Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Yaczez, ja nie pamiętam kiedy ostatnio przerzucałem stal jakąś. Przedramię, to mała filozofia tutaj, bardziej gdybym miał, to bym się skupiał na najszerszych, bo talia nie ta- podobnie zresztą do Q, ale jemu wyjdzie to, jak oleje dietę- może jeszcze wrócę po dwóch latach przerwy, ale jak pisałem już w innym temacie, mnie satysfakcjonuje dobry wygląd, a nie "przytyrany". Za radę nie dziękuję, bo nie prosiłem o nią, hehe.

Odnośnik do komentarza

To fajnie, wyglada jakbys cwiczyc.

 

Tja, staż ponad 6 lat treningów, nie wszystkich lat, kiedy chodziłem na siłownię, bo tego było więcej. Ok. 2,5 roku temu zacząłem bawić się w BJJ, kontuzja kolana się odnowiła i tak stagnacja trwa, chociaż systematyka i brak rozplanowanych dni mi mało odpowiada i tęskno trochę za "poukładanym" planem "co robić dzisiaj". Z tego wszystkiego dietę trzymam nadal. Czasem wyjdę pobiegać i tyle.

Odnośnik do komentarza

To ja tez pokaże , może nie ma sie czym chwalic zbytnio ale efekt jest widoczny. Jak zaczynałem ćwiczyć (56) i po prawej sprzed 4 miesięcy, przed masowaniem. (76). Sory że czarno białe ale nie chce mi sie szukac innych a nowszych nie mam bo mi benqu sie rozdupcył. teraz jest 80kg i zaczynam bieganie.

 

37b5ddc108bd547fb35e583.1100x1100.jpg

Odnośnik do komentarza

Będe go nosił aż mi sie rozpie.rdoli bo popsułem zapięcie i nie moge go już normalnie odczepić. A srebro bardzo podrożało więc +10 do lansu. Mam go od szkoły średniej na zdjęciu po lewej tez miałem ale miałem takie chude ręce że byc może mi spadł z ręki. Szkoda że nie mierzyłem sobie bica wtedy.Ale pewnie koło 30 było. A swetr moja kobita lubi więc niech jest.

Odnośnik do komentarza

20130322466kopia.jpg

 

różne miałem priorytety jeśli chodzi o sylwetke, raz chciałem być mega duży, potem chudy, szybki i wyrzeźbiony potem znowu duży i tak po kilka razy zmieniałem zdanie. A już teraz wiem, że chce mieć sylwetke po prostu lekko usportowioną przy mojej diecie a raczej jej braku kokosów nie będzie. Wczoraj zjadłem dwa kebaby dziś już czekają na mnie Laysy paprykowe i oczywiście opierdziele je na samą noc bo wtedy najlepiej smakują. Żeby nie było, sto gram ryżu po siłowni staram się zawsze zjeść no i jakieś tam białko też się popija.

 

wzrost - 184

waga- 81 kg

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie na pompie ;) Jak na pompie to szału nie ma ale widac że ćwiczysz. Ja na pompie wyglądam jak niedźwiedź , szkoda że tak nie można cały czas wyglądać :< Ale to co ci moge powiedziec to na twoim miejscu wziąłbym sie za porządny trening i diete bo masz bardzo dobre warunki do kokszenia. Dosyc wąska talia i szerokie ramiona. Masz potencjał ;)

Odnośnik do komentarza

Ku rwa odkopałem ten temat i widze, ze kazubek strasznie sie spial z powodu mojego (braku) foto. No sorry, ale to wy sie bawicie w jakas fitness fotke tutaj a nie ja i nie widze nic ciekawego w pokazywaniu srednio sportowej sylwetki. Bede mial kaprys to sobie zrobie program brzuszkow i docelowo tak jak planuje gimnastyke dla samego tylko zabicia czasu ale ja zabawe z jakimis silkami juz skonczylem i nie chce mi sie do tego wracac wiec jak chcesz to sie spinaj dalej albo poprostu sobie wez zdjecie z extrim parti gdzie wygladalem lepiej od Czeza tylko dlatego, ze wygladal tak slabo jak na tamte nasze mlode latka.

 

Co za typ, lol. Ja tam mam wyje bane.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

20130322466kopia.jpg

 

różne miałem priorytety jeśli chodzi o sylwetke, raz chciałem być mega duży, potem chudy, szybki i wyrzeźbiony potem znowu duży i tak po kilka razy zmieniałem zdanie. A już teraz wiem, że chce mieć sylwetke po prostu lekko usportowioną przy mojej diecie a raczej jej braku kokosów nie będzie. Wczoraj zjadłem dwa kebaby dziś już czekają na mnie Laysy paprykowe i oczywiście opierdziele je na samą noc bo wtedy najlepiej smakują. Żeby nie było, sto gram ryżu po siłowni staram się zawsze zjeść no i jakieś tam białko też się popija.

 

wzrost - 184

waga- 81 kg

 

nieźle.

 

Tylko nie wiem co wy macie za zajo.ba z tą redukcją :/ I wizualnie nie ma co ciąc, waga też prawidłowa (nawet za mała troszkę) tak wiec...

 

 

co do słabości - ja sobie piwko lubie przyciąc wieczorkiem , to po stokroc gorsze niż chipsy. Tzn w skutkach bo w smak udokłądnie odwrotnie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...