Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

maly test zrob w wolnej chwili

odlacz kosnole od netu, ustaw sobie dowolna date np 2007, wylacz kosnole, wyjmij wtyczke z konsoli od zasilacza, odczekaj 30sek. podlacz i sprawdz date, masz zresetowana na 2005...

Nie do końca tak jest - tak było, lecz od pewnego czasu data się uaktualnia, prawdopodobnie przez sieć, bo automatycznie loguję się do live'a.

Odnośnik do komentarza

Dobrze ze daty savow sie nie mieszana czy tez ich normalnie wykrywa bo pamietam jak gralem na X1 w Thiefa 3 to cos data/czas pomieszala savy i chyba pierw mialem te nowsze (starsza data) a potem starsze (nowsza data) a powinno byc odwrotnie i przez to ciagle zapisywalem sie na ostatnich savach zamiast starszych

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
maly test zrob w wolnej chwili

odlacz kosnole od netu, ustaw sobie dowolna date np 2007, wylacz kosnole, wyjmij wtyczke z konsoli od zasilacza, odczekaj 30sek. podlacz i sprawdz date, masz zresetowana na 2005...

Nie do końca tak jest - tak było, lecz od pewnego czasu data się uaktualnia, prawdopodobnie przez sieć, bo automatycznie loguję się do live'a.

potrafisz czytac ze zrozumeiniem?

konsola ma byc odlaczona od netu

 

konsola podlaczona do netu zawsze aktualizowala date i tak bylo i jest (wcale nie od pewnego czasu) ale my nie o tym piszemy, piszemy o podtrzymywaniu...

 

Dobrze ze daty savow sie nie mieszana czy tez ich normalnie wykrywa bo pamietam jak gralem na X1 w Thiefa 3 to cos data/czas pomieszala savy i chyba pierw mialem te nowsze (starsza data) a potem starsze (nowsza data) a powinno byc odwrotnie i przez to ciagle zapisywalem sie na ostatnich savach zamiast starszych

oczywiscie ze sie mieszaja, pierwszy przyklad z brzegu to GTA4, tam po dacie jest zapisywana rozgrywka i jak mamy resety daty to wszystko jest w caly swiat pozapisywane

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Hmm, może to domena gier importowanych z Azji? Tych RF oczywiście.

 

Nie to na pewno nie to ... kumpel ma azjatycka wersle LO i jemu achivmenty wyswietlaja sie po angielsku ja mam europejska i mam je po japonsku... W kazdym razie po sprwadzeniu tego na kilku profilach z roznymi ustawieniami zauwazylem ze tak sie dzieje kiedy w konsoli w momencie uruchomienia płyty był ustawiony jezyk/region polski - wtedy achiwmenty zapisuja sie po japońsku jesli natomiast wybrany jezyk byl angielski - achivmenty będą po angielsku. Co dziwne po zmianie jezyka na ang. wszystko nadal pozostanie po japońsku (tzn. zdobyte do tej pory osiagnięcia i opisy tych jeszcze nie zdobytych) jeśli jednak odkryje nowe osiagniecia po zmianie jezyka na ang. beda one zapisane w jezyku angielskim - efekt tego taki że część osiagnieć mam po jap. a część po ang. Wyglada na to że polska wersja dashbordu jest nieco zbugowana :/

Odnośnik do komentarza

bylo wielokronie pisane, wersja packa nei ma znaczenia bo xbox 360 to xbox 360 czy kupisz wersje najtansza arcade czy najdrozsza elite to jak beda z tej samej daty produkcji to mozna zakladac ze to te same wnetrznosci czyli konsola ta sama...

 

co bys teraz nei kupil mowa o produkcji z 2008 to dostaniesz wersje z poprawiona awaryjnoscia (65nm), ale to o czym napisales (bezawaryjna) to przesada, nie znam zadnego sprzetu ktory by byl bezawaryjny, takie rzeczy nie istnieja...

 

co do arcade, jak znajdziesz demo ktore sie zmiesci na karte to jaki widzisz problem by tego nie sciagnac?

