Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem streaming z kompa, ale niestety nie odpala filmów.Obojętnie, czy to mkv, czy mp4 czy avi, dostaje komunikat, że potrzebne kodeki.Konsola podłączona do live, więc niby powinna chyba automatycznie ściągnąć?Na kompie filmy hulają, na PS3 po podłączeniu pena te same też.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie, mam pytanko. Spaliła mi się płyta główna w xboxie360 i jestem ciekaw czy da się to naprawić(np. przez wymianę płyty głównej) i czy jest to w ogóle warte zachodu.Byłem w 2 serwisach w Gdańsku, jeden stwierdził że nie da się tego naprawić i że oni nawet nie będą próbowali nic tam grzebać a drugi serwis chciał około 400zł za naprawę. Zastanawiam się czy to aż tak drogie jest jeśli się już da to naprawić a może mam sprzedać mojego xboxa na części bo nic z nim nie zrobię ?:(

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na Allegro można kupić nowego Arcade Jasper za 650zł więc nie ma sensu naprawiać konsoli, sprzedaj samą skrzynkę uszkodzoną, nie wiem 200zł może dostaniesz + to co byś wydał na naprawę i masz nową konsolę z 3 letnią gwarancją. Tak jak sznurek pisze zostaw pada i dysk.

 

 

A ja mam takie pytanko. Jak włączam X360 to przez 1s-2s słychać taki dźwięk jakby wiatrak (chyba) wszedł na najwyższe obroty po czym powrócił do normalnej pracy, tak jest przy każdym uruchomieniu konsoli, nie wiem czy tak było zawsze po prostu ze 3 miechy temu na to uwagę zwróciłem. Konsola chodzi normalnie bez żadnych zwiech czy artefaktów. Nie wiem, może się wentylator rozregulował i trzeba zgłosić do serwisu, co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza

To jedziemy :

1. Czy opłaca się kupić Halo Pack z ultimy ?

2. Jak to jest z polskim Live! ? W sensie czy mając polskie konto można normalnie zassysać demka,DLC i kupować różne tytuły ?

3. A co z bateriami kupić zestaw Play & Charge czy może akumulatorki i ładowarke dajmy firmy GP ? 

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

1. nie, ten pack to stara wersja konsoli z przed roku czyli ta podatna na rroda, lepiej kup elita za którego dasz ok 900-1000zł

 

2. nie ma czegoś takiego jak polskie konto, wszystko można normalnie pobrać (dema, filmy, gry, dodatki) poza kilkoma wyjątkami które mają blokadę regionalną, to też można obejść jak się znasz na necie.

 

3. jak kupiłem ładowarkę z 4 akumulatorami za 18zł z marketu i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Czy mogę dostać bana za używanie nieoryginalnego dysku? Cholera mnie bierze z tym 60GB syfem, a na aukcjach widzę dużo fajnych 250GB i się zastanawiam na zakupem. Kochany MS nie wprowadzi niestety samych dysków 250GB, czytałem że będą tylko w bundlach z FFXIII i chyba SC Conviction.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

nie było jeszcze przypadku bana za dysk i MS nie może czegoś takiego zrobić. To jest dodatkowe akcesorium a nie mieszanie w konsoli. Zawsze ktoś z zestawów fm3, ff13, re5, mw2, itd. może sprzedac taki dysk, więc bez problemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wątpię by te dyski pozostawał długo na wyłączność tych bundlepacków. W końcu będą w sprzedaży, ale ludzie nie za takie pieniądze! Sam sobie dorobiłem 120giga i nie narzekam. Oszczędziłem w chudż $, a wszystko chodzi jak oryginał. Wg mnie na nasze warunki 120giga to aż nadto. Nadto to znaczy się bez liva i ściągania pełniaków, co też jest wg mnei nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak to jest z dodatkami do gier. Moja konsola jest aktualnie offline, ale mam na niej swój profil z xbox live. Jakbym poszedł do kolegi który ma xboxa on line ze swoim dyskiem i ściągnął u niego jakieś dodatki do gier itp. to one będą działały? Reasumując moje pytanie brzmi czy dodatki do gier są przypisane do dysku czy do konsoli?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...