Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że może też się pokaże w takim razie. 

185cm, aktualnie z rana... 76 kg. Fotki był robione w sumie prawie po jedzeniu, więc no może delikatnie lepiej bym wyglądał jakbym zrobił je wcześniej.


TJl0kI8l.jpgexcLSdYl.jpgzsltQUVl.jpgYpjlRKSl.jpg

 

Plan jest taki, żeby od października, do końca lutego wrzucić z 10kg, co w moim przypadku będzie uber trudne, no ale będę walczył. Później do lata jakaś redukcja i powinno być znacznie lepiej niż na fotach. 

Zasłużyłem na odznakę spartakusa pod nikiem? :P

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Łapkę mam pół-śmieszną jeżeli chodzi o obwód - nienapompowany z 36 - 36,5 max w tym momencie. Nóg nie mam co wrzucać... Ze wszystkich znajomych pakerów chyba robię je najczęściej, ale 4 razy skręcone kolano dało mi tak w kość, że mam chudziutkie. Zauważam progres, ale zdecydowanie to mój najsłabszy punkt pod względem budowy. 

Godzinę temu wróciłem z osiedla, z treningu na drążku, wtedy mogłem foty walnąć, napompowany :P 

Dzięki za SPARTAKUSA!! :D

Edytowane przez Skotnik
Odnośnik do komentarza

(pipi)a qurwestra o co Ci chodzi? Coś Ci zrobiłem, czy co? Ciągle się o coś prujesz do mnie i wyskakujesz z tekstami jak w gimnazjum... Spadaj szukać nowych lasek w necie...

 

Kanabis wiem, wyglądam jakbym dopiero zaczął chodzić na siłownię, ale tak w istocie jest. Raptem kilka miesięcy i 73kg...

zol9lo3a9onliozuaho6.jpg

 

 

Wow jestem zaskoczony na plus. Wyglądałes jak gimbus który nawet pompek nie robi a teraz , wiedz że coś sie dzieje.

Poprawiłes sporo szerokość w ramionach, klatka, biceps zaczyna puchnąć. Ok, powodzenia.

 

Łapkę mam pół-śmieszną jeżeli chodzi o obwód - nienapompowany z 36 - 36,5 max w tym momencie. Nóg nie mam co wrzucać... Ze wszystkich znajomych pakerów chyba robię je najczęściej, ale 4 razy skręcone kolano dało mi tak w kość, że mam chudziutkie. Zauważam progres, ale zdecydowanie to mój najsłabszy punkt pod względem budowy. 

 

Godzinę temu wróciłem z osiedla, z treningu na drążku, wtedy mogłem foty walnąć, napompowany :P 

 

Dzięki za SPARTAKUSA!! :D

 

Faktycznie wygląda na wiecej bic, no i dobre naramienne ja z nimi mam problem. Rób mase pracuj nad klatą bardziej. Pozdro

Odnośnik do komentarza

No właśnie masa jest moim celem na zimę, co zresztą dość naturalne jest. A jeżeli chodzi o klatkę, przykładam się. Rozważałem, czy nie dołożyć np jej drugi raz w tygodniu - ale tylko górę i rozpiętki, z tym, że sam nie wiem czy to ma sens. Polecam fajny trening cyców. Popuchnięty człowiek po tym jest jak poyebany

Odnośnik do komentarza

Jeśli już mowa o sprzęcie ot ostatnio sobie myślałem o moim marzeniu - domowej siłowni w piwnicy. Takie wypasionej, w pełni wyposażonej, nawet z małą lodóweczką na napoje, dobrym nagłośnieniem. Marzy mi się też maszyna na sprężone powietrze, na jednej siłowni mieli takie coś. Super sprawa, żeby ćwiczyć podciągania na drążku, maszyna od dołu pomaga Ci się podnosić, a ty tylko sobie ustawiasz z jaką siłą ma to robić. Ale się rozmarzyłem...

Odnośnik do komentarza

 

 

Marzy mi się też maszyna na sprężone powietrze, na jednej siłowni mieli takie coś. Super sprawa, żeby ćwiczyć podciągania na drążku, maszyna od dołu pomaga Ci się podnosić, a ty tylko sobie ustawiasz z jaką siłą ma to robić. Ale się rozmarzyłem...

 

albo mozesz murzyna zatrudnic, bedzie ci pomagal trzymajac za stopy :potter:

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Jeśli już mowa o sprzęcie ot ostatnio sobie myślałem o moim marzeniu - domowej siłowni w piwnicy. Takie wypasionej, w pełni wyposażonej, nawet z małą lodóweczką na napoje, dobrym nagłośnieniem. Marzy mi się też maszyna na sprężone powietrze, na jednej siłowni mieli takie coś. Super sprawa, żeby ćwiczyć podciągania na drążku, maszyna od dołu pomaga Ci się podnosić, a ty tylko sobie ustawiasz z jaką siłą ma to robić. Ale się rozmarzyłem...

 

teraz praktycznie takie maszyny to standard na nowszych siłowniach. ogólnie fajny gadżet, ale zawsze z kumplami bodibilderami śmiejemy się, że tylko mięczaki z tego korzystają : ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...