Skocz do zawartości

Sega Saturn


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

On 9/3/2021 at 10:54 AM, grzybiarz said:

Z n64 też jakoś kiepsko wygląda emulacja. Niby jest ten Project64, niby są wtyczki, ale odkąd pamiętam, to zawsze coś się pier*oli: albo dźwięk, albo coś z obrazem.

I nieważne czy emulowałem Mario 64, 5, 10, czy 15 lat temu.

Najlepszą emulację N64 uzyskuje na RetroArch z rdzeniem Mupen, nie spotkałem się z problemami w większości tytułów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oglądając filmiki ETA Prime to jakiegoś większego dramatu nie ma. Do perfekcji trochę brakuje ale to nie te czasy że wszystko w 15FPS latało. Jabym chciał w końcu zagrać w Dark Savior. Pamiętam jak czytałem jakis mialiard razy mini recke w Secret Service w dziale konsolowym i marzyłem żeby móc popykać chociaż chwilę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2021 o 22:34, pawelgr5 napisał:

Oglądając filmiki ETA Prime to jakiegoś większego dramatu nie ma. 

 

Nie wiem o jakich filmikach piszesz, ale tak - jest dramat i to nawet dno, a nie dramat. Saturn na Pi 400 podkręconym do 2,1 GHz chodzi żenująco, a te wszystkie filmy z neta to fake. Jeśli nie wierzysz, to moge wstawić rozgrywkę z jakiejkolwiek gry i sam zobaczysz, że nawet kijem nie warto tego tykać. Na poziomie ledwie akceptowalnym chodzą jakieś proste 2D, ale o VF2 zapomnij. Podsumowując - Pi (w obojętnie jakiej wersji) do emulowania Saturna się nie nadaje, tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem ze gadamy tylko o PI. Na 400 nietestowałem. Na 3 nie było grwyalne. Na PC to wygląda lepiej i dla mnie takie cos miedzy 30 a 50 klatek by wystarczyło. NIe pamiętam też żeby gry z Saturna w orginale celowały w betonowy klatkarz. Fajnie by było żeby emulatory łatwo podręcały pod 60 ale teraz to chyba nie jest możliwe. Chciałbym też sprawdzić Grandię czy chodzi tak kulawo jak wersja z PSXa (czyli na oko stałe jakies 25 klatek).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...