Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekają bo po zdobyciu licencji burnout singiel jest cholernie nudny. Cały czas te same eventy, bo co licencja są kasowane. Reszta jak najbardziej spoko :D

jak to takie same? ;)

wlasnie dlatego jest otwarta trasa, nikt ci nie narzuca jak jechac, a z kazdym przejazdem uczysz sie bardziej kombinowac na danym odcinku ;]

Odnośnik do komentarza

Wiekszośc eventów łyka sie za pierwszym razem, a "kasowanie" zaliczeń co licencje tylko wydłuża grę. Było by ok, gdybym już wczesniej tego nie jeździł. No ale coś tam słychac że mają dodawać nowe bajery, 12 osobowy multi ma być itd. kto wie może jakieś nowe furki (oby lepsze niż te które dostaje sie pod koniec...) ;)

Odnośnik do komentarza

Tzn? :D Żeby dobić do formułki PCPD (wydaje się niezbędna do online, te za skoki itp. nie są szybsze) zejdzie się 10-15 godz. Napisy końcowe to i przed 10godz (podobnie jak kiedyś np.w GT3 już po zaliczeniu poziomu begginer).

 

Edit: zakończyłem granie w BP ostatecznie, offline już mi się nie chce, a online sami cheaterzy (jak przewidywałem długo przed premierą) - ustawiają ciągle swoje 3-5 tras i traffic off i miażdżą rywali (którzy muszą znać 120^14 tras). Jak sam hostuję (randomowe trasy + traffic on) to jest fajnie, ale ciężko zebrać ekipę 8 osób, więc gra się ze 25% czasu-za mało.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Tez mam na oku te gre i z tego, co zdazylem poczytac/zorientowac sie, to warto, o ile zamierzasz grac online. Jak singiel w starych Burnach cie nuzyl, to nie wiadomo, jak bedzie w nowym, gdzie nawet, by wybrac event, musisz sie troche napracowac i do niego dojechac, a online zawsze jest jakims wentylem bezpieczenstwa duzej grywalnosci, gdyby singiel nie przypasil. Zwazywszy, ze (chyba, poprawcie mnie, jezeli jestem w bledzie) nie ma split screena.

 

 

Ja zamierzam kupic, ale mam jeszcze kilka pytan do osob, ktore juz graly:

 

 

1. Z tego co wyczytalem to nie ma revenge i aftertouch takedownow. Prawda to? To znaczy, ze jak ktos z tylu przyrabie w nasz wrak, to nie ma tk i jedzie dalej z lekko naruszona fura, czy po prostu ma dzwona, ale nie idzie on na nasze konto?

2. Sa crashbreakery?

3. Ogolnie co do takedownow - na filmikach widzialem dosc dziwna rzecz. Mianowicie, czasem zliczalo takedowna nawet przy lekkim puknieciu w bok drugiej bryki. Troche to niedorzeczne raczej i nieobecne w poprzednich czesciach, gdzie trzeba bylo jednak troche sie nameczyc. Blad, czy zasada ? Ktos tu pisal o banalnych, a tym samym nudnych takedownach w Paradise.

4. Jak zrozumialem, B:P jest bardziej symulacyjny (dziwnie to brzmi jezeli chodzi o te serie) i juz nie mozna gnac przez siebie z burnemX8 i bezpiecznie obijac sie bokami o barierki a'la Gran Turismo, martwiac sie tylko o to, by nie (pipi)nac w cos (szeroko rozumianym) przodem pojazdu?

5. W sumie najwazniejsze pytanie: Jest free-roaming, sa okazale plaze i duzo wolnego miejsca. Ok, ale czy miasto ma duzo waskich tras?

Teoretycznie skoro mozna sobie jako host wyznaczac droge w trybie Race, to osoby zawiedzione brakiem feelingu poprzednich serii, moga przy odrobinie pomyslunku skomponowac jakis przejazd pelen waskich uliczek, tuneli, bramek na autostradzie, right? Ogladajac filmiki (jakos ich malo poza tym kurna) ma sie wrazenie niewyobrazalnej przestrzeni na trasie. Nie jestem w stanie stwierdzic na ich podstawie jak bardzo seria sie zmienila i nie wiem, czy mi to sie spodoba.

6. Animacje po kraksach wygladaja oblednie, jednak spotkalem sie z opinia, ze jest ich w pelnej grze malo i szybko sie nudza. Zgodzicie sie?

