Skocz do zawartości

White Knight Chronicles


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja takze zamierzam sobie sprawic WKC. Moze nie bylo jakis niesamowitych zachwytow nad gra, ale ogolnie gry od Level 5 nie spadaly ponizej pewnych oczekiwan :thumbsup:

 

Ps. Skad brales Vel?

 

Przymierzam sie do Ultimy,wlasnie mialem klikac "kup",ale zobaczylem na allegro wersje NTSC ktore wysylaja podobno 2 tygodnie wczesniej niz europejska premiera i sie zastanawiam czy brac ta czy euro,z jednej strony kompatybilnosc do DLC/online nie wiem jak bedzie wygladac,a z drugiej jestem rozdarty,czy chce grac juz teraz,czy poczekac do tej premiery euro bo i tak mam duzo gier na polce do zaliczenia.

 

Jak cos to chetnie z Toba pogram Sanryu

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja takze zamierzam sobie sprawic WKC. Moze nie bylo jakis niesamowitych zachwytow nad gra, ale ogolnie gry od Level 5 nie spadaly ponizej pewnych oczekiwan :thumbsup:

 

Ps. Skad brales Vel?

 

Przymierzam sie do Ultimy,wlasnie mialem klikac "kup",ale zobaczylem na allegro wersje NTSC ktore wysylaja podobno 2 tygodnie wczesniej niz europejska premiera i sie zastanawiam czy brac ta czy euro,z jednej strony kompatybilnosc do DLC/online nie wiem jak bedzie wygladac,a z drugiej jestem rozdarty,czy chce grac juz teraz,czy poczekac do tej premiery euro bo i tak mam duzo gier na polce do zaliczenia.

 

Jak cos to chetnie z Toba pogram Sanryu

 

No wlasnie nad ta sama oferta sie sie zastanawialem(all)bo wersja EU ma wyjsc dopiero pod koniec Lutego(a US juz na poczatku)...a ja po prostu jestem w goracej wodzie kapany i lubie miec nowosci szybko ;)(poza tym dalsza czesc Lutego to Bioshock 2, Heavy Rain, AVP i na to tez trzeba miec czas...and some money too :P )

 

Ps. Ja tez chetnie z Toba pogram Velius :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja na ktoryms forum wyczytalem ze podobno maja byc kompatybilne ze soba,w sensie nie ma byc ograniczen na europa - usa,tylko wspolne servery,ale tak mi sie gdzies zauwazylo i nawet nie pamietam gdzie,wiec nie daje glowy ze to prawda.

 

Gdzie poza allegro mozna tanio i szybko dostac WKC?

Odnośnik do komentarza

z Euro tez wychodzi 163-164 zl bo niski kurs,ale w sumie wszystko jedno,wysylaja podobno 2 lutego czyli juz za tydzien,to pewnie zloze tam zamowienie,a jak reszta? Sanryu,Welna? Bierzecie tez NTSC?

 

I dzieki za link ping

 

No ja bym chetnie wzial, ale to moj pierwszy zakup gry z "far, far away" ;), wiec nie za bardzo sie znam na takich zakupach(i ewentualnych przeprawach z urzedem celnym :P ).

 

Oczywiscie brac ta wersje NTSC bo PAL-owska jak juz mowilem wpakowuje sie w zły czas, w ktorym wychodza glosne tytuly.

Odnośnik do komentarza

z Euro tez wychodzi 163-164 zl bo niski kurs,ale w sumie wszystko jedno,wysylaja podobno 2 lutego czyli juz za tydzien,to pewnie zloze tam zamowienie,a jak reszta? Sanryu,Welna? Bierzecie tez NTSC?

 

I dzieki za link ping

 

No ja bym chetnie wzial, ale to moj pierwszy zakup gry z "far, far away" ;), wiec nie za bardzo sie znam na takich zakupach(i ewentualnych przeprawach z urzedem celnym :P ).

 

Oczywiscie brac ta wersje NTSC bo PAL-owska jak juz mowilem wpakowuje sie w zły czas, w ktorym wychodza glosne tytuly.

