Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez ta gra nawet w singlu jest dla niego tragiczna, zatem wasze starania na nic:). Oto ostateczny dowod na to jak bardzo roznia sie ludzie. Zawse znajdzie sie ktos, komu hit jest crapem.

Tak, zawsze...

Rzekłbym raczej że zawsze znajdzie się garstka ludzi która okrzyknie crap hitem nie zważając na to jak to gra zmieniła swoją grywalność o 180 stopni...no bo kolejny burnout... Z wspaniałej serii energicznych, przepięknych i innowacyjnych wyścigów EA się po prostu zagubiło i sami nie wiedzą którą drogę wybrać. Free roaming? Może miły dodatek ale jeśli chcę się pościgać nie mam chęci jechać na drugi koniec mapy żeby znaleźć dogodny race. Mogli to wbudować jako opcję którą można wyłączyć coby gracze mogli po wyłączeniu choć trochę poczuć magię z Revenge'a zamiast grać w kolejnego Need For Speed : Most Wanted. Brak możliwości restartu w grze wyścigowej jest po prostu makabrą... Junkyard'y? Kolejna pomyłka: aby móc pokazać kumplowi na szybko jak śmiga jakaś szybka furka muszę szukać złomowiska... -_-' DJ atomica sprawiał że po prostu nie dało się nie zarzucić mp3'ki na uszy. Nie mówię że gra jest tragiczna ale straciła niemalże wszystkie powiązania z oryginalnymi burnoutami. Ma się tak do serii jak final fantasy XI do całej reszty finali. Jeśli oczekujecie godnego następcy Takedown'a to stanowczo omijać bo ta gra to kaska w błoto... jeśli natomiast szukacie kolejnego Most Wanted'a to bierzcie- tylko najlepiej pożyczcie od kogoś coby nie przeżyć załamki tak jak ja... A moje łącze jest w porównaniu do Twojego 6 razy szybsze kolego...

Odnośnik do komentarza
Gralem tylko w demo i na pewno nie dalbym za nia 200 zeta,zreszta nie wiem czy za jakakolwiek gre warto dac teraz tyle kasy

Gratuluje podejscia. Jestes przodownikiem wspomagania rozwoju rynku konsolowego w naszym Ciemnogrodzie:).

 

Chyba po to sa dema ,zeby wyrobic sobie jako taka opinie o finalnym produkcie? Nie jestem tez takim bogaczem jak ty,nie wydaje 200 zeta( w moim przypadku kilkudziesieciu funtow )na gre,ktora za pare tygodni bedzie warta polowe tego. Smiem twierdzic,ze bardziej sie przyczynilem do r-ju rynku konsolowego niz ty(mam ponad 100 oryginalow i tylko oryginalow)

Nowy Burnout jak dla mnie to odgrzewany kotlet i tyle,sprawdzilem i podziekuje!

Mam na mysli zdanie "zreszta nie wiem czy za jakokolwiek gre warto dac teraz tyle kasy" co zrozumialem jako "po co mam placic, skoro moge skroic" (ofkoz nie moze dotyczyc PS3).

 

Ocelot - to Twoje zdanie i nie wmawiaj teraz wszystkim na sile, ze oslepli i crapa okrzykneli hitem. Wedlu mnie Paradise jest duzo bardziej grywalny niz Takedown i Revenge.

Odnośnik do komentarza
Kupiłem dzisiaj Burnout'ka i muszę powiedzieć że tra-ge-dia! Miałem nadzieję na coś a'la Burnout Takedown czy Revenge czyli super wyścigi, długie drifty, dynamiczną akcję i niby dostałem to wszystko a nawet więcej! Dostałem Free-Roaming!Jak można być tak głupim aby do gry typu Burnout wbudować jazdę samochodem po mieście? O ile w grach typu Test Drive : Unlimited ten patent jest jak najbardziej udany bo ciekawie jest pozwiedzać wysepkę realnymi samochodami które kategorycznie różnią się stylem jazdy, wyglądem, i rykiem silnika tak tutaj to rozwiązanie nie ma najmniejszego sensu... ani mnie nie rajcuje jazda z rozmazanym ekranem przed siebie ani to w ogóle fajne. A już same wyścigi przez miasto to katastrofa: jadę na pełnym boost'cie(buście^,^) i muszę pamiętać że druga w lewo, trzecia w prawo, skrót przez stadion, lewo,lewo, skok i meta. To tak jak Hard Drive tyle że z trzy- krotnym przyśpieszeniem... Porażka po całej linii.... a w dodatku za grę dałem 180zł i muszę jutro dodać 30zł żeby wymienić ją na coś "do pogrania", bo za takiego burnout'a to ja dziękuję...

 

Jednym słowem: NIE KUPOWAĆ jeśli liczycie na ulepszonego Burnouta jakiego znamy z konsol starszych generacji...

 

Bez przesady :)

Ja grałam we wcześniejsze części i jakoś wcale nie odradzałabym nikomu kupowania "Burnout Paradise".

