Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze pomozcie znalezc mi pewnie utwor ktory siedzi mi w glowie od dluzszego czasu. Niestety nie znam autora a zaledwie kilka slow. To starsza piosenka, bardzo wolna spiewa ja mezczyzna i jest tam cos takiego: beautiful lady rite now ou yes i znow powtorka rite now ou yesssss takie przedluzone. nawet nieiwem dokladnie czy to tes slowa ale jakos to tak mi brzmi w glowie. bardzo melodyjna i spokojna. Bardzo prosze o pomoc bo mnie zameczy to mruczenie w glowie:) Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

jak nazywał  się kawałek gdzie laska  podobna do  emmy hewitt http://www.tc-helicon.com/wp-content/uploads/2012/07/Emma_Hewitt_profile_pic.jpg śpiewała w  takim jak by trójwymiarze, chodziła tam,dużo było jakiś kolorowych  kwadratów i trójkątów chyba, róznie  raz  na  niebieskim tle itd, wiem że kiedyś leciał ten kawałek na vive czy mtv i pamiętam że mniej więcej tak wyglądał  teledysk  z  nią :confused:   help

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Witam.

Otóż szukam piosenki która jak mi się wydaję jest z 2005 roku (nie jestem pewny), kojarzę ją z piosenką Crazy Frog która właśnie powstała w tamtych latach. Była częstym gościem na Vivie równolegle z w/w kawałkiem.

Piosenka jest wykonywana przez młodego chłopaka, o ile dobrze sobie przypominam miał On blond włosy (taki Bieber czy jakkolwiek się to pisze;p).

Na teledysku występuje wspomniany chłopak oraz młoda, ładna dziewczyna. Nie pamiętam dokładnie szczegółów ale na pewno na końcu clipu pływali razem w basenie, do którego dostali się przez ogrodzenie(tego ostatniego nie jestem pewien), chyba jesienią (kojarzą mi się złote liście). Piosenka była spokojna oczywiście w języku angielskim.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Dante

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...