Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Zeratul, stać cię na tyle gier, a nie możesz wydać 150$ na dysk? :>

 

Przynajmniej przypuszczam, że u was dysk kosztuje 150 dolców, bo ja tu u siebie muszę wydać 150 Euro, a że contentu jest masa (Xbox originals, filmy etc.) to trza zrezygnować z paru gier i już :P.

 

Zresztą już kiedyś czytałem (pół roku temu?), że chcesz kupić 120 GB, więc się dziwię, że nie zdążyłeś oszczędzić kasy do tej pory ;).

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, to Microsoft kosi niesamowicie dużo za dodatki. Za bezprzewodowy headset, każą sobie zapłacić 50 €, za WiFi 70 €, a za kierownicę 120 €. Ludzie kochani, to jest przecież dopiero zdzierstwo. Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście dyski. Fajnie, że konsola jest taka tania (i dobra ^_^) , ale dodatki kosztują naprawdę sporo i stanowczo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą, to Microsoft kosi niesamowicie dużo za dodatki. Za bezprzewodowy headset, każą sobie zapłacić 50 €, za WiFi 70 €, a za kierownicę 120 €. Ludzie kochani, to jest przecież dopiero zdzierstwo. Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście dyski. Fajnie, że konsola jest taka tania (i dobra ^_^) , ale dodatki kosztują naprawdę sporo i stanowczo za dużo.

No jest zdzierstwo. Ale na szczęście większośc Użytkowników może się obyć bez tych drogich dodatków.

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą, to Microsoft kosi niesamowicie dużo za dodatki. Za bezprzewodowy headset, każą sobie zapłacić 50 âďż˝Ź, za WiFi 70 âďż˝Ź, a za kierownicę 120 âďż˝Ź. Ludzie kochani, to jest przecież dopiero zdzierstwo. Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście dyski. Fajnie, że konsola jest taka tania (i dobra ^_^) , ale dodatki kosztują naprawdę sporo i stanowczo za dużo.

przesadzasz troche sprowadzajac swoje oburzenie do wytykania tego jednej firmie, przeciez kazda firma kosi za dodatki wiec to tak jakby napisac ze to skandal ze wszyscy chca pieniadze zarabiac a nikt nie chce pracowac charytatywnie :)

od zawsze wiadomo bylo i jest ze sprzedaja konsole tanio zeby pozniej zarabiac na dodatkach i grach do niej...

 

zerknij sobie na akcesoria do WII (zeby w gole moc podlaczyc ja przez LAN to trzeba wydac ponad 100zl, nie wspominajac juz czasow ps2), pokaz mi kto ma tanie akcesoria w swoim wydaniu do swojej konsoli...

 

a co do akcesorii ktore wypisales to ogolnie bez nich sie da zyc, bezprzewodowy headset do Xa to lekka przesada, zeby to kupowac, to raptem udogodnienie ze kabel nie wisi i jestesmy zwiazani z padem, ktory i tak jest mobilny jak jest bezprzewodowy wiec nie ogranicza nas tak jakby headset musial byc podlaczony do konsoli wiec to dla mnei gadzet tylko...pokaz po ile ma konkurencja taki gadzet w swoim wydaniu?

wifi jzu bylo pisane jak mzona latwo zastapic to gucio od MS i w 50-70zl miec podobna funkcjonalnosc konsoli...pokaz konkurencje po ile ma takie rzeczy w swoim wydaniu?

kierownicy do X0 to w gole nie ma jakies konkretnej na ktora by bylo warto wydac kase, ale cena za takie akcesoria zawsze byla wysoka wiec... konkurencja jakie ma kierownice w swoim wydaniu i ile za nie chca?

hdd tez jest temat o tym jak mozna to obejsc (ale i tak przeciez sa wersje z HDD gdzie konsola jest jeszcze tansza od konkurencji), konkurencja w gole nie ma takich produktow wiec tym samym nie wiadomo ile by sobie chcieli za swoje produkty...

 

ale oczywiscie racje masz jako klient ze zdziercy bo wiadomo ze nam zalezy zeby to bylo jak najtansze, ale to sie wszystkich tyczy bez wyjatku....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
przesadzasz troche sprowadzajac swoje oburzenie do wytykania tego jednej firmie, przeciez kazda firma kosi za dodatki wiec to tak jakby napisac ze to skandal ze wszyscy chca pieniadze zarabiac a nikt nie chce pracowac charytatywnie :)

od zawsze wiadomo bylo i jest ze sprzedaja konsole tanio zeby pozniej zarabiac na dodatkach i grach do niej...

W porządku, ale jako klient, uważam że Microsoft bierze stanowczo za dużo ;).

zerknij sobie na akcesoria do WII (zeby w gole moc podlaczyc ja przez LAN to trzeba wydac ponad 100zl, nie wspominajac juz czasow ps2), pokaz mi kto ma tanie akcesoria w swoim wydaniu do swojej konsoli...

