Skocz do zawartości

Logo i Rangi


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

Pana "L" kojarzę bodajże tylko z 4 fociszów z nogą w górze i koniec, a kamaz który udzielał się w każdym temacie , moze poszczycic się mega łapskami i bogatą wiedzą o tematach ogólno bodybuildingowych nie ma. :mellow: No, ale ch.uj , w sumie co mi do tego...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Pana "L" kojarzę bodajże tylko z 4 fociszów z nogą w górze i koniec, a kamaz który udzielał się w każdym temacie , moze poszczycic się mega łapskami i bogatą wiedzą o tematach ogólno bodybuildingowych nie ma. :mellow: No, ale ch.uj , w sumie co mi do tego...

 

Jeżeli juz o tym rozmawiamy to wielu użytkowników jest w kwestii loga pomijanych, niesłusznie. Bez urazy ale np taki banny? Za co on dostał logo (nie mam nic do bannego żeby nie było bo jest ok), do logana tez nic nie mam bo go lubie ale nie widuje go w spartakusie. Wiec niektórzy mogą sie czuc napewno niedocenieni i sie nie dziwie, np właśnie Ty, Kamaz czy Infidel. Ale to juz nie moja broszka tylko opiekunów tego działu :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, nie badzmy zawistni. Jesli ww przez Ciebie userzy wyraza chec przynaleznosci do born 2 fit to nie ma przeciez problemu. To nie jest "senior member", gdzie dla kazdego usera z osobna jest zakladany temat i nastepuje burza mozgow. Jesli ja, Kuba i, przede wszystkim, Fenix sie zgodza, to ja nie widze zadnego problemu. Kamaz i chlopaki nie wyrazili checi, a przeciez nie bedziemy sie kazdego z osobna pytac czy nie zechcialby znaczka born 2 fit. Co do zabierania komus owego logosa, to Kuba ma sie temu w najblizszym czasie przyjrzec. Osobiscie jestem zdania, ze jak juz ktos ma, to niech ma. No, chyba, ze sie zrzeknie. Jesli chodzi o Logana to posiada przeciez umiejetnosci, ktorymi chyba nikt inny na tym forum pochwalic sie nie moze. Moim zdaniem on jest "born 2 fit".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To ja również chce. :potter: Swego czasu, w okresie wakacji, dużo pisałem na wiele tematów, choc ostatnio troche przycichłem. Krasnoludkiem moze i jestem, ale nie z wyglądu ,a i wiedze jako taką również posiadam i głupot (chyba) żadnych jeszcze nie napisałem.

 

Rzekł liliput. :potter:

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie badzmy zawistni. Jesli ww przez Ciebie userzy wyraza chec przynaleznosci do born 2 fit to nie ma przeciez problemu. To nie jest "senior member", gdzie dla kazdego usera z osobna jest zakladany temat i nastepuje burza mozgow. Jesli ja, Kuba i, przede wszystkim, Fenix sie zgodza, to ja nie widze zadnego problemu. Kamaz i chlopaki nie wyrazili checi, a przeciez nie bedziemy sie kazdego z osobna pytac czy nie zechcialby znaczka born 2 fit. Co do zabierania komus owego logosa, to Kuba ma sie temu w najblizszym czasie przyjrzec. Osobiscie jestem zdania, ze jak juz ktos ma, to niech ma. No, chyba, ze sie zrzeknie. Jesli chodzi o Logana to posiada przeciez umiejetnosci, ktorymi chyba nikt inny na tym forum pochwalic sie nie moze. Moim zdaniem on jest "born 2 fit".

 

Myśle że takiego słynnego kicka Tori by zrobił bez problemu. No ale dobra, bo ja mysle ze chłopakom bardziej chodziło o to że oni nie mają niż że Logan ma ;)

 

A co do poczatku zdania , wiesz to takie troche nieteges upominanie sie samemu o range. Ja sie upomniałem bo Logan zrobił to na bezczela :)

 

Ale dobra juz nic nie pisze bo jeszcze mi zabiora tego borna , a nie zdążyłem sie jeszcze nim nacieszyc i powiedziec wszystkim kolezankom :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...