Skocz do zawartości

Infinite Undiscovery


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Recka IGNu - http://xbox360.ign.com/articles/902/902768p1.html -

7.1

 

Dla porównania Radiata Stories dostało na IGNie 8.0, czyli generalnie - lekkie rozczarowanie.

 

Tak jak mowisz do tego patrzac trzezwym okiem nawet S-E niezbyt sie starali rozreklamowac tytul(czyt. robia sobie dwa "FFy"na konsole stacjonarne to "costam" w miedzyczasie przydaloby sie zmajstrowac "for the money" ;) ). Patrzac na same IU widac duze podobienstwa w designie do FFXII tylko teraz jest w HD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rowniez nabylem dzisiaj egzemplarz. Pogralem pierwsze pol godziny, zapoznalem sie z systemem i przedmowce musze poprzec, poczatek nie porywa ale przedstawia wszystko bardzo znosnie( bardzo j erpegowo). Jesli chodzi o grafie coz... trzeba sie chyba zastanowic co dostalismy na xboxa do wyboru( z gatunku rpg) wygladajacego lepiej od infinietie? Stroje zaplanowane sa przyzwoicie, tla ladne( aczkolwiek miejscowka w lesie w nocy troszeczke mnie zawiodla- uwazam, ze kolorystyka jest dobrana bardzo srednio< podobnnie jak nie podobala mi sie w turoku>). Jestem jeszcze na poczatku zabawy a co zatym idzie niemozliwym jest stwierdzenie jak wyglada fabula oraz charaktery przewodnie, jednak spodziewam sie, ze wszystko bedzie przyzwoicie, bez"tanich" wpadek jak to mialo miejsce w( moim zdaniem) najbardziej spie.przonym tytule roku lost oddysey. Jesli chodzi o rozgrywke coz... jestem przyzwyczajony do tutrowych szalenstw ale jak narazie wszystko jest intuicyjnie i bardzo znosnie, takze potyczka w czasie rzeczwistym wogole mi nie przeszkadza. Musicie wiedziec, ze bardzo lubie jrpgi ale nie maniakalnie i potrafie byc krytyczny, wiec jesli wszystko w moich oczach jak narazie wyglada calkiem niczego sobie, mozna zaryzykowac. Pogram wiecej, napisze wiecej.

Na koniec wspomne, ze pudelko zaprojektowane zostalo bardzo ladnie, w grze natomiast mozna wyczoc square :P

 

PS. Czy USK( kolesi od cenzury w grach) poje.balo? Wywalaja teraz znaczek na 1/3 podelkla, zaslaniajac okladke :((

PS2. Sanryu powiedz, czy w grze zauwazyles jakas krew'? Bo zaczynam sie zastanawiac czy mi czasami dzermany nie uciely conieco

Odnośnik do komentarza
Rowniez nabylem dzisiaj egzemplarz. Pogralem pierwsze pol godziny, zapoznalem sie z systemem i przedmowce musze poprzec, poczatek nie porywa ale przedstawia wszystko bardzo znosnie( bardzo j erpegowo). Jesli chodzi o grafie coz... trzeba sie chyba zastanowic co dostalismy na xboxa do wyboru( z gatunku rpg) wygladajacego lepiej od infinietie? Stroje zaplanowane sa przyzwoicie, tla ladne( aczkolwiek miejscowka w lesie w nocy troszeczke mnie zawiodla- uwazam, ze kolorystyka jest dobrana bardzo srednio< podobnnie jak nie podobala mi sie w turoku>). Jestem jeszcze na poczatku zabawy a co zatym idzie niemozliwym jest stwierdzenie jak wyglada fabula oraz charaktery przewodnie, jednak spodziewam sie, ze wszystko bedzie przyzwoicie, bez"tanich" wpadek jak to mialo miejsce w( moim zdaniem) najbardziej spie.przonym tytule roku lost oddysey. Jesli chodzi o rozgrywke coz... jestem przyzwyczajony do tutrowych szalenstw ale jak narazie wszystko jest intuicyjnie i bardzo znosnie, takze potyczka w czasie rzeczwistym wogole mi nie przeszkadza. Musicie wiedziec, ze bardzo lubie jrpgi ale nie maniakalnie i potrafie byc krytyczny, wiec jesli wszystko w moich oczach jak narazie wyglada calkiem niczego sobie, mozna zaryzykowac. Pogram wiecej, napisze wiecej.

