Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Mama parę pytanek, przejrzałem kilka stron tematu i nie znalazłem a nie ukrywam, że 100 stron to nie mam czasu za bardzo przeglądać.

 

Zamierzam kupić X360, a więc do rzeczy:

 

1) nie zamierzam grać online, nie zamierzam ściągać demek, używać kopii zapasowych tak więc czy hdd mi będzie potrzebny? czy oprócz szybszego doczytu i mniejszego rysowania jest on niezbędny? jakieś gry (obecne lub zapowiedziane) nie ruszają bez hdd lub chodzą płynniej?

 

2) rozumiem, że obecnie sprzedawane wersje, w tym arcade, jak mają wejście hdmi z tyłu , to już te mniej awaryjne?

 

3) w momencie gdy pojawi się patch mogę go ściągnąć na kartę pamięci?

 

 

pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

 

 

Odnośnik do komentarza

1. tak juz teraz wiadome jest ze beda gry ktore beda wymagac HDD by w pelni sie nimi cieszyc, np FORZA 3, eni wiem w jakim stopniu ten hdd bedzie niezbedny ale sa takie sluchy ze bedzie, gra ma byc na 2DVD, juz nawet nie pamietam czy jakies byly, ale chyba jakies tez juz byly ktore mialy cos wiecej jak byl hdd, ciezko okreslic to osobie co ma hdd od zawsze...

2. awaryjnosc jest ciezko mierzalna, ale ogolnikowo produkcja MS sprowadza sie do tego ze im nowsza tym mneij awaryjna i tego jak na razie trzeba sie trzymac

3. raczej tylko na hdd ale to niech potweirdza Ci co maja memorke bo ja od zawsze z HDD, na pewno dodatki tylko na hdd

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

1

bournot bodajże jeszcze potrzebował dysku, aby grać po sieci, ale to Cię raczej nie dotyczy.

sam też nie mam podłączonej konsoli od netu, ale jednak zrobiłem sobie 120giga. dla mnie to wiekszy komfort zabawy, co prawda glosniki zagluszaja prace cdromu, ale cos tam zawsze buczy. no i gry chyba troszke szybciej sie wczytuja z dysku.

Odnośnik do komentarza

nie chyba szybciej tylko o wiele szybicje, ale to akurat zalezy od gry

oszczedzanie na dysku nie ma sensu, nawet jakby sie go nie wykorzystalo to i tak lepiej kupic z dyskiem i dysk sprzedac oddzielnie, to cena samej konsoli bedzie jeszcze nizsza, na sklepie schodzily mi takie dyski np 60GB po 299zl a stosunek ceny arcade do premium przeciez nie jest 300zl a o wiele mniej...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

balon1984: Bierz z HD60Gb, widziałem, że po 950zł można kupić, czyli dysk wychodzi Cię 200zł, za tyle ORYGINALNEGO nie kupisz. Obecne X360 są mniej awaryjne, ale nie licz na to, że Ci się w końcu nie zepsuje :-) Za to masz 2 lata gwary na wszystko i 3 lata na dwie najczęstsze usterki i jest to gwara bez żadnej łaski, zamawiasz kuriera, zabiera konsolę po 2ch tygodniach dostajesz pod drzwi i nic nie płacisz za kuriera ani w jedną ani w drugą stronę.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...