Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Promocje na dzisiaj:

 

Left 4 Dead 2 - 33,99 zł

 - The Passing (DLC) - 6,39 zł

 - The Sacrafice (DLC) - 6,39 zł

 - Cold Stream (DLC) - 6,39 zł

 

DOA5 Ultimate - 42,89 zł

 

Undead Nightmare - chyba ok. 17 zł (nie mogę sprawdzić bo mam już kupione)

 

Killer is Dead - 72,59 zł

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dzięki, wolałem się upewnić czy o północy nie prysną ;)

 

Co nachapaliście na wyprzedaży, ja zamykam:

 

- Season Pass do Horizon,

- Charlie Murder,

- Brothers: Tale of Two Sons,

- The Bridge,

- Trials Evolution: Riders of Doom,

- Wolf Among Us Ep. 1 (free),

- Season Pass do Wolf Among Us,

- Borderlands 2 Ultimate Upgrade Pack (free).

 

Zastanawiam się jeszcze nad I Am Alive i DuckTales. W zeszłym roku na przełomie lutego i marca była też mocna wyprzedaż, może w tym roku będzie podobnie. Te dylematy :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

M$ się nie popisał tymi promocjami niestety.

 

 

Nie powiedziałbym, raczej kwestia tego, że przez cały rok były świetne promocje, a niektóre hity Arcade to były po 2 razy przeceniane o 50-67% jeszcze przed końcem roku, np. Blood Dragon, Gunslinger czy Battleblock Theatre.

Odnośnik do komentarza

 

M$ się nie popisał tymi promocjami niestety.

 

 

Nie powiedziałbym, raczej kwestia tego, że przez cały rok były świetne promocje, a niektóre hity Arcade to były po 2 razy przeceniane o 50-67% jeszcze przed końcem roku, np. Blood Dragon, Gunslinger czy Battleblock Theatre.

 

Źle napisałem, bieżąca promocja wypadła słabo na tle poprzednich ;)

Odnośnik do komentarza

A ja nie wziąłem nic, bo Ultima choć ma napisane wysyłka w 24h, to wysyła po 3 dniach i to w dodatku wieczorem...Moja zdrapka leży sobie od 8 rano w Szczecinie, jakby nie mógł kurier dostarczyć jej dziś do ś-cia. :P Człowiek specjalnie wziął za pobraniem żeby jak najszybciej dotarła, a tu taka lipa. Się w(pipi)ię i nie odbiorę wcale. D: Ciekawe kiedy będzie kolejna kolejna taka promocja.

Odnośnik do komentarza

zdrapka pocztą? mailem trzeba było brać tym bardziej jak dość pilne.

Ano nie miałem teraz jak zapłacić zbytnio, to pomyślałem że kurier za pobraniem dostarczy szybko. No ale jak Ultima tak zwleka z wysyłką...Ogółem to same złe doświadczenia z tym sklepem mam. Swego czasu zamawiałem u nich Sleeping Dogsy [PL], to po trzech tygodniach jak napisałem zapytanie czy ją wysłali, to odpisali że nie mają gry na stanie i nie wiedzą czy dostaną...Aż tu za jakiś czas gra przyszła...W edycji classic po angielsku. :P

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czekaj na promocje. Co tydzień są nowe, a co jakiś czas duże zbiorcze promocje. Ja tak robię od dłuższego czasu i wszystko kupuję od 50 do 70% taniej. W zeszłym roku roku była spora akcja promocyjna na przełomie lutego i marca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...