Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DICE informuje, że tryb Conquest pojawi się w Battlefield: Bad Company już w najbliższy czwartek, 7 sierpnia. W ten sposób deweloperzy ze Szwecji wypełnią swoją obietnicę daną fanom kilka miesięcy temu. Za paczkę nie będzie trzeba oczywiście wykładać żadnych pieniędzy. Osobom, które miały wcześniej do czynienia z serią Battlefield rozgrywka z pewnością nie jest obca. Przypominamy, że chodzi o zdobywanie rozrzuconych po mapie flag i jak najdłuższe utrzymanie ich w posiadaniu. Na razie będzie można bawić się na czterech przemodelowanych arenach: Ascension, End of the Line, Harvest Day oraz Oasis. Do zobaczenia na polu bitwy.

 

Źródło: onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza

Czy ktos tez ma taki problem z "wypatrywaniem" przeciwnikow na polu bitwy, co ja?

 

Ide, nagle dostaje kulke, z nikad. Chowam sie za sciane, wychylam - kulka. Chowam sie znowu, nastepnie znowu sie wychylam, robie zooma, rozgladam sie - kulka. Ponownie sie wychylam z zoomem, zauwazam kogos strzelajacego do mnie - kulka. Znowu, tym razem strzelam juz w przeciwnika zabijajac go, dostajac przy tym pare szotow. Troche upierdliwe.

Nie wiem, moze nie mam wprawy, ale w CoD4 tak nie mam.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza
Czy ktos tez ma taki problem z "wypatrywaniem" przeciwnikow na polu bitwy, co ja?

 

Ide, nagle dostaje kulke, z nikad. Chowam sie za sciane, wychylam - kulka. Chowam sie znowu, nastepnie znowu sie wychylam, robie zooma, rozgladam sie - kulka. Ponownie sie wychylam z zoomem, zauwazam kogos strzelajacego do mnie - kulka. Znowu, tym razem strzelam juz w przeciwnika zabijajac go, dostajac przy tym pare szotow. Troche upierdliwe.

Nie wiem, moze nie mam wprawy, ale w CoD4 tak nie mam.

 

 

Ja. Miałem tak w demku ale tylko w singlu, ciężko mi było lokalizować przeciwników, przez co co chwile ginałem, ciężko było mi znaleźć amunicje do broni, przez co biegałem po mapie z 20 sztukami ammo, przez co znowu nie skonczylem dema, chociaż próbowałem 3 razy. W multi problem nie wystepuje, grało mi się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Ściągnij, zainstaluj patcha i wybierz tryb gry.

Co do samego Conquesta, to mapy są cztery, to Oasis, Harvest Day, Ascension i End of the Line. Są one jednak mocno zmniejszone i przemodelowane w stosunku do ich wersji z Gold Rusha. Wnosi to jakiś powiew świeżości do rozgrywki.

Gra jest bardziej chaotyczna niż Gold Rush. W odróżnieniu od niego przeciwnicy przychodzą ze wszystkich stron, ponieważ często flagi zdobywane są nie po kolei.

Ogólnie uważam, że jest to tryb gorszy od Gold Rusha, nie przez swoje zasady, ale przez słabe mapy. Twórcy gry popełnili błąd nie przygotowując go od razu, wraz ze specjalnymi mapami. Do tego błędu zresztą zaraz się przyznali serwując ten darmowy dodatek. I dobrze, że go wypuścili, ale nie sądzę by ten nowy tryb zdołał przyciągnąć kogoś na długo - w tej formie pozostaje ubogim krewnym Gold Rusha.

Odnośnik do komentarza
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony conquest to całkiem fajny tryb, no i wreszcie koniec z prawie pewnymi wygranymi obrońców, ale z drugiej strony...to ciągle nie jakość conquestu znanego z pecetowych Battlefieldów.

W moim przypadku jest podobnie. Niby rozgrywka bardziej wyrównana, ale czegoś jednak brakuje. Na razie mało grałem, ale jakoś mnie nie ciągnie do tego trybu.

Gdzie wybiera się tryb gry?? (głupie pytanie ,ale nie wiem jak się wybiera :D )

Custom match.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...