 

 

I taka konkluzja na koniec, osoby bedacej "na czczo":

 

:arrow: Co do OST, to sa to jakies jaja. Masa kawalkow jest zywcem wzieta z ps2owego Dominatora. No bez jaj...w dodatku na ps3 poki co mozna zapomniec o wlasnej muzyce podczas gry..Niezly syf.

:arrow: Nie wiem jak to jest. Masa osob teskni za crash mode, takim prostym, z dawnych czesci, gdzie po prostu wjezdzalo sie w tlum aut i obserowowalo destrukcje. W dobie grafiki z Paradise, wygladaloby to genialnie. Wystarczy dac jeszcze jakis prosty edytor i mozliwosc robienia zdjec, czy zabawy kamera...Zamiast tego tworcy non stop zmieniaja ten tryb, a w przypadku Dominatora, w ogole go ucieli 0o. W Paradise jest Showtime, ktory nie wyglada za ciekawie. I po co tyle kombinowac? Moze jestem j*bniety, ale dla samego bardzo profesjonalnie zrobionego crash mode, z edytorem, ogromna iloscia animacji wypadkow, mozliwoscia pstrykania zdjec i nagrywania filmikow, kupilbym te gre, majac taka grafe jak w B:P;f

Odnośnik do komentarza

Odpowiem jako osoba która jeszcze nie ma podpiętej PS3 do netu więc tylko single player:

 

1. Ma dzwona i nie idzie to na nasze konto, ale trzeba solidnie przywalic bo nie raz zdarzalo mi sie tez jakoś pzrez te wraki przejechac, jezeli np wrak stał pod kątem ( i jedziesz ciężko furą a nie sportowym pi.ździkiem)

 

2.Nie ma crashbrakerów, chociaz tryb showtime opiera się na czymś podobnym - samochod odbija sie i mozna nim kierowac w powietrzu, ale nie wybucha, poprstu skacze...

 

3.Zdarzją sie lekkie takedowny ale raczej nie jest to zasada. Chociaż gdzieś czytałem, że takowe często występują w grze po necie, ale potwierdzić nie moge bo jeszcze nie maiłem okazji grać przez net.

 

4. Jak najbardziej akcje które opisałeś występują, ale pojawia się pewne ale - w związku z otwartością miasta trzeba uważać na miejsce w które trzeba skęćić chcoiaż są one zaznaczone dosyć czytelnie to na początku może to sprawiać trochę kłopotów. A co do symulacyjności to chyba chodzi o samo zróżnicowanie samochodów, naprawde czuję się róznicę w różnych modelach, a wybór powmiędzy stunt, agression i speed potrafi być bardzo ważny.

 

5. Przestrzeń jest ale tylko w podmiejskich trasach, w samym mieście nie ma problemu żeby skomponować "ciasny" wyścig

 

6. Gram w paradise od 2 tygodni dosyć intensywnie i jeszcze mi się nie znudziły... i raczej się na to póki co nie zanosi...

 

Co do ost to ja to traktuje tak: dostajasz tyle utworów ile normalnie miałbyś dostać + jako bonus stare utworki, co jest moim zdaniem świetnym posunieciem bo brakowało mi technicznej muzy, MOIM zdaniem więksość utworó punkowych z OST to syf, zostaje kilka utworów z classic rocka i kilka punkowych które mi podeszły, więc kilka dodatkowych utworów z poprzednich części jak najbardziej się przydało

 

Jednak możliwośc wrzucania własnej muzy powitałbym z otwartymi ramionami :D

 

Ja też tęsknie za crash mode i tak samo nie rozumiem dlaczego nie wrzucą tak wypasionego trybu...i to bez rzadnych przemnożników i innym popierdułek, tylko czysta rozwałka jak w point of impact.

 

 

Jako małe podsumowanko napisze, że w pierwszym momencie byłem na maxa w(pipi).iony na otwarte miasto, zabijało to kompletnie dynamikę kiedy wjechalo sie w złe miejsce i tzreba było zawracać, albo spojrzenie kontem oka na mapke powodowalo dzwona, ale po 2-3 dniach kompletnie zmieniłem zdanie i jestem zachwycony. Grałem w części 2,3 i dominatora - Paradise podoba mi się tak samo + jest to jakiś pwoiew świeżośći. Amen.

Odnośnik do komentarza

Witam znalazłem kody ale nie jestem pewnien czy działaja.

