Skocz do zawartości

Najprościej


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Scene it prościutkie. Grałem w to to jakieś 3 godziny i już ponad połowa i to mocno ... JAk patrzyłem na resztę achievów to myśle że góra next 3 h i pójdzie ale musi mi się chcieć :) i sesja musi się skończyć or ktoś wpadnie i zagram prawdziwego kwiza :)

Odnośnik do komentarza

Poza Epilogiem, misja w czarnobylu, no fighting in war room(chociaz to roznie, niektorzy nie mieli tymi misjami problemow, a mieli z innymi) to Call of Duty jest moze nie jakos proste, ale szybkie. Wazne, ze achievementy nie sa jakies wymyslne i mozna je zdobyc podczas grania. A gra jest na tyle dobra, ze warto sprobowac sie pomeczyc.

Odnośnik do komentarza
no wlasnie ta ostatnia misja epilog....nie moge wbiegam schodami na ten drugi poziom samlolotu i mam na liczniku w porywach do 20 sekund i tam sie zaczyna zawsze gine gdzie zbieram granaty poprostu juz nie moge ale przejde chocbym mial zniszczyc pada zagrysc plyte bo tylko tego mi brakuje:)

 

Jak wyeliminujesz ostatnich kolesi pierwszym poziomie (tych przy siedzeniach) to wez P90. MP5 uzyj zeby sprzatnac pojedynczych kolesi, rzuc flashbanga, zmien na p90 i idz do konca nie zatrzymujac sie. Za ktoryms razem Ci sie uda. Poogladaj zreszta filmiki na youtubie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
skate ma fajnego glitcha, ze ci duzo achievow wpada randomowo, te za online moze tez, takze jak sie ma szczescie, to nawet online nie trzeba przechodzic ;)

Ta, ma też glitcha że ci nie wpada achiev za triki i tym sposobem również za milestone'sy...

 

Tak jak wyżej - Lost (ale uprzedzam że tych co nie mieli styczności z serialem wynudzi na śmierć). Mi zajął ok. 4h25min :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

UEFA EUro 2008 <-- Łatwizna dziś pogralem 2 h i już ok 200 wpadło a zrobiłem np achieva wygrać mecz drużyną z siódmego koszyka :) Czyli wygrałem 1 mecz online z jakimś lolkiem San Marino (on był Francją) i zdobyłem za jednym podejściem : 50 gs za wygranie taką drużyną jak san marino , 25 za wygranie pierwszy raz online, 35 za samo zagranie raz drużyną z siódmego koszyka (sic!) , zagranie meczu online 20 gs czyli 130 gs'a za jeden mecz 4 minuty połowa ;)

P.S. Oczywiście pierwszy mój achievement w tej grze to : Pole Winner

Play as Euzebiusz Smolarek of Poland vs Portugal and win (Any Difficulty/solo only) <-- nie mogłem się powstrzymać ;)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...