Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz, to kiedy się zarejestrujesz to twoja sprawa, możesz tego nie zrobić nigdy, ale tak czy siak będziesz musiał gdy ci konsola padnie*.

*o ile chcesz skorzystać z gwary i darmowej naprawy M$ ;)

W przypadku braku paragonu gwara jest liczona od daty produkcji konsoli. Więc radzę ci poszukać tego rachunku. To tak na przyszłość.

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza
Nie musisz, to kiedy się zarejestrujesz to twoja sprawa, możesz tego nie zrobić nigdy, ale tak czy siak będziesz musiał gdy ci konsola padnie*.

*o ile chcesz skorzystać z gwary i darmowej naprawy M$ ;)

W przypadku braku paragonu gwara jest liczona od daty produkcji konsoli. Więc radzę ci poszukać tego rachunku. To tak na przyszłość.

 

Wątpię żebym go znalazł :( Ale mam wersję 60 GB, więc jest pewnie z miesiąc wcześniej wyprodukowana niż ja kupiłem(kupiłem w październiku)...

Odnośnik do komentarza
heh nastawialiśmy się na spadek ceny Arcade, a tymczasem

 

Xbox 360 Arcade drożeje w Anglii, jak będzie u nas?

niech podnosza ceny Arcade, to ELITE bedzie jedynym slusznym wyborem i Arcade umrze smiercia naturalna...

 

\Ale chyba nie muszę skoro mi się jesszcze nie zepsuła, nie?

Nie, nie musisz.

 

i tu jest pewna niewiadoma, czesc osob dzwoniac na infolinie i chcac skorzystac z gwarancji uzyskuje info ze skorzystanie z gwarancji np. tej 3 letniej wiaze sie z tym ze trzeba ja zarejestrowac wczesniej niz zwykla gwarancja minie

 

jedyna rada, to dzwonic do skutku by trafic na inna osobe na tej infolinii, bo kazda co innego pie....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

nic nie zrobisz

mialem tak samo, opisywalem to w watku NXE

taki problem mialem przy beta NXE, chociaz pozniej po update dalej bylo to samo

 

zrob test: zaloz kolejny profil na tej konsoli starej co miales i co byl zakladany Twoj glowny profil i przeniesc dysk do tej nowej-drugiej i zobacz czy jest tez uszkodzony czy nie, jesli bedzie to znaczy ze tak jak u mnie kazdy profil na niej zalozony nie bedzie dzialal na innej konsoli, taka anomalia

Odnośnik do komentarza

z tgo co mówi Juchy to wszystkie konsole są tak samo\podobnie awaryjne. W przypadku jaspera chyba jeszcze nie ma tylu przypadków, ale za jakiś czas prawdopodobnie wszystko wyjdize w praniu. Dużo zależy od szczęscia i intensywności grania. Sam mam konsole arcade, jeden z pierwszych wypustów falcona i konsola śmiga bez zarzutów. Brat ma tego najstarszego od roku (w magaznie długo leżał) i też mu chodzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza

JASPER to nie procki

to nazwa płyty głownej

 

te ELITE co sa teraz w sklepach to nie te co maja byc (nowe beda bez kabli HDTV) wiec tez nie wiadomo czy sprzedawcy beda chcieli obnizac cene tego ELITE bardziej wypasionego, raczej nie bo kupili drozej niz nowe elite ma kosztowac

wiec trzeba czekac az sie pojawi nowy Elite z nowa cena...

 

jedynie mozna liczyc na jakis MM itp. ze obniza cene bez baczenia na straty...

Odnośnik do komentarza
Aktualizował z Was ktoś xbox'a poprzez nagranie aktualizacji na cd/dvd ? Mój znajomy chce tak zaktualizować i pisze mi, że jakoś to nie rusza, ma ciągle komunikat, że dysk z róznymi materiałami, jakby ktoś wiedział to niech da znać, dzięki.

 

chyba coś źle nagrywa, początkowo jak to robiłęm to też miałem problemy, za którąś kombinacjasie udało, ale niepamietam już jak to bylo.

Odnośnik do komentarza
Aktualizował z Was ktoś xbox'a poprzez nagranie aktualizacji na cd/dvd ? Mój znajomy chce tak zaktualizować i pisze mi, że jakoś to nie rusza, ma ciągle komunikat, że dysk z róznymi materiałami, jakby ktoś wiedział to niech da znać, dzięki.

 

chyba coś źle nagrywa, początkowo jak to robiłęm to też miałem problemy, za którąś kombinacjasie udało, ale niepamietam już jak to bylo.

 

Pisał mi, że robi dokładnie tak jak jest napisane w tym oficjalnym tutorialu - http://www.xbox.com/pl-PL/support/xbox360/system-update.htm

Rozpakowuje to co jest w tym folderze, wrzuca ten folder $SystemUpdate i nagrywa jako dane, no ale coś to nie działa.

Odnośnik do komentarza

Witam, od czasu ostatniego update pojawił się pewien problem... NXE zaczął dość wolno chodzić oraz czasem muszę ze 2,3 razy włączać gre zanim odpali. Konsola jest w miarę nowa i mało używana, laser nie ma żadnego problemu z płytkami. Można coś zrobić w takiej sytuacji ? zaczęło mnie to trochę irytować :P

Odnośnik do komentarza
Czy jezeli kupie samego Jasper to moge podlaczyc do niego zasilacz z Falcona ? bo kurde na allegro same 175/203 W :(

 

Nie, nie możesz. Musi być zasilacz do Jaspera (150W).

 

Na pewno? Czy to nie Juchy pisał, że konsola i tak i tak będzie pobierać tylko tyle ile pobiera? W końcu jak się reklamują serwisy na allegro to chcą aby im samą konsole przesłać bez kabli i zasilaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...