 

W dowolnym momencie spauzuj grę. Wciśnij R1 i przewiń widok, tak aby móc podświetlić opcję Under The Hood. Wybierz ją, a następnie zdecyduj się na Sponsor Code. Możesz teraz wpisywać przedstawione poniżej kody. Muszą one być wprowadzane z zachowaniem dużych liter. Ponadto w nawiasach podano wymagane do pełnego odblokowania danego auta licencje.

 

Circuit City Hotrod (A) – CIRCUITCITY

 

Hunter Best Buy Oval Champ (A) – BESTBUY

 

Kitano Gamestop Sport (A) – GAMESTOP lub B179 8M20 XA09 80FF

 

Kitano Micromania Hydros Custom – H211 1Z99 LZ00 00BB (należy ustawić język francuski)

 

Steel Wheels (licencja Burnout Paradise) – U84D 3Y8K FY8Y 58N6 lub E165 6L1Q ZQ2H 10V3 lub E60J 8Z7T MS8L 51U6 lub B179 8M20 XA09 80FF lub Z891 4K88 IN25 79AA

 

Wal-Mart F1 Racer (licencja Burnout Paradise) - WALMART

 

Jak coś znajde jeszcze to dam znac Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza

Dużo grzebałem i chyba dostaniesz ten samochód bez problemu za super jumps, smashes i billboards wykonanie tego odsłoni 3 samochody. A o (f1 wal mart) jak narazie tylko mogą go mieć kolesie z Usa im kod wchodzi. Ja mam licencie burnout ukończona i kicha jest 4 opcja do formułki w kolorze gold. I to wszystko torche się zawiodłem że potraktowali Europe w ten sposób może za jakiś czas bedzie możliwość odblokowania jej. Nadzieja w psx extreme że wykopią kod z pod ziemi albo i nie. Być może jest tylko ta formułka przeznaczona dla Usa. Pozdrówka. :wkurzony:

 

Cześć moge też wam wskazać gdzie ja wykonywałem wszystkie Stuny w licenci burnout. Zaczynając od najdalej oddalonych od tego miejsca kończac na najbliższych i to z dobrym skutkiem każdy Stun konczył się koło 1m punktów grałem by zaliczyć nie myślałem jeszcze o rekordzie ale mniejsza z tym. Rozbiłem tak dlatego bo im więcej stunów masz zaliczonych to zmiejsza się czas ich wykonania a do tego miejsca z miasta jest kawałek. Jest tam 6 Billboards, 9 Jumps i 2 rampy gdzie wasz samochód odwróci się do Barrel Roll. Ktoś może pomyśli że jestem kretynem żeby jechać taki kawałek by zaliczyć Stuny więc proponuje żeby spróbował a póznie to krytykował. Każdy zna to miejsce wiec chyba wiadomo będzie co robić.

 

To link z mapa gdzie wykonywałem Stun.

 

http://img265.imageshack.us/img265/6818/da...apastunwnp2.png

 

Co do samochodów to:

Usa- otrzymało 5.

Europa- otrzymała 2.

Francuzi- otrzymali 1. (kod działa tylko z francuska gra).

 

Spis samochodów;

 

USA

 

Walmart Racer: walmart

 

http://img252.imageshack.us/img252/4475/walmartdo8.jpg

http://img409.imageshack.us/img409/6600/walmarteu5.jpg

 

Best Buy car: bestbuy

GameStop car: gamestop

Circuit City Hot Rod: circuitcity

Steel Wheels car: G23X 5K8Q GX2V 04B1

 

EUROPA

 

GameStop car: B179 8M20 XA09 80FF.<----> http://img211.imageshack.us/img211/162/gamespotbv7.jpg

Steel Wheels car: Z891 4K88 IN25 79AA.<----> http://img167.imageshack.us/img167/412/steelwheelscargy4.jpg

 

A tu link do codu Francuskiego samochodu:

 

http://img412.imageshack.us/img412/1434/mi...burnout1we0.jpg

http://img116.imageshack.us/img116/4351/micromaniawt4.jpg

 

6 Carbon cars Burnout Paradise.

 

Krieger Carbon UBERSCHALL 8 - (completed 2 full sets of online freeburn challenges)

Montgomery Carbon Hawker - (all billboards)

Carson Carbon GT Concept - (all smashes)

Jansen Carbon X12 - (all super jumps)

Kitano Carbon Hydros Custom - (beat all Showtime Road Rules)

Nakmura Carbon Ikusa GT - (beat all Time Road Rules)

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...