Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie kupujcie za MSP

 

1200msp kosztuje najmniej na allegro 47zł

 

a normalnie płacąc kartą prosto z XBL to koszt 39,99zł

 

chyba pierwsza sytuacja kiedy normalna waluta jest bardziej opłacalna od MSP

Odnośnik do komentarza

 

 

nie kupujcie za MSP

 

1200msp kosztuje najmniej na allegro 47zł

 

a normalnie płacąc kartą prosto z XBL to koszt 39,99zł

 

chyba pierwsza sytuacja kiedy normalna waluta jest bardziej opłacalna od MSP

 

 

Nie pierwsza, od czasu kiedy znieśli MSP. Każdy kto ładuje zdrapki 4200 MSP za ~ 145 zł zyskuje kilkadziesiąt zł w przeliczeniu na PLN i dodatkowo korzysta z tego, że oficjalne przeliczniki są wyższe. 

 

Efekt jest taki, że jak mi zamieniło 4200 MSP na PLN, to płacąc te 40 zł w walucie w rzeczywistości kosztuje mnie to jakieś 25-30 zł.

Odnośnik do komentarza

kiedyś szukałem informacji i wygląda na to, że jest taka opcja z poziomy konsoli i PC, karta musi być jednak dodana.

 

Ja z kolei spytam o migracje na pl z uk, warto? Prawdę mówiąc raczej w pudełkowe gry gram, a jak są jakieś promocje to często jest blokada i nie chce mi się w vpn-y bawić. Zdaje się gier indie na pl nie ma?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja z kolei spytam o migracje na pl z uk, warto? Prawdę mówiąc raczej w pudełkowe gry gram, a jak są jakieś promocje to często jest blokada i nie chce mi się w vpn-y bawić. Zdaje się gier indie na pl nie ma?

 

Wszystkie gry i dodatki są dodawane do polskiego Marketplace tak samo jak w innych krajach więc nie ma pod tym względem żadnych różnic. Nie ma po prostu części z najstarszych gier GoD i Arcade (np. Pinball FX2), ale te są tak stare, że właściwie nie robi to żadnej różnicy.

 

Różnica jest też w ilości dostępnych aplikacji, ale to jest kwestia tego czy i z czego korzystasz.

 

Jeżeli chodzi Ci o gry indie z Xbox Live Indie Games, to faktycznie, tego u nas nie ma, ale są to gry tak marnej jakości, że nie wyobrażam sobie by ktoś z własnej nieprzymuszonej woli to kupował, a do tego jeszcze w to grał. Z grami Arcade jest tak jak opisałem powyżej. 

Odnośnik do komentarza

To fajnie, migruję na Polskę, bo czuję się jak obcy w obcym kraju....

Migracja jest natychmiastowa? i jak wygląda sprawa z grami cyfrowymi, które mogą nie być dostępne z poziomu Polski? Może się zdarzyć taki numer, że nie będę mógł ich ponownie pobrać?

Odnośnik do komentarza

Andreal: Radzę poczytać o tym bezpośrednio na stronie MS. Kiedy ja migrowałem (3 czy 4 lata temu), to gry, które ściągnąłem w UK nie figurują w historii zakupów i jakbym je wykasował z HDD, to już bym ich nie mógł pobrać.

 

Jak jest teraz, nie wiem. W zeszłym roku wprowadzono nowy system migracji i część zasad się pozmieniało, ale jak obecnie wygląda sprawa licencji nie wiem i nie chcę Cię w błąd wprowadzić. 

 

Z tego co wiem to gdzieś na stronie MS jest dokładnie opisany cały proces.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

W skrócie, wszystko powinno działać na koncie po migracji, ale M$ tego nie gwarantuje, zakupione gry itp można będzie ściągnąć, ale M$ tego nie gwarantuje, kasę należy wydać z konta do zera, bo waluta nie przechodzi z kontem.

Napiszcie mi, Fc3, Alan Wake, Anomaly Warzone, Orange Box są na polskim xbl dostępne?

Odnośnik do komentarza

Dust czy Mark of the Ninja?

 

Dust jest śliczne musze przyznać, jak z grywalnością?

 

A może The Cave?

 

Obie to klasa. Mark of the Ninja to absolutny top skradanek ostatnich lat. Polecam też dodatek, który teraz jest za 6 zł i to w sumie taki fabularny krótki prequel :) Jak krótki jeszcze nie wiem, ale daje radę jak podstawowa wersja (dodaje chyba jeszcze jakieś dodatkowe przedmioty itp.).

 

The Cave olej, nudny crapiszon.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...