Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka moich screenów

Szczególnie ładnie wrzuciłeś logo gry na każdy :lol:

 

Co do przerywników, to wiadomo, każdy ma swoje zdanie, ja osobiście bardzo je lubię, jeżeli oczywiście są ciekawe, jak w przypadku MGS4. Filmowość można wyczuć w każdej części gry, i jestem pewien, że gdyby dawniej nośniki pozwalały na przechowywanie takiej ilości danych, jak teraz Blu-Ray, w poprzednich częściach mielibyśmy dużo dłuższe wstawki.

Edytowane przez _tomek
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś szuka taniego Metala (i innych gier PS3) i nie zależy mu na opakowaniu, to na Allegro jest ciekawa oferta (120zł).

 

grzes_l --> Racja, mój błąd. W regulaminie jest że nie można linków do aukcji dawać.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem seria jako całość nie zasługuje na najwyższe noty. Niedługo będzie się mówić o syndromie MGS. Po pierwsze fabuła została pocięta i rozwleczona na 10 długich lat. Każda część jest tylko elementem całej układanki i dopiero wszystkie razem stanowią spójną całość. Jeśli ktoś chciałby rozpocząć historię od części pierwszej - co jest logiczne - będzie miał problem. Pierwsza część jest w tej chwili mało grywalna. Grafika jest odpychająca. Niby wyszedł remake na GC ale nikt nie będzie kupował konsoli dla jednej gry. Wiąże się z tym kolejny problem. Cała seria została rozciągnięta na wszystkie generacje PlayStation. Co jest dosyć uciążliwym rozwiązaniem oraz jawnym nabijaniem kasy. Sprzedaż konsol po premierze MGS znacząco wzrosła co jest IMO trochę śmieszne. Może trochę bagatelizuje ale coś jest na rzeczy. Duża grupa osób nadal trwa w przekonaniu, że Snake wcinający węże jest tym samym Snake'iem, który infiltrował tankowiec.

Odnośnik do komentarza
Cała seria została rozciągnięta na wszystkie generacje PlayStation

I słusznie, byłoby dobrze gdyby w ogule seria była exclusivem dla Sony, ale niee (na GC-ka wyszedł remake - na którego ludzie psioczą tak w ogule, na Xboxa starego MGS2.... WTF ?) musieli tak napaprać, czyli wychodzi człowiek z założenia że Kojima robił dodatkową sprzedaż Plejaczków.

Odnośnik do komentarza
Kojima powiedzial ze nie bedzie remaku zadnej jego gry. wyjatek jedynie zrobil chyba dla Miyamoto bo sa przyjaciolmi.

No i kłamał bo ukazały się wersje Substance i Sub... Ta druga różniła się znacząco. Naprawiono kamerę, która w ogóle nie sprawdzała się poza industrialnym środowiskiem. W budynkach i tak trzeba było spoglądać za każdy róg więc nie było problemu. W trzeciej części kamera była niezaprzeczalnym minusem. Sporo archaizmów, które są nieodłączną wizytówką serii znalazły się również w Guns of Patriots ale ta kamera to był nie udany pomysł a wydanie nowej wersji tylko to potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Cała seria została rozciągnięta na wszystkie generacje PlayStation

I słusznie, byłoby dobrze gdyby w ogule seria była exclusivem dla Sony, ale niee (na GC-ka wyszedł remake - na którego ludzie psioczą tak w ogule, na Xboxa starego MGS2.... WTF ?) musieli tak napaprać, czyli wychodzi człowiek z założenia że Kojima robił dodatkową sprzedaż Plejaczków.

Seria została rozciągnieta na wszystkie generacje PS - jawne nabijanie kasy. Pewnie, mogli wydac od razu wszystkie czesci na MSX, byloby z glowy. Seria exclusivem - swietnie. Naturalnie wszystkim przeszkadzaja konwersje czy remake'i na inne platformy. Czegos tu nie rozumiem, skoro JA mam jakąs gre to co mnie obchodzi czy ktos w nia zagra? Najwazniejsze ze ja mam. Ludzie jednak w swoim fanbojstwie potrafia pisac listy blagalne do developerow/wydawcow aby ICH seria nie wyszla nigdy z ICH konsoli. To tak jakby mieli z tego jakies pieniadze. Dlatego Bioshock i Eternal Sonata wlasnie zmierzaja na PS3 i wlasnie dlatego na Xa wyjdzie FF13 a i pewnie (jesli technicznie sie to uda) tez MGS4. Zalozmy za 1-2 lata, kiedy rynek sie nasyci, bedzie mozna "oddac" te gre bez straty dla Sony. Czemu wiec by tego nie zrobic? Developer sie napasie, Gracze beda szczesliwi. Wilk syty i Kansas City.

Odnośnik do komentarza

Gra jako moja pierwsza na next genie mnie zmasakrowała grafą(nawet Crysis nie wywołał takich emocji :rolleyes: ), z gameplayem wiedziałem, że będzie genialnie i jest. Na razie jestem pod koniec(chyba) 2 aktu więc jeszcze duużo przede mną, obecnie oceniam grę na 9+(troszkę za łatwo jest nawet na najwyższym poziomie trudności).Szkoda, że narazie nie mam neta w czarnulce to nie sprawdzę MGO, ale myślę że nie niedługo pofraguje jakiś noobków...Kojima to geniusz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...