Arcade jako konsola nie ma zadnych ograniczen, te ograniczenie ma memorka ktora jest w zestawie, dokupisz hdd120GB i bedzie "prawie" jak elite...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Wlasnie, 'prawie' robi jednak roznice, jak komus zalezy na estetyce zestawu. Sam o tym nie pomyslalem, bo trafila sie okazja i kupilem 120gb za jakies 300zl, a nie ponad szesc stow. Tylko dopiero pozniej do mnie dotarlo, ze sama konsola moze wygladac troche nieciekawie... Na szczescie wszystko trzymam pod stolikiem, ale jakby ktos chcial to w pionie stawiac to gratuluje.

 

13343416zv8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
nie jest, a czy warto trudno powiedziec zalezy za jaka cene :D

a skad wiesz ze nie jest, jasnowidz?

 

Kolejne głupie pytanie na które potrzebuję bezzwłocznej odpowiedzi:P:

X360 Premium HDMI 203W - opłaca się to łykać, to jest Falcon?

moze byc falcon ale nie musi

musisz poddac ja bardziej szczegolowej weryfikacji

jaka data produkcji

ile Amper jest napisane przy 12V z tylu konsoli

jaki radiator widac z lewego boku konsoli po zdjeciu szarej atrapy

 

899 zeta :), naped benq, produkcja 31.08.2007, niby nowka :). Opyla się?

 

W tej konsoli RROD są nadal sporym zagrożeniem?

jesli to falcon to sie oplaca

jesli nie to normalna cena, ale jak nie ma innych mozlwiosci to mozna brac

 

z tej daty produkcji nie da sie wnioskowac co to jest jelsi to 90nm to awaryjnosc tego spora...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Rozglądam się za dyskiem twardym (20 GB) do mojego Arcade. W sklepach cena oscyluje w okolicach 400 zł. Przeglądając allegro i sklepy internetowe natrafiłem na: http://www.norbit.pl/x360_hard.html -->

 

DYSK TWARDY (20 GB)

EXTRA CENA! NOWY, oryginalny dysk twardy (20 GB) firmy Microsoft przeznaczony specjalnie do konsoli XBOX 360. Klasyczna

Najlepsza jakość wykonania, oryginalny produkt firmy Microsoft, bardzo atrakcyjna cena, polecam!
cena
    
dostępny
    

[u][b]189 zł[/b][/u]
    
TAK

 

189 zł za dysk 20 gb nowy, oryginalny etc to jednak bardzo tanio. Co o tym myślicie? Boję się, że to jakiś lewy sklep. Macie jakąś radę?

Odnośnik do komentarza

Po prostu wkleiłem foty, które mogłyby by ułatwić Juchemu (sorki, jeżeli źle odmieniłem) "analizę" tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Aramis: fotki zrobione tego co akurat jest malo wazne, istota jest tyl konsoli gdzie jest najwiecej danych do analizy...

 

co do dyskow to tak chodza, a cena wynika z tego ze sa to dyski od konsol, te po 400zl 20GB to sa wersje handlowe w blistrach, nadal one kosztuja w granciach 99Euro, ale po co komu blister, wazny jest dysk i jego cena wiec te z konsol najlepiej sie oplaca...

Odnośnik do komentarza
Aramis: fotki zrobione tego co akurat jest malo wazne, istota jest tyl konsoli gdzie jest najwiecej danych do analizy...

 

co do dyskow to tak chodza, a cena wynika z tego ze sa to dyski od konsol, te po 400zl 20GB to sa wersje handlowe w blistrach, nadal one kosztuja w granciach 99Euro, ale po co komu blister, wazny jest dysk i jego cena wiec te z konsol najlepiej sie oplaca...

Popatrz na 120GB to Ci szczena opadnie :blink: Mnie zatkało.

Mnie się udało wyrwać dysk tygodniowy za 370 zł wraz z kosztami wysyłki. Opłacało się? Bo ja myśle, że owszem.

EDIT: 370 zł oczywiście za 120GB.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

a czy te zlodzieje z Microsotu podaly juz jakiej info odnosnie ceny dysku 60Gb? Czy bedzie on w ogole sprzedawany osobno?

Czy sa juz jakies plotki o obnizce dysku 120Gb?

 

Glupi Microsoft chca by ludzie sciagali content z neta, ale zapominaja, ze trzeba miec jeszcze na co... sam sobie odcina zyski...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...