Bez przesady, nie porównuj akcesoriów do Wii ani PS2 (za 100 zł), do 150 € za dysk, 70 € za WiFi czy też do 50 € za headset.

 

a co do akcesorii ktore wypisales to ogolnie bez nich sie da zyc, bezprzewodowy headset do Xa to lekka przesada, zeby to kupowac, to raptem udogodnienie ze kabel nie wisi i jestesmy zwiazani z padem, ktory i

tak jest mobilny jak jest bezprzewodowy wiec nie ogranicza nas tak jakby headset musial byc podlaczony do konsoli wiec to dla mnei gadzet tylko...pokaz po ile ma konkurencja taki gadzet w swoim wydaniu?

wifi jzu bylo pisane jak mzona latwo zastapic to gucio od MS i w 50-70zl miec podobna funkcjonalnosc konsoli...pokaz konkurencje po ile ma takie rzeczy w swoim wydaniu?

kierownicy do X0 to w gole nie ma jakies konkretnej na ktora by bylo warto wydac kase, ale cena za takie akcesoria zawsze byla wysoka wiec... konkurencja jakie ma kierownice w swoim wydaniu i ile za nie chca?

Bezprzewodowy headset to spora wygoda, bo wiele razy siedząc w wyrku, czy w fotelu, ten kabel mi się plątał i przeszkadzał. Ponadto, bardzo łatwo można uszkodzić ten "chudziutki" kabelek. Kilka razy nie uważnie pociągnę i po herbacie ;).

 

Bezprzewodowe headsety do PS3 mogę kupić już za 25/30 € i uważam, że to jest ostateczna cena, jaką można dać za narzędzie do komunikacji. Warto dodać, że ten headset służy wyłącznie do rozmów, więc trochę kpina, że Microsoft żąda za niego 50 €.

 

WiFi - rzecz dość potrzebna, bo nie mam za bardzo możliwości ciągnięcia kabla z drugiego pokoju. Na szczęście się udało to zrobić, ale było ciężko. Konkurencja? W Wii za darmo, w PS3 także.

Zastępowanie innymi mnie również nie interesuje, bo nie mam ochoty "babrać" się z jakimś nieznanym i nie oficjalnym sprzętem.

To tak, jakbym narzekał, że drugi pad jest za drogi, a ty byś mi doradził, żebym kupił sobie jakiegoś tańszego, od innej firmy.

 

Jeżeli chodzi o kierownicę, to widziałem już na PS3, od 60/70 €.

 

hdd tez jest temat o tym jak mozna to obejsc (ale i tak przeciez sa wersje z HDD gdzie konsola jest jeszcze tansza od konkurencji), konkurencja w gole nie ma takich produktow wiec tym samym nie wiadomo ile by sobie chcieli za swoje produkty...

Obejście HDD mnie również nie interesuje. Powody napisałem wyżej :).

 

Jakoś konkurencja (w tym wypadku Sony) nie miało problemu z dyskami. Dlaczego Microsoft nie mógł zrobić tak, że byłaby możliwość wsadzenia własnego dysku, albo chociaż przynajmniej by obniżyli cenę do jakiejś normalnej, bo dać tyle kasy za taki śmieszny dysk, to jest zwykłe bandyctwo. I tu jest typowy przykład monopolu - albo płacisz im górę kasy za dysk, albo nie masz wcale.

 

Nie zrozum mnie źle, zrobili fajną konsolę, postarali się o dobre gry, ale w kwestii "gadżetów" są w plecy, daleko za konkurencją :). Nie twierdzę, że takie rzeczy jak WiFi powinny być standardem, albo żeby można było wsadzać własne dyski, ale cena takiego WiFi nie powinna przekraczać 30 €, a dysk powinien być o połowę tańszy, mimo że dalej byłby droższy od normalnego, ale nie o 200%.

Odnośnik do komentarza

Z awanturą o cenę dysku do XO akurat się zgadzam, 200zł za dysk 20 GB- powiedzenie "rozbój w biały dzień" to za mało aby określić tą sytuację, szczególnie jeśli za około 200zł można na serwisie aukcyjnym kupić w tej chwili dysk do PC pojemności 500GB. Dla mnie to głupota i ździerstwo w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza
Niektórzy piszą że na CRT nie można grać przez sieć to jest prawda?

 

Dalczgo niemzna? Moim zdaniem nie ma to wpływu na granie po sieci, to jest po prostu odbiornik sygnału "telewizyjnego" z konsoli.

 

a z tmi dyskami to mnie zastanawai, czy bawic sie w robienie tego 250, bo czy M$ zaraz niewymyśli, że utraciłem przez to gwarancje, albo w nowym dashu czegoś nie porobi tak, że niebędzie dysku wykrywać, hmm.

Odnośnik do komentarza
Niektórzy piszą że na CRT nie można grać przez sieć to jest prawda?