Na koniec wspomne, ze pudelko zaprojektowane zostalo bardzo ladnie, w grze natomiast mozna wyczoc square :P

 

PS. Czy USK( kolesi od cenzury w grach) poje.balo? Wywalaja teraz znaczek na 1/3 podelkla, zaslaniajac okladke :((

PS2. Sanryu powiedz, czy w grze zauwazyles jakas krew'? Bo zaczynam sie zastanawiac czy mi czasami dzermany nie uciely conieco

 

Nie jak narazie nie uswiadczylem zadnej krwi. Racja, "miejscowka" w nocy wygladala slabo <_<

Odnośnik do komentarza

No wiec zdarzylem jut troszeczke bardziej zaglebic sie w swiat infinitie i moge udzielic pierwszej krytyki...

Po pierwsze to co ssie po calosci to mimika twarzy... bohaterowie nie odzwierciedlaja doslownie rzadnych emocji( uciekajac z dziewczyna na rekach przez dluzszy czas, moj bohater najzwyczajniej rozmawial z nia sobie... zero szybkiego oddechu itp), takie rzeczy powinny byc karane stoma batami. Inna rzecz... otoczenie jest oczywiscie jak najbardziej nieinteraktywne, czyli klasyka, oprocz skrzyneczek, zbierania roznych znajdziuek i wchodzenia do budynku nei zrobimy nic. Z kolei w pewnym momencie mozemy uswiadczyc rospadajace sie na kawalki kolumny( w stylu rzymskim) i wykonane jest to naprawde nieciekawie. Znacie tekstury po ktorych mozna rospznac w jakim miejscu sa zniszczalne? Klaniaja sie czasy psx.

Bohaterowie zniesieni na dalsze plany nie porywaja jednak nie draznia, mysle, ze gdyby poprawiono mimike wszystko sprawialoby calkiem przyzwoite wrazenie, jednak po przykrych doswiadczeniach z lost odyssey jestem w sumie zadowolony. Wyglad przeciwnikow( choc nie widzialem ich jeszcze nazbyt wielu) mozna uznac za poziom z FF X( nie wiem jak bedzie z bossami). Muzyka jest calkliem znosna jednak tez nie slyszalem jeszcze nic co wgniotloby mnie w fotel jak np. muzyczka z mapy w LO.

Grafika... wyszedlem z lasu pograrzonego mrokiem, zobaczylem kilka sredniej klasy wybuchow, kilka rospadajacych sie zalosnie filarow i doszedlem do pierwszej wioski... ta jest wykonana naprawde bardzo ladnie, raczej mala roznorodnosc budynkow, jednak wszytsko oglada sie bardzo milo... do tego tu mialknie kot, tam przeleci krolik :P.

Oslawione juz blizniaki( a wlasciwie pierwszy z nimi kontakt) nie przypadly mi do gustu ale tak jak reszta wcale nie odrazaly.

Tak wiec dalej szukam na X Boxa360 erpega z prawdziwego zdarzenia, wciaz przyznac musze, ze daleki jestem od celu. LO ktore mialo zadatki na gre genialna zawiodlo, Blue Dragon jest dobry na raz, na Eternal Sonate boje sie wydac pieniadze a Infinity Undiscowery to 7/10 ale nie powroce do niego chetnie poraz drugi chyba, ze wyjatkowo okaze sie mocny od strony fabularnej...

Achh bylbym zapomnial, podczas walki chcac sie leczyc mozemy stawiac na naszego maga( wiec dobrze jest trzymac mu caly czas uzupelniony pasek MP) lub wejsc do menu podczas czego rozgrywka nie jest zapaluzowana i tam na szybko starac sie wygrzebac odpowiedniego itema co moze nas kosztowac kolejna strata punktow, ew zycia.

Na koniec chce wam zaprezentowac nowy rozmiar znaczku panow z USK... porownanie ze starym... smiech na sali

 

http://img220.imageshack.us/my.php?image=1000061wt8.jpg

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

okens: Eternal Sonata warta jest pieniędzy za które obecnie można ją kupić, czyli jakieś 90zł (Allegro). Jest to trochę dziwna gra, nie wymagająca jeśli chodzi o rozgrywkę, ale za to cholernie dobrze graficznie sie prezentuje i przyjemnie się gra, wciąga jak na jrpg przystało, a jak skończysz grę to jest dostępne New Game +, silniejsi przeciwnicy i jakąś miejscówke chyba można odblokować.