Pierwsze momenty z tą grą też mnie nie zachwyciły ale jak się już wciągnęłam to 2 lub 3 godziny dziennie muszę pograć .

Może trochę tylko męczy mnie zwiedzanie miasta i to,że jak zajadę na peryferia to potem kawał drogi muszę wracać żeby jakiś wyścig zrobić.

Mam już 40 aut i mam zamiar uzbierać wszystkie.

Nie zrażam się tym,że koledzy z forum leją mnie on-line (swoją drogą super zabawa) :)

Jestem pod wielkim wrażeniem tej części Burnouta i mam nadzieję,że dodatki jakie się szykują będą naprawdę ciekawe.

 

Odnośnik do komentarza

Czesc moze denerwuje to ze trzeba kawal drogi wracac ale przeciez w ten sposob poznajesz miasto. Paradise jest tak duze ze ciezko jest spamietac na samym poczatku. Im wiecej bedziesz gral tym coraz lepiej bedziesz sie czul w Paradise:D i kolega zaczniesz kopac tylki online. Powodzenia w zdobywaniu doswiadczenia w pomykaniu przez miasto Paradise:D

 

Jakim autem najlepiej zrobić boosty i czy najlepiej wykonac je na stadionie czy znacie lepsze miejsce?

 

Tu masz mała podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Czesc moze denerwuje to ze trzeba kawal drogi wracac ale przeciez w ten sposob poznajesz miasto. Paradise jest tak duze ze ciezko jest spamietac na samym poczatku. Im wiecej bedziesz gral tym coraz lepiej bedziesz sie czul w Paradise:D i kolega zaczniesz kopac tylki online. Powodzenia w zdobywaniu doswiadczenia w pomykaniu przez miasto Paradise:D

 

Muszę się pochwalić,że zdobyłam już licencję Burnout i teraz zaliczam ViP :)

Przybyło mi kilka samochodów i trzeba przyznać iż fury są tak szybkie,że ciężko zaliczyć zakręt bez stłuczki.

Jest bosko :)

Odnośnik do komentarza
Jakim autem najlepiej zrobić boosty i czy najlepiej wykonac je na stadionie czy znacie lepsze miejsce?

 

 

 

Tu masz mała podpowiedz.

Poradziłem sobie z tym zadaniem ale dzieki, wykonałem 20 boost chain i 100% parkowania wyłanczam Burnouta włączan znowu i mam niewykonane co jest? Do 100% pozostał mi prócz tych 3 jeszcze 40 mnożników w stuncie.

Odnośnik do komentarza

takie oto coś znalazłem oglądając MTV :] Wyclef Jeana :D

 

to wygląda na jakiś Tribute czy coś, nie mniej super za.j.eb.iście:D Chciałbym zobaczyć włąńnie teledyski promujące muze w grze:D Np. MGS "Calling Into the night" Czy coś. Zamiast tego popcornowego gówna co leci na co dzień:)

 

Burnout rulesss:D

Odnośnik do komentarza
takie oto coś znalazłem oglądając MTV :] Wyclef Jeana :D

 

to wygląda na jakiś Tribute czy coś, nie mniej super za.j.eb.iście:D Chciałbym zobaczyć włąńnie teledyski promujące muze w grze:D Np. MGS "Calling Into the night" Czy coś. Zamiast tego popcornowego gówna co leci na co dzień:)

 

Burnout rulesss:D

 

to juz z miesiac na PS Store lezy ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam,

pytanie mam odnosnie miejsc do parkowania i samego myku jak to ma wygldac bawil sie w to ktos ? Juz prawie Burnout Licens mam a nie wpadlem na to ani razu , no i czy daje to cos oprocz czystej satysfakcji.

 

Ok , juz wiem o co chodzi banlne w zasadzie to bylo ;P dzieki gta

A ja nie wiem o co chodzi z tym parkowaniem. Powiedz proszę.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
A ja nie wiem o co chodzi z tym parkowaniem. Powiedz proszę.

 

To bardzo proste... Znajdź jakieś zaparkowane samochody na poboczu. Jest ich cała masa w Paradise. Teraz wystarczy między nimi zaparkować. Ale nie tak zwyczajnie. Równolegle do nich, jedź po szosie w ich stronę. Kiedy będziesz blisko, gwałtownie zawiń o 180 stopni hamulcem ręcznym tak, by wpasować się między zaparkowane samochody. Może brzmieć trudno, ale wcale takie nie jest. Za piątym razem miałem już 100%. (Cholerne szczęście...)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość el becetol

Da sie jakos te update sciagnac na kompa i przegrac na ps3? Taki plik instaluje sie od razu, czy najpierw sciaga na dysk i dopiero trzeba go zainstalowac?

 

W koncu nie rozpakowane pliki mozna zgrywac na pamiec przenosna i np. przegrywac na pc, a stamtad netem do drugiego pc, tam na plyte i do ps3. Robie tak z demami od znajomych. Jest moze jakas strona ktora hostuje taki darmowy content dla ludzi co nie maja ps3 podlaczonego do netu?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...