Brawo Gustaw :thumbsup:

 

Nie można grać przez sieć jak jedziesz na CRT. To jest zabronione przez nawet polskie prawo więc w ogóle odpada. Jak będziesz się próbował zalogować do XBL to konsola wysle skarge do służb specjalnych i po tobie. Przepadłeś.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Z awanturą o cenę dysku do XO akurat się zgadzam, 200zł za dysk 20 GB- powiedzenie "rozbój w biały dzień" to za mało aby określić tą sytuację, szczególnie jeśli za około 200zł można na serwisie aukcyjnym kupić w tej chwili dysk do PC pojemności 500GB. Dla mnie to głupota i ździerstwo w najczystszej postaci.

Tobie to juz w gole poplataly sie bajki...bredzisz

 

pokaz mi dysk 2.5" 500GB za 200zl

 

http://www.allegro.pl/item402935700_dysk_h...gb_5400rpm.html

 

ponad 600zł....

 

po za tym MS nie sprzedaje tych 20GB dyskow po 200zl a podaje cene sugerowana 99Euro :) (oczywiscie po tyle sprzedaja sklepy, cena MS jest znacznie nizsza, ale dla nas liczy sie cena sklepowa a nie MS)

 

i ta cena 99Euro jest przesadzona w to nikt nie watpi, nie wpsominajac juz o 120GB za 170Euro :) :)

 

Nie zrozum mnie źle, zrobili fajną konsolę, postarali się o dobre gry, ale w kwestii "gadżetów" są w plecy, daleko za konkurencją :). Nie twierdzę, że takie rzeczy jak WiFi powinny być standardem, albo żeby można było wsadzać własne dyski, ale cena takiego WiFi nie powinna przekraczać 30 âďż˝Ź, a dysk powinien być o połowę tańszy, mimo że dalej byłby droższy od normalnego, ale nie o 200%.

ja Cie rozumiem, tylko Ty nie rozumiesz

porownujesz dwie rozne sprawy, sprzet ktory ma cos wbudowane a cos co ma jako dodatek

ponad to na kazdym kroku widze tu porownywanie dwoch kosnol Xbox 360 do PS3 a to nie miejsce do tego, temat byl do tego juz i tam mozna bylo pisac takie rzeczy a nie tu...

 

podalem CI przyklady proste zebys zakumal a Ty dalej swoje i jeszcze poprzekrecales wszystko

ten przyklad z sieciowkami to przyklad wlasnie na to co inne firmy robia

masz WII i czemu za LAN do tego trzeba placic maskaryczne kwoty powzyej 110zl, chyba mi nie powiesz ze wyprodukowanie karty LAN jest drozsze od wyprodukowania karty WIFI i MS zdziera a Nintendo rozdaje je gratis...

pokaz mi kierownice za te kwoty co podales od SONY dedykowana specjalnie do PS3, prosze o link z cenami....

 

cena oficjalnej bezprzewodowej sluchawki do PS3 rekomendowana przez SONY bedzie jeszcze drozsza 50-80euro (tak zawsze to sie przelicza) wiec ta sama sytuacja

http://www.ps3.gameonly.pl/newsy/14278/odp196385/

 

po za tym wszystkim konsola PS3 to nie to samo co Xbox360 i polityka tych firm jest inna.

wszsytkie firmy zdzieraja zeby zarobic na Nas i tyle i mi nie wmowisz ze jest inaczej, ze jakas dziala charytatywnie, chyba ze znasz taka to mi pokaz beda ja doił...

 

widze ze Ty bys chcial dostac Xbox360 wyposazonego tak jak PS3 za cene zapewne Arcade i jeszcze z mozliwoscia podpinania dowolnego sprzetu bez ograniczen tak jak ma PS3

uwierz mi, ja tez bym chcial :)

ale czy to jest realne?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Z awanturą o cenę dysku do XO akurat się zgadzam, 200zł za dysk 20 GB- powiedzenie "rozbój w biały dzień" to za mało aby określić tą sytuację, szczególnie jeśli za około 200zł można na serwisie aukcyjnym kupić w tej chwili dysk do PC pojemności 500GB. Dla mnie to głupota i ździerstwo w najczystszej postaci.

pokaz mi dysk 2.5" 500GB za 200zl

http://www.allegro.pl/item402935700_dysk_h...gb_5400rpm.html

ponad 600zł....

Mówił o dysku do PC. Mógł również nie wiedzieć/na chwilę zapomnieć, że w Xboxie 2.5' siedzą. ;)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

to o kablach troche popiszcie a nie ciagle o jednym (o grach tez mozecie popsiac, bo gry w takiej cenie to jest skandal a nie akcesoria, akcesorie kupie raz i mam a gre?)

ten temat jest nieograniczony i chyba nie na ten temat watku....

czemu kable oryginalne tych firm co produkuja kosnole i wlasnei kable do nich maja takie ceny?

przeciez chinczyk po miesiacu za 1/10-1/5 tej ceny jedzie podrobki

wszedzie nas firmy ogalacaja z kasy, a Wy wypisujecie ze tylko jedna, MS, bzdury...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...