Skocz do zawartości

Najprościej


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem czy taki łatwy bo z pewnością frsutrujący. Jak sobie przypomne tą $#%@*^$% obrone krzyża albo wąwóz (szczególnie na najwyższym poziomie trudności) to mną do dziś wstrząsa confused.gif

 

Masz 1000 gs w table tennis, a Ty mowisz ze Beowulf byl frustrujacy :D? Pozatym na ten krzyz trzeba bylo sobie technike wypracowac, ot co :P

Edytowane przez ^^phantom
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Bioshock ma banalne i "słodkie" achievement'y, gra jest iście prosta (vita chamber'y dają God Mode'a ON) więc zdobycie 1000 w ciagu 1 przejścia to prosta sprawa, sam zdobyłem z 800-900 przechodząc grę na normalu i spokojnie z przyjemnością szukając wszelkich nagrań dźwiękowych itd.

2-3 achievement'y zdobywamy przechodzac później na hardzie bez VC. Piękny jest ten BajoSzok xD pod kazdym względem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Bioshocku mozna zrobic 1000 za 1 podejsciu wystarczy

- dac HARD i uzywac Vita jesli sie ma problemy

- szukac kazdy pokoj (ja znalazlem bez poradnika 95% nagran)

- ratowac wszystkie Siostrzycki (beda 2 za 1 zadania)

- zrobic wszystkie researche

- szukac tonikow (sam sie zdziwilem ze dostalem go bez poradnika ;))

- itp ;)

 

Ja zrobilem 970 za 1 razem na normalu z patchem, teraz robie hard i powinny wpasc 2 za hard i hard bez vita

Odnośnik do komentarza
W Bioshocku mozna zrobic 1000 za 1 podejsciu wystarczy

- dac HARD i uzywac Vita jesli sie ma problemy

- szukac kazdy pokoj (ja znalazlem bez poradnika 95% nagran)

- ratowac wszystkie Siostrzycki (beda 2 za 1 zadania)

- zrobic wszystkie researche

- szukac tonikow (sam sie zdziwilem ze dostalem go bez poradnika wink.gif)

- itp wink.gif

 

Ja zrobilem 970 za 1 razem na normalu z patchem, teraz robie hard i powinny wpasc 2 za hard i hard bez vita

 

Jak sie na Hardzie użyje Vita ti chyba nie dostaniesz 1000 punktów za pierwszym podejściem ;]

 

Czy Bioshock na hardzie jest jakiś bardzo trudny, czy da się normalnie przejść?

Odnośnik do komentarza

jak nie masz patcha to w opcjach nie ma nic o Vity (Seriously Good At This - Complete the game on the hardest difficulty setting.) zas jesli pobierzesz update to pojawia sie dodatkowe 100 za przejscie gry na Hard bez Vita ktore sie wylancza w opcjach. Poczatek bedzie trudny ze wzgl na slaba postac malo energi czy slabe plazmidy,itp. Ja zrobilem na normalu zas brat bez problemu zrobil Harda i wcale na takiego trudnego nie wyglada. Po prostu trzeba dawac upgrejdy zdrowa, evy, miec w zapasie duzo apteczek, strzelac,itp.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jest świetnie, filmowo no i liniowo :) Jak pisałem, gra nudzi po paru godzinkach, ale ogólnie łatwo wyciągnąć calaka :) Jak grałem chwilami miałem wrażenie, że właśnie katuję jakiś tytuł sprzed pięciu lat, a nie grę, która miała swoją premierę parę miesięcy temu. Ogólnie nie jest źle, jestem w rozdziale siódmym, który ssie pauke, więc zrobiłem sobie przerwę :P Za pierwszym razem bez problemu można wyciągnąć tysiąca, tylko trzeba wszystko przeszukiwać zaglądać do każdego schowka w samochodzie i zważać na każdy szczegół. Gra jest dobra na raz - kupujesz, przechodzisz, sprzedajesz.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

w FNR 3 zdobyłem 1000g nie wiedząc kiedy :PP a łatwe jest do zdobycia cod 4 w 3 dni zdobyłem 35 osiagniec a teraz brakuje mi tylko jeden 4 dni grania:D znalezienie 30 komputerów a znalazłem już 29 i wiem gdzie jest ostatni ale jakoś mi się nie chcę odpalać coda :PP

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś wbija dla przyjemności i nie chce robić tego jak najszybciej, byle wbić, to Oblivion. Tam z przechodzeniem fabuły i zadań od gildii stopniowo nabijamy sobie 1000GS na naszym koncie:)

 

Prostym calakiem jest także dla mnie Tenchu Z. Wystarczy, że zabijesz wszystkich przeciwników w każdej misji oraz na każdym poziomie trudności (które zbytnio się nie różnią od siebie) i 1000GS jest:) później tylko ownować na multi:D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Jak ciezko jest zdobyc 1000/1000 w fifa world cup germany 06? (nie mylic z road to world cup!),ile to moze zajac i czy jest w miare tak proste jak RTWC?

 

Średnio bym powiedział. W tych scenariuszach masz 2-3 takie mecze, że będziesz miał ochotę wyrzucić konsolę za okno (Brazylia - Szwecja OMG), ale ogólnie da radę. W tych trudniejszych meczach mieszaj w składach drużyny przeciwnej co by na obronie mieli napastników i jak masz możliwość to wstawiaj do swojego składu legendarnych piłkarzy.

 

A odnośnie tematu, to Dash of Destruction było łatwe, Oblivion i Kameo (nawet).

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...