Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne,WK podobnych problemów nie miało i nie ma.Saker do niedawno robił reefedy po 10,000 kcal ze śmieci a żyły na brzuchu były.Chociaż on jedyny ma jaja by co  prawda nie otwarcie ale dać do zrozumienia że nigdy nie mówił ze jest naturalem.A Owca pyerdoli ze 3 lata o naturalnych zawodach i jeszcze nigdy na takowe nie pojechał.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

 

Przejzyj sklady na allegro np , porownaj ceny z gramatura i wybierz najlepsza akurat guarana to guarana. Ja tak robilem wlasnie z acetylem karnityny np. Roznice w cenach i gramaturach potrafia byc naprawde duze zaleznie od firmy

 

 

A czułeś jakieś działanie l-karnityny? Bo to powszechnie znany suplement jako z tych niedziałających kompletnie.

To nie zwykla l karnityna tylko acetyl.

Odnośnik do komentarza

Saker do niedawno robił reefedy po 10,000 kcal ze śmieci a żyły na brzuchu były.

 

Czytałem kilka dyskusji o cheatach. Jeden podje 6-10k kcal i po sranku waży tyle samo co wcześniej, a inny musi się męczyć dwa tygodnie żeby wrócić do wagi sprzed podjedzenia. Reguły nie ma, sam żałuję, że dokładniej na sobie nie przetestowałem :/

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

...Mushbelly celuj raczej w piracetam,sunifiram jak chcesz takich odczuć ;) ...

Może przetestuję. Jak na razie teść zamówiony. Jakieś korzenie nie wiadomo czego. Bajkalina co by żyć wiecznie i telomery się nie skracały, a nawet odbudowywały. Hehe, będę brał regularnie. Dajcie znać wnuczkom, jeśli działa to dam im znać ;).

 

Swego czasu testowałem Psychodrine. Na początku nie było żadnego efektu. Jednak po 3 dniach bach. Fajne kolorki ( ale nie żadna faza ), wszystko w żywych barwach. Później na parę godzin pobudzenie i jednoczesny wewnętrzny spokój. W ćwiczeniach może to nie miało jakiegoś wielkiego znaczenia jednak stosowałem to żeby nad książkami móc posiedzieć. Do tego naprawdę się to nadaje. Z wad to niestety zbrylanie się, smak, oraz uczucie nudności przez 30-60min po zażyciu. Po czasie to można było to kroić jak kiełbasę ;). Teraz jakbym miał brać to w kapsułkach.

 

Testowałem też preworkouty. Pimp Blast i jeszcze jakiś. Na mnie, chudego szczura, 2 miarki działały. Łaziłem nabuzowany, jednak jaja mnie bolały po godzinie, pewnie na jakieś receptory wpływa. Za to kumpel zjadł 10 miarek i kompletnie nic go nie ruszyło. Tylko on był po 4 cyklach. Możliwe że to dlatego.

 

Najlepiej samemu na sobie sprawdzić. Tylko wcześniej poczytać w necie czy nie było jakiś ekstremalnych odpałów po danym specyfiku.

Odnośnik do komentarza

Nazwy cyber zawsze mial takie. Double blasty i inne wynalazki dawno temu pamietam z forum za friko sie dostawalo za pisanie sensownych postow. Fajne czasy ale co w tych suplach bylo kij wie. Chociaz thermal robil robote

Odnośnik do komentarza

Z tym skracaniem telomerów to nie do końca bajka,między innymi z tego wynika francuski paradoks i działanie trans reservatrolu.Co do przepalania kosmicznych dawek kcal,to nie wierzę w genetykę raczej w środki które temu pomagają-np. tren.Może uwierzyłbym jakby jakiś chudy kolo raz zjadł taką dawkę a następnego dnia wrócił do małych porcji, ale nie paker, jedzący po 3000 kcal,nagle wbija w siebie 10,000 i to syfu i dalej się docina.Nawet pro tak nie robią.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Właśnie niby tak działa że w momencie jakim zaczniesz to brać. Czy to 30, 40, 50 lat. To od tego czasu wszystko bardzo spowalnia i jest szansa na dłuższe życie. Młodszym nie można się stać ale tak jakby zatrzymać w danym miejscu. Coś jak z wampirami :D tylko w ograniczonym stopniu. Tylko to oczywiście nie przebadane ( bo i jak ). Chociaż z jakimiś myszkami czy nawet muszkami ktoś mógłby się pobawić. Nawet nie trzeba zwierzaków zabijać bo tylko patrzymy ile pożyją. No chyba że zadziała i nie będą chciały paść ;).

 

Oczywiście nie ma mowy o wpierdzielaniu fast foodów co dzień.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...