Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Dzisiaj wchodzą nowe gry do Games with Gold - Dead Rising 2...

 

oraz Dead Rising: Case Zero!  <----- od kiedy jest dostępne w Polsce, przecież u nas tego nie było, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. Czyżby uzupełnili ten brak przy okazji Games with Gold?

 

EDYTA: Miałem rację, grę wrzucono na Marketplace 3 dni temu :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chyba wiem o co Mu chodzi - masz konto na UK, a mieszkasz (tak myślę) w Polsce i masz polskie IP, a niektóre gry mają taką blokadę, że jak region konta nie jest zgodny z rejonizacją IP, to nie ściągniesz gry nawet jak jest dostępna na Marketplace regionu Twojego konta i regionu Twojego IP.

 

Może być tak, że faktycznie gry nie dasz rady ściągnąć jak nie masz swojego konta w PL.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Chyba wiem o co Mu chodzi - masz konto na UK, a mieszkasz (tak myślę) w Polsce i masz polskie IP, a niektóre gry mają taką blokadę, że jak region konta nie jest zgodny z rejonizacją IP, to nie ściągniesz gry nawet jak jest dostępna na Marketplace regionu Twojego konta i regionu Twojego IP.

 

Może być tak, że faktycznie gry nie dasz rady ściągnąć jak nie masz swojego konta w PL.

 

możliwe. kumpel z PL kontem od razu pobrał. nie będę migrował profilu dla jednej gry.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo kiedy oficjalnie MSP zniknie z X360? I co jak kupię teraz sobie na zapas 4200 punktów?

Jakoś na początku września wyjdą z bety pewnie. Wówczas MSP, które posiadasz aktualnie na koncie, przeliczą na walutę kraju konta. Masz rok na wydanie tej przeliczonej kasy. MSP będą jednak działać dalej, do końca 2014 roku. Po prostu po wpisaniu zdrapki nie dostaniesz MSP tylko ich odpowiednik w pieniądzach. Ta kasa już nie ma daty ważności. Nie ma więc sensu kupować na zapas.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Twoje konto Microsoft zostało zasilone kwotą xxx,xx zł, a punkty Microsoft Points zostały wycofane.

 

Ta zmiana zapewni Ci jeszcze łatwiejszy dostęp do ulubionych gier, filmów, aplikacji i rozrywki w sklepach Xbox i Windows Phone, w systemie Windows Phone 8!

 

Waluta dodana do konta w dniu dzisiejszym musi zostać wykorzystana do dnia 1 czerwca 2015. Bony upominkowe zakupione w przyszłości nie utracą jednak ważności.

 

Bony i kody dotyczące punktów Microsoft Points realizowane od dnia dzisiejszego muszą zostać wykorzystane w ciągu roku od dnia realizacji tych punktów Microsoft Points. Wszystkie punkty Microsoft Points otrzymane w ramach nagród Xbox Live Rewards, promocji lub konkursów zachowują takie same daty ważności. W przypadku dalszych pytań dotyczących dat ważności przejdź tutaj, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

Jeśli nadal masz pytania dotyczące znikających punktów Microsoft Points, odwiedź stronę: https://www.xbox.com/pointsfaq.

 

Powodzenia!

 

Dział obsługi klienta firmy Microsoft

 

P.S. - ceny gier z marketu

1200 MSP = 54,99 zł

800 = 34,99 zł

 

A ja dzisiaj schabkowi sprzedałem 2100 MSP za 65 zł xD

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kyo, gdybyś wcześniej dał cynk to może sam bym kupił te 2100 MSP :P

 

Widzę, że ceny trochę wyższe niż MSP 800 i 1200 w obiegu z neta. Mam nadzieję, że bony walutowe będzie też można z keye.pl itp. kupić.

 

Bekę mam z tych niedorozwiniętych jełopów przez których zamiast niebiańsko taniego systemu MSP będziemy teraz mieli ceny takie jak wszędzie...

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...