Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

spoko. To aż niemożliwe by kojima zdradzał cokolwiek naprawde ważnego. Nawet podejrzewam, chociaż to już nieprawdopodobne, że w buildach dla prasy były jakieś ściemy.

No nie byl bym tego taki pewien, Kojima cwany lis i tak pokazal nam w trailerach to co chciał tj. wydarzenia tylko z pierwszego aktu gry, wyjatkiem są sceny REX vs. RAY, spotkanie z Big Mama, walka Raidena z Vampem. Skoro pierwszy akt liczy 10 godzin za pierwszym podejściem, pytaniem jest ile aktów ma cala gra ?

Odnośnik do komentarza
Gdzieś chyba widniało że trzy aczkolwiek mogło mi sie przewidzieć. Ciekawi mnie to że narazie wszystkie spojlery dotyczą raczej aktu pierwszego, a także nikt nic nie wspomina o bossach....

Przejrzałem newsy i chyba Ci sie wydawalo z tym ze bede 3 akty;) no tak Kojima pokazał nam w trailerach prawie caly akt pierwszy, chowajac przed nami to co najlepsze.

 

 

Bossów Snake spotyka w pierwszym akcie zaraz po walce wespół z odzialem Rat patrol team przeciwko Haven Troopers

 

 

A o to jak konkretnie odbywać sie beda walki z bossami to niech zacytuje tylko to zdanie:"When the game's ready to start throwing actual bosses at you, you'll be floored !"

Odnośnik do komentarza

http://www.gamestop.com/browse/ProductMerch.aspx?groupid=51

 

limitowana edycja po 85 dolców, dolar teraz po 2.20 czyli 187 zl... u nas pewnie bedzie to za minimum 250 zl na przykład w Ultimie czy sklepie PE :(

 

Gamestopy maja swoje siedziby w Stanach, Kanadzie, Australii, Danii, Niemczech, Włoszech i 6 innych państwach

Hmm... czyli w niektórych państwach europejskich można złożyć zamówienie a u nas nie... :wkurzony:

? Co ten polski wydawca sie tak (pipi) !?

Odnośnik do komentarza

A dla mnie ta nowa okladka z LE jest taka sobie, fajny artwork, tylko ta kolorystyka słaba, na pewno nie jest najlepsza :)

 

Najlepsza jest pierwsza z okladek, wersja japońska, gdzie Snejk straszy z okladki

 

A ta okladka, w szczególności ten artwork jest najbardziej wymowny, najlepsza dla mnie, pudelko sagi 2.0 jest troszke do niej podobne

 

http://www.vgboxart.com/viewfullbox.php?bo...triots-orig.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...