 

Jedno nie przeszkadza drugiemu, zawsze mozna pieniadze wlozyc do skarbonki i poczekac dwa tygodnie ;)

 

Jezeli wersje sa kompatybilne to mozna brac w ciemno, jezeli nie sa to ja mimo wszystko wole poczekac na EU, badz nie badz jest pewnosc ze jak wlacze gre to sie zawsze kogos znajdzie, bo tylko wyjatki (pozytywne :P) kupuja gre NTSC gdy EU jest tuz za rogiem.

 

Jakby ktos znalazl oficjalne info nt kompatybilnosci to niech rzuca linkiem, bede wdzieczny :}

Odnośnik do komentarza

No ten sam link co ping dal,zmien walute na euro poprostu. Mam nadzieje ze niedlugo pojawi sie jakies stosowne oficjalne info co do kompatybilnosci,ale tez zastanawiam sie czy jesli wysla z tych stanow 2 lutego,to nie bede czekal 3 tygodnie na przesylke a w tym czasie pojawi sie wersja EU ;p

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc gra nie jest warta nawet tych 165zł, straszliwie wieje nudą. Całość sprowadza się do grindowania tych samych monotonnych questów (jak już sie człowiek upora z fabułą rzecz jasna). Kupiłbym ponownie ale za 50zł. Pamiętajcie - ostrzegałem ;)

Odnośnik do komentarza

E tam ja lubie grind,zwlaszcza online. No i gra wyglada na dosc ciekawa,wiec najpierw sam wyprobuje.

 

Ciagle mam dylemat czy brac preorder z USA i modlic sie zeby nie szedl do mnie 3 tygodni,czy juz poczekac na ten euro...no i nadal nie wiem czy beda servery laczone dla usa i europy,bo panowie tam na gorze sami jeszcze nei zdecydowali podobno.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za ostrzeżenie, ale nawet i bez tego bym gry nie kupił...Odpuszczam sobie WKC, ponieważ ile można czekać za przeniesieniem gry z JP na EN, bez jaj!

 

Mam nadzieję, że gra w ogóle się (dobrze) nie sprzeda i panowie z Level 5 dostaną nauczkę :E!! poza tym fakt iż jest to pierwsza część trylogii, gdzie WKC2 jest już zapowiedziane dla JP, a reszta dostanie pewnie za 2 lata skutecznie mnie odstrasza...

Odnośnik do komentarza

Ja chyba jednak poczekam na wersje EU,zanim z tych zagranicznych sklepow dojdzie to wieki mina,kupie sobie w ultimie albo cos;p

 

Btw wiecie ze europejska i amerykanska wersja na start dostanie 50 bonusowych misji i staly support DLC ktory bedzie DARMOWY (misje itd,wszystko za free).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra po przeczytaniu "Zaxowej" recenzji, postanowiłem biorę WKC zamiast FFXIII ;].

 

To znaczy Finala oczywiście też obadam ale w terminie późniejszym. No i poczekam aż WKC trochę stanieje bo 2 stówki to za dużo jak na tą grę. Właśnie na takiego rpg-a (jrpg) czekałem bo nie licząc Lost Odyssey to nic innego nie podpasiło mi w tej generacji z jrpg-ów.

 

A widzę, że WkC to będzie to. Stara szkoła w dobrym wydaniu, minusy z tego co czytałem nie są aż tak rażące oczywiście imo. Trochę mnie martwi system walki (podobny do FFXII) którego nie trawię ale może nie będzie tak źle.

 

Online również chętnie obadam. Więc jeżeli ktoś kupuje teraz czy w niedalekiej przyszłości gierkę i jest chętny na wspólne "ubijanie" to dodawać do listy.

 

Swoją drogą na psstore jest kilka filmików przedstawiających poszczególne elementy (online, system walki itd.). Polecam obadać.

Odnośnik do komentarza

Final troszkę nie wypalił, grałem w praktycznie wszystkie części (nie grałem tylko w V i X ;p) ale ta część do mnie nie przemawia :/ Tak kupowato trochę. A WKC wygląda ciekawie, bo Demon's Souls czekałem na kolejnego wymiatacza, dorwałem Dragon age który nawet mi się spodobał (nie należy się kierować wstępnymi prognozami gry:D to zwykły dobry rpg, ale nie masakryczny) , finala skreślam więc wezmę WKC :)

 

Gra wygląda co najmniej ciekawie :teehee:

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...