Skocz do zawartości

Infinite Undiscovery


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy my gramy w tą samą grę bo ja widzę przed sobą porządnego RPG ze starym systemem w nowym wydaniu i bardzo fajną jak na Xboxowe standardy fabułą. Powiem tak - Infinite ma ten smak RPGów z poprzednich generacji. Pierwsza płyta nie zachwyca, ale 2ga jest już bardzo fajna. To w jaki sposób rozwija się historia - nie ma tego ani LO, ani tym bardziej Remnant, w którym na dobrą sprawę nie jestem nawet pewien 'kto z kim i dlaczego' bo tak licho zbudowali fabułe. Postacie, kurczę postacie są po prostu fajne i jest im poświęcone w IU więcej miejsca jak tym z LO i LR razem wziętych. System jest niezwykle intuicyjny i w praniu spisuje się doskonale. Oprawa AV również na poziomie (szczególnie audio).

 

Gra wygrała u mnie z LO i Remnantem. Być może jestem fanboyem Tri-Ace, ale wali mnie to - gra jest po prostu dobra i tyle;].

 

Jedyne co mnie wkurza to bezsensowy pomysł z secondary characters - ja chce miec Seraphine w drużynie Capella:P.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

ja dopiero wczoraj skonczylem IU mimo ze niedlugo po premierze nabylem:P oj polezala sobie na polce polezala ;P Musze stwirdzic ze gra jest bardzo srednia aczkolwiek niesamowicie przyjemna i bezstresowa :) Co mi sie spodobalo to blyskawiczne loadingi lub niemal ich brak. Jednak nie jestem w stanie rozwiklac zagadki co zajmuje tutaj az 2 plyty DVD bo bladego pojecia nie mam??? zwlaszcza w swietle okolo 13-14 godzin potrzebnych na ukonczenie gry....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...