Skocz do zawartości

White Knight Chronicles


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W nowym Famitsu oficjalnie potwierdzono co-op dla czterech graczy jednocześnie.

 

http://www.imagebam.com/image/67acba15191912

http://www.imagebam.com/image/2b560f15191914

 

A oprócz tego:

 

- w grze będzie można tworzyć własne combosy

- takiemu wymyślonemu combosowi będzie można nadać nazwę

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo złe przeczucia, że poczekamy jakieś 6 miechów...ale może Sony wreszcie ruszy mózgiem i sobie przekalkuluje jaki to killer i pomoże Level 5 z tłumaczeniem i szybkim wydaniem, szlag niech nawet zrobią ruski dubing ala te rusko polskie wersje xD niech zostawią JP ścieżkę i wydadzą z minimalnym poślizgiem....przełknąłbym to na serio...

 

EDIT:

teraz tak przejrzałem tego linka na PS blog....heh to będzie killer xD jak to wygląda, a to RPG jest o_O

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.imagebam.com/image/b118f616928340

http://www.imagebam.com/image/c310c316928341

 

- rzut okiem na trójkę głównych bohaterów: Leonarda. księżniczkę Shizne i Yuulie

- zaprezentowano design kilku przeciwników (Troll, Torrent, Cyclop)

- synteza przedmiotów/broni

- zmiany w wyglądzie po wyekwipowaniu czegoś nowego (przykład okularów)

 

Edit: Jezu, kompromitacja. Po raz pierwszy w swoim życiu pomyliłem płeć bohatera/bohaterki gry RPG. Mowa o Yulie (ona), nie Yuurim. Dopiero jak zacząłem pisać newsa na Kikoo i obadałem dokładniej tekst i screeny to mnie olśniło (nie wiedzieć czemu nie zwróciłem uwagi na ubiór). Wcześniej zmyliło mnie imię i jeden z obrazków w którym Yulie ma coś dziwnego pod dolną wargą, co na pierwszy rzut oka (mój przynajmniej) wygląda jak zarost. :P Cóż mogę powiedzieć po pierwszym razie? Trochę bolało, ale już jest w porządku.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

mam mieszane odczucia do tej gry-z jednej strony robi ją Level5 i to już na starcie jest gwarancją dobrego rpg,z drugiej strony design postaci jest imo fatalny-nie dość,że są bezpłciowi to jeszcze ich wykonanie nie wybiega za bardzo od standardów najładniejszych gier rpg z ps2(np.Valkyrie Profile czy FFXII)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
mam mieszane odczucia do tej gry-z jednej strony robi ją Level5

Ja zaś zawsze miałem antypatie do tej firmy :P.

 

z drugiej strony design postaci jest imo fatalny

Zgodzę się, nie jestem osobą która śledzi calutkie info nt tej gry, ale o ile o uszy mi się nie obiło (i o screeny) będzie istnieć możliwość kreowania postaci ? , jeśli tak to nie powinniśmy tak narzekać na dziwaczną "sztuczność" postaci .... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

kurcze nie wiem co mam myśleć o tej grze-level 5 na 100% dostarczy nam dobrego rpg -jestem o tym przekonany ale jak już wspomniałem design postaci w tej grze mnie odstrasza,a grafika na tym filmiku w tej rozdzielczości nie prezentuje się wcale lepiej od tej w Finalu XII na ps2.Przynajmniej muzyka jest świetna (np koło 10min40sek na filmiku) i chyba to obok wiary w L5 jest jedynym plusem tej pozycji w moich oczach :P

 

Doczekamy się wybitnego rpg na tej generacji konsol czy jednak po latach powiemy,że Lost Oddysey to było wszystko na co stać było japońskie umysły?!

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wow, w L5 nieźle dorobili się na Laytonie.

 

Co do moich wrażeń - fajna muzyka, dość przeciętna grafika, online zapowiada się ciekawie. Mimo wszystko na wybitną pozycję się nie nastawiam i chyba nigdy nawet nie miałem takich odczuć. L5 musi dostarczyć posiadaczom PS3 co najmniej dobry tytuł i odwojować nieco Japonię (tak jak IU i ToV dla X360), bo inaczej jRPG będą pojawiać się już tylko na handheldach a na platformach stacjonarnych zostanie Idea Factory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o mnie, nie boję się o przyszłość stacjonarek - jako konsol z tytułami Jrpg, sytuacja w kraju-matce jest zasadnicza co prawda, by wydawać tytuły bardziej na handheldy, ale patrząc obiektywnym okiem, jak długo może to trwać, i niby jakie pomysły mogą twórcom świecić na kolejne produkcje ?, rynek pokazuje jednak że nawet najbardziej odpałowy kraj potrafi mieć troche zachodniej "normalności" (tak pije do GTA IV).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://www.kikoo.pl/news/1609-1/Informacje...onferencji-WKC/

 

- Na potrzeby WKC zaimplementowano serwis społecznościowy GeoNet (listy przyjaciół, dziennik z komentarzami, wysyłanie wiadomości)

- Funkcja Crystal Shot - możliwość robienia screenów

- Misje w trybie onlie mają trwać sensowną ilość czasu. Ta zaprezentowana dziś miała trwać ok. 45 minut

- Według relacji japońskich dziennikarzy w grze nie ma lagów nawet przy dużej ilości przeciwników.

- Dodatkowe misje rozprowadzane będą w przyszłości za pośrednictwem PSN

- Brak voice chatu, choć twórcy nie wykluczają go w przyszłości

- bez transformacji w trybie online

- aby rozpocząć jakikolwiek quest w trybie sieciowym nie potrzeba czterech osób

- zmiany w noszonym ekwipunku będą widoczne również w trakcie cut-scenek

- ekwipunek ulega uszkodzeniom

 

wks.jpg

 

 

Za 2tyg premiera,wierzę w Level5 choć design postaci to rzucanie solą w moją oczy :D

Odnośnik do komentarza

Famitsu oceniło - 7/8/7/7

--lots of optional content

--big boss battles

--simplistic combat

--customizable combos

--is basically like every other Level 5 RPG. Sadness befalls the land.

--Online has chat issues and a reviewer "hopes it will be patched in the future"

http://neocrisis.com/content/view/3248/39/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...