Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy tworzę nowy serwer online nikt do niego się nie przyłącza. Taki problem mam już od jakiegoś czasu. Próbowałem o różnych porach, ale zawsze jest tak samo. Czy ktoś ma podobny problem?

 

a tez tak mialem ;) ale jakos sie tym nie przejalem ;)

 

ogolnie gra jest fajna i wciaz sie slinie jak widze te pekniecia na szybie :D a potem (pipi)udu i szybki ni mo :D piekne ^^ pykam sobie dosc zdawkowo, bo poki co mam podlaczenie do zwyklego tv (jutro idzie pod monitor i bedzie wtedy szalenstwo woo hoo ) ogolnie tryb single mi pasi bardzo. chociaz mnie wkurza jak zawale wyscig i musze wracac przez pol miasta :) mogli to rozwiazac jak w test drive unlimited (ot, tam gdzie byles klikales sobie na mapke i Cie przenosilo). wnerwia tez nie znikanie eventow po ich ukonczeniu dzieki czemu powtarzalem niektore eventy po kilka razy (ah ta nieczytelnosc w SD )

 

a co do online to bez komentarzy heh na mape nie zerkam bo i tak mam nieczytelna hue hue dobija fakt, ze nie ma zrownowazenia i jak ktos jest na poczatku gry i chce sobie pykac online trafia na wyscigowki i kapa, bo sciga sie pierwszym autkiem. zaiste rajcujace :D a znowu jak treafilem na jakis wyscig gdzie host dal wyscigowki to szans zero bo jak zaprogramowani smigali... bez sensu :D pozatym w online tylko tryb race i events? :| gdzie marked man, gdzie road rage... :P bez sensu.

 

ogolnie gra mnie rajcuje i jako, ze mam jesio tylko uncharted to cioram sobie na burnoucie (uncharted na zwyklym tv to kapa, czekam na kabelki zeby poszlo na monitorku) i nie czuje znuzenia. jak ktos lubi scigaly to brac i patrzec jak fajowo szybki lataja.

 

a czy sie seria zepsula... mi pasuja te zmiany chociaz jak sie nieraz zgubie i przez jeden zly zakret tudziez skocznie ktora mnie wywali nie tam gdzie trza to mnie krew zalewa :D ale no pain no game ;)

 

ah no i jak co to jestem skory do zabawy online > ID: nitek_pl

Edytowane przez Peacemaker
Odnośnik do komentarza

Bawi się ktos w robienie rekordów w danych dziedzinach (flat spin , drift) ?

Oto moje wyniki:

http://s234.photobucket.com/albums/ee267/X...nt=DSC00387.jpg

We flat spinie mój rekord to ogółem 1889 ,ale po skasowaniu mi sie wyniku zostalo tylko 1808 . Oczywiscie mam fote z 1889 żeby niebyło :

http://s234.photobucket.com/albums/ee267/X...nt=DSC00371.jpg

Aktualnie staram sie zrobic x5 beczek bo bardzo marnie to wygląda w statsach :/

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisiaj Burnout'ka i muszę powiedzieć że tra-ge-dia! Miałem nadzieję na coś a'la Burnout Takedown czy Revenge czyli super wyścigi, długie drifty, dynamiczną akcję i niby dostałem to wszystko a nawet więcej! Dostałem Free-Roaming!Jak można być tak głupim aby do gry typu Burnout wbudować jazdę samochodem po mieście? O ile w grach typu Test Drive : Unlimited ten patent jest jak najbardziej udany bo ciekawie jest pozwiedzać wysepkę realnymi samochodami które kategorycznie różnią się stylem jazdy, wyglądem, i rykiem silnika tak tutaj to rozwiązanie nie ma najmniejszego sensu... ani mnie nie rajcuje jazda z rozmazanym ekranem przed siebie ani to w ogóle fajne. A już same wyścigi przez miasto to katastrofa: jadę na pełnym boost'cie(buście^,^) i muszę pamiętać że druga w lewo, trzecia w prawo, skrót przez stadion, lewo,lewo, skok i meta. To tak jak Hard Drive tyle że z trzy- krotnym przyśpieszeniem... Porażka po całej linii.... a w dodatku za grę dałem 180zł i muszę jutro dodać 30zł żeby wymienić ją na coś "do pogrania", bo za takiego burnout'a to ja dziękuję...

 

Jednym słowem: NIE KUPOWAĆ jeśli liczycie na ulepszonego Burnouta jakiego znamy z konsol starszych generacji...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dokładnie mnie również odrzucił Poziom który przedstawiał Burnout akcje typu: Nie trafienie w zakręt = Koniec wyścigu i przejazd z powrotem mnie dobijały. Chciałem nawet go sprzedać! Ale dałem mu szanse i naparzałem nonstop . . . efekty? Wyścigi stały się prostsze a wymijanie samochodów przy ogromnej prędkości stało się łatwe, zacząłem wygrywać wyścigi On-line , ogółem przeszedłem grę na 75% w ok. 60-70h i gram dalej przez neta. A freeroaming to świetny patent który odświeżył serię, jazda po wyznaczonych trasach nie była zbyt trudna, a tutaj musisz wyrobić skilla żeby dobrze grać... i dobrze:) POLECAM! Grać , grać i jeszcze raz grać świetna gra a do tego mają wyjść jeszcze dodatki!

Edytowane przez wisza
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem jeszcze rano online i zmieniłem zdanie: ta gra nie jest tragiczna. To po prostu największe dno jakie może być. Same lagi na online są niesłychane(nie da się grać) do tego dodać wszystko to co jest spaprane w offline i voila: najgorzej zainwestowane 185zł w moim życiu. Powracam do Takedown'a który ma może SD grafę ale za to jest wyśmienitą grą a nie śmiechem na sali... Nie poleciłbym tego syfa największemu wrogowi który choć raz w życiu spróbował revenge bądź takedown...pozdro

Odnośnik do komentarza

Daj kolesiowi dobra gre to ja zbeszta :) Jak ty chcesz grac Online skoro single jest dla ciebie za trudny? Ciesz sie ze ci nie poszlo bo bys dostal baty i wyrzucilbys gre A Lagi sa bo masz slabego neta, ja mam 1Mb/s i nie mam lagow zarowno w Burnout'a jak i w inne sieciowki (CoD 4, UT III) BTW: Jesli naprawde dales 185 zeta to grubo przeplaciles :)

Odnośnik do komentarza
Gralem tylko w demo i na pewno nie dalbym za nia 200 zeta,zreszta nie wiem czy za jakakolwiek gre warto dac teraz tyle kasy

Gratuluje podejscia. Jestes przodownikiem wspomagania rozwoju rynku konsolowego w naszym Ciemnogrodzie:).

 

Chyba po to sa dema ,zeby wyrobic sobie jako taka opinie o finalnym produkcie? Nie jestem tez takim bogaczem jak ty,nie wydaje 200 zeta( w moim przypadku kilkudziesieciu funtow )na gre,ktora za pare tygodni bedzie warta polowe tego. Smiem twierdzic,ze bardziej sie przyczynilem do r-ju rynku konsolowego niz ty(mam ponad 100 oryginalow i tylko oryginalow)

Nowy Burnout jak dla mnie to odgrzewany kotlet i tyle,sprawdzilem i podziekuje!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...