żyję.

Żadna masa specjalnie mi nie poszła po bulku czy gainerze bo wiadomo że nie wpieprzam tego tyle co sugerują, tylko w dni treningowe zamiast obiadu 1 porcja.

 

ps. przy okazji ostatniego zamówienia wziąłem sobie próbkę nox pump'a i ludzie!!

 

nic mi nie było, troche pompy po argininie. Myth busted.

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

 

Gainery to ogólnie ściema,bo to tylko białko(na ogół słabej jakości) i węgle(rzadko kiedyś coś warte vitargo) więc albo składać to samemu albo sensownie rozpisać dietę.

Tak ponieważ nasze organizmy w magiczny sposób rozpoznają czy węglowodany są dobrej jakości czy słabej i na tej podstawie zamieniają je albo w tłuszcz albo w czyste mięśnie?

 

Tak węglowodany nie są wszystkie takie same, proteiny nie. ani kcal.

rożna żywność uwalnia rożne hormony i substancje chemiczne w naszym ciele. twoje ciało decyduje co z tymi kaloriami się staje, użyć, przechować albo wydać

Odnośnik do komentarza

 

Bo nowy NOX jest bez 1,3 i dlatego nie pobudza.Najlepiej kupić vitargo i białko,lub z płątków robić placki jak ja właśnie na jutro do roboty :P

Pokaż jakies zdjecia w dziale foto jak teraz wygladasz na takiej szamie i wogole

 

I mam to zrobić bo ładnie prosisz?Chyba sobie jaja robisz,że będę dawał foty by ty tak chcesz,foty dam jak sam uznam że chce.

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

Bo nowy NOX jest bez 1,3 i dlatego nie pobudza.Najlepiej kupić vitargo i białko,lub z płątków robić placki jak ja właśnie na jutro do roboty :P

Pokaż jakies zdjecia w dziale foto jak teraz wygladasz na takiej szamie i wogole

 

I mam to zrobić bo ładnie prosisz?Chyba sobie jaja robisz,że będę dawał foty by ty tak chcesz,foty dam jak sam uznam że chce.

 

Coś się tak ze spinał ?? normalnie ci napisałem,ponieważ jestem ciekawy jakie masz wyniki,bo piszesz tak dużo trzymasz dietę i wogole to ciekawe jak to sie wszystko przekłada na twoje osiągnięcia ,ale jak nie chcesz to przecież nikt cie do tego nie zmusza...

Edytowane przez Milo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warto ładować kase w aakg albo coś na no? Dobrze to pompuje?

Ładować kase to troche dużo powiedziane, bo drogie nie jest.

I tak, działa, odczuwalnie, w przeciwieństwie do 90% supli.

Można pompe lubić można nie lubić, ja jak mam zajawke to biore 1 pigule 30 min przed treningiem i mi starczy, torche fajniejszy feeling z treningu - w inne magiczne właściwości wzmożonego transportu tlenku azotu raczej nie wierzę.

Właśnie zakupilem jakies 2 tyg temu 1 blisterek  - 13zl wydane na 60 piguł to dla mnie bardzo ekonomiczny zakup ;) bo przy takim dawkowaniu na długo starczy.

 

Kiedys wcześniej  brałem więcej, przed - po + przed snem. Nie wiem czy to od tego ale mialm problem z zasypianiem ( nie, nie z powodu postawionego namiotu :D ), mialem wrazenie jakby "zapowietrzania" się w momencie zasypiania, i nierówną pracę serca. Tak czy inaczej, odstawiłem i nie mam żadnych problemów. Teraz wrocilem i stosuje j.w. i potwierdzam, ze nawet ten 1 caps działa. Potwierdzają tez 2 kumple ktorym przedstawiłem owy specyfik. (jednemu tak sie spodobał specyfik ze sobie kupił. Aż mu syn z tego wyszedł :D ksywa Argi)

 

ps. stosowalem tylko AAKG i Argi Power, oba z Olimpu.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...