Odnośnik do komentarza
Dziś przyszła mi paka z Infinite Undiscovery i jestem trochę zawiedzony tym że na wielu scenkach postacie ruszają ustami jednak brakuje voice actingu. Jak coś takiego może przejść w dzisiejszych czasach? :)

 

Jedno, ze brakuje voice actingu, a czasami nawet postacie nie ruszaja ustami gdy mowia :P Takie wpadki nie trafialy sie wczesniej S-E. Mozna im bylo zarzucic, ze gra jest "slaba", ale od strony technicznej zawsze bylo wszystko w porzadku...az do czasu IU ;)

Gra sie powoli rozkreca wiec trzeba jej dac szanse ;) (nie od strony technicznej :P )

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytania,w rpgach poszukuje hmm,nie wiem jak to nazwac,poczucia DRUZYNY,np jak w ff7 lub legend of the dragoon,zgrana ekipa,smieszne teksty,jak ktos na chwile zniknal dalo sie odczuc jego brak,ogolnie dobra interakcja miedzy bohaterami.

1.Czy w IU wystepuje cos takiego?Czy postacie maja ciekawe osobowosci?

2.I czy glowny bohater dostal swoj wlasny glos,czy milczy cala gre i tylko przytakuje?

3.Jak narazie watek fabularny,naiwny,prosty,czy cos ciekawego i intrygujacego?

 

Z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

ad.2 Tak, bohater normalnie "gada"(nie lubie niemych bohaterow)

ad.3 Po sennym poczatku gra sie rozkreca(czy watek fabularny naiwny badz intrygujacy?Na to raczej kazdy sam sobie odpowie ;) )

ad.3 Prawde mowiac za duzo postaci naraz wrocili bez zadnego ich glebszego przedstawienia(moze sie to zmieni), wiec mozna powiedziec, ze "poznajemy" tylko Capella, Aya'e i troche Sigmunda(no i te blizniaki)mimo, ze nasza druzyna sklada z bodajze 12-stu osob.

 

 

Odnośnik do komentarza

Cholera skłaniałem się ku zakupie tej gry ale z tego co słyszę to nie jest ona nawet bardzo dobra.

 

Graficznie jest przyzwoicie, muzyka z tego co zdąrzyłęm usłyszeć nie porywa ale też nie przeszkadza. Za najważniejsze elementy stawiam sobie fabułę, bohaterów i gameplay. Mam nadzieję że w tej kwestii gra jeszcze pokaże się z lepszej strony.

 

Poczekam jeszcze na recenzje innych ale z moich obserwacji i doświadczeń wychodzi na to że kolejność jRPG na x360 wygląda mniej więcej tak:

 

Lost Odyssey>Tales of Vesperia>Infinite Undiscovery>Eternal Sonata>Blue Dragoon

 

w takim wypadku chyba przychyle się do zakupu nowego Talesa...

Odnośnik do komentarza

Sanryu - mam nadzieję że to co mówisz jest prawdą :) Pobiegałem trochę po

lesie do którego wychodzi się z więzienia

po czym wyłączyłem konsolę. Właśnie robię drugie podejście, może tym razem przysiąde na dłużej.

Crono - Vesperia będzie lepszą inwestycją, a przynajmniej pierwsze wrażenie jest znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam problem przeszedłem pierwszą fortece jestem teraz w tym miejsce burg---coś tam.

 

Pochodziłem trochę po nim kupiłem parę rzeczy ale nie wiem co teraz pogadałem ze wszystkimi ale Sigmund nie wychodzi z zamku gdzie poszedł z Edwardem i tym drugim Co mam zrobić ?

 

Wejdź do zamku, pogadaj ze wszystkimi, powinna odpalić się scenka, a potem do komnaty na prawo od wejścia, o ile dobrze pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Podoba mi się gra. Naczytałem się tyle narzekań, a tu taka niespodzianka.

Dla mnie ta gra _bardzo_ przypomina Star Ocean. System walki podobny. Podobnie prowadzona fabuła (tyle, że nie jest to koleś z przyszłości).

Motyw rozmowy z mieszkańcami miasta odpowiednią osobą drużyny. Jedzenie. Tworzenie przedmiotów. 4 stopnie trudności. Trudność gry.

 

Wykonanie jest dla mnie OK. Takie ulepszone SO3 z ps2. Bez rewelacji, ale nie tnie i nie dogrywa się długo.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...