Skocz do zawartości

White Knight Chronicles


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

WKC jest niesamowite. Fabuła nie jest najwyższych lotów, mimo to gra uzależnia. Eksploracja, gameplay i online to moim zdaniem jej najmocniejsze punkty. Czegoś podobnego brakowało mi od czasów FFX.

 

Fabuła nie jest najwyższych lotów, ale przynajmniej nie bierze siebie śmiertelnie poważnie. Nigdy nie zapomnę scenek z zapłakanym żabim lowelasem :D

Odnośnik do komentarza

WKC jest niesamowite. Fabuła nie jest najwyższych lotów, mimo to gra uzależnia. Eksploracja, gameplay i online to moim zdaniem jej najmocniejsze punkty. Czegoś podobnego brakowało mi od czasów FFX.

 

Wierze w ta produkcje dlatego jest na mojej liscie zaraz po Last Rebellion i FF 13

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Velius i bobi

 

tak na platynke potrzeba około 600h , ja mam na liczniku 310 i mam 54% pucharków zostało mi 5 złotek i 1 srebro

 

Najcieższe trofeum jest za uzbieranie 10 milionów kasy ( jednorazowo trzeba miec tyle na sobie ) kasa sie nie kumuluje , i jeszcze trophy za zrobienie 450 itemkow u kowala(wymaga od uja farmingu :P)

 

Ja Gram caly czas wiec jeżeli ktoś chce posmigać razem : psn : freezy89 - dsp/tank GR11

 

żadnego pucharka sie nieda pominac :P

Edytowane przez freezy1989
Odnośnik do komentarza

Ok, wczoraj usiadłem, no i chyba się zawiodłem, jednak mam pytanie do osób które już grały i ukończyły grę. Mianowicie, czy walka jest caly czas tak samo nudna?

 

Jestem w

gdzie księżniczka po utracie swojego ojca ucieka ze mną w lochach

i naprawdę spodziewałem się czegoś lepszego, jest to klon FF12 i Grandi, które imo system walki miały zdecydowanie lepszy. Rozumiem ze jrpgi pokazują pazur po jakimś czasie jednak proszę mi powiedzieć czy ta gra oferuje jakiś ciekawy system walki. Dodatkowo mam wrażenie ze panopki które ze mną biegają są betonami : /

 

 

Pozdrawiam, bobi.

Odnośnik do komentarza

Ok, wczoraj usiadłem, no i chyba się zawiodłem, jednak mam pytanie do osób które już grały i ukończyły grę. Mianowicie, czy walka jest caly czas tak samo nudna?

 

Jestem w

gdzie księżniczka po utracie swojego ojca ucieka ze mną w lochach

i naprawdę spodziewałem się czegoś lepszego, jest to klon FF12 i Grandi, które imo system walki miały zdecydowanie lepszy. Rozumiem ze jrpgi pokazują pazur po jakimś czasie jednak proszę mi powiedzieć czy ta gra oferuje jakiś ciekawy system walki. Dodatkowo mam wrażenie ze panopki które ze mną biegają są betonami : /

 

 

Pozdrawiam, bobi.

 

Na Początku jest nudna , rozkręca sie dopiero po jakims czasie jak juz zdobedziesz lepsze itemki , Lepiej będziesz walil jak osiagniesz 50 poziom , bedizesz po paru rebirtach i podbijesz GR online , wtedy jak bedziesz mogl zrobić itemy na swoj GR bedzie miód :) , proponuje zebys najpierw przeszedl raz gre i odrazu po tym NG+ żeby zebrać nowe skrzynki z itemami i zaczął grind online ( dobra ekipa to podstawa ) wtedy zobaczysz ze gra wcale nie nudzi , pare dni temu Wbiłem GR12 a obiecałem sobie że tylko do GR12 i koniec , otóż nie :D gram cały czas i dopóki nie wyjdzie WKC2 będe grał ciągle. Dla mnie gra jest świetna , gram juz prawie 2 miesiące i dla niej rzucilem zdobywanie pucharków .

 

PS. Nie grałem nigdy wczesniej w żadne inne rpg prócz diablo 2

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Skuszony Waszymi pozytywnymi komentarzami wyhaczyłem okazyjnie na alllegro...i zagrałem...jakieś 45 minut...

 

Gra raczej nie porywa, niby ni jest źle, ale...Sam koncept jest dokładnie taki jak np. w FF XII...nihil novi...lekko to już dzisiaj archaiczne...do tego walka została zrealizowana dość sztywno/niemrawo (już rzeczony FF XII był pod tym kątem o wiele lepszy, o takiej V Silmeria nie wspominając).

 

Pewnie dam jej jeszcze szanse :thumbsup: ...jednak spodziewałem się czegoś z większym polotem...ciutkę chociaż większym.

 

Poza wszystkim hektolitry pomyj jakie wylano na WKC w rozmaitych recenzjach są zupełnie przesadzone. Gra jest dobra, tylko archaiczna (niczym nie zaskakuje)...piszę to z wyżyn moich 45 minutowych... :turned:

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...