Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Szukam pewnej piosenki. To był koniec poprzedniego stulecia, wakacje 97,98 lub 99. W swojej telewizji kablowej miałem tylko jedną stacje muzyczną - niemiecką Vivę, na której rządził i dzielił popularny murzyn Mola Adebisi rodem z Nigerii. Poszukuję wakacyjnej piosenki, której wykonawcami była ekipa złożona z trzech latynosów. Z tego co pamiętam, śpiewali po hiszpańsku. Jeden grał na gitarze, na klipie kręcili się chyba po jakimś mieście, na bazarze, byli ubrani na czarno itp. Ktoś kojarzy?

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.11.2019 o 11:16, ciwa22 napisał:

Witam serdecznie. Szukam pewnej piosenki. To był koniec poprzedniego stulecia, wakacje 97,98 lub 99. W swojej telewizji kablowej miałem tylko jedną stacje muzyczną - niemiecką Vivę, na której rządził i dzielił popularny murzyn Mola Adebisi rodem z Nigerii. Poszukuję wakacyjnej piosenki, której wykonawcami była ekipa złożona z trzech latynosów. Z tego co pamiętam, śpiewali po hiszpańsku. Jeden grał na gitarze, na klipie kręcili się chyba po jakimś mieście, na bazarze, byli ubrani na czarno itp. Ktoś kojarzy?

No mercy ?

Odnośnik do komentarza

Na dniach transmitowane były mistrzostwa świata w rzutkach czyli darts. Pomiędzy rundami zawsze leciała fajna dość żwawa i lekka nuta, do której podśpiewywała również publiczność. Od czasu do czasu słychać ją też w randomowych stacjach radiowych ale nigdzie jej nie mogę namierzyć z lokalnych playlist. Może pomoże mi ktoś kto oglądał owe mistrzostwa :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dziewczyna chce znaleźć piosenkę, która od dłuższego czasu jest w jej głowie. Cytuje: "Baba nazywa się jak żona Enrike Iglesjasa (już ustaliłem, że nie Anna Kurnikova), nagrała płytę w 2018 roku. Chyba elektroniczna. Ma niemieckie korzenie albo duńskie. Laska podobna z twarzy do Meghan Treinor. I takie ładne fioletowo różowe tło w teledysku miała. A muzka brzmiała jak soundtrack ze Stranger Things tzn. podobny klimat"
Podpowiedź 2: "Pani miała krótkie imię, ale prawdziwe. Była informacja o niej, że ma jakieś niemiecko brzmiące nazwisko i coś z light albo shine w nazwie płyty, dodatkowo nazwa płyty nazywała się jak jedna z piosenek na płycie"

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Zagraniczna Piosenka z facetem w dredach, który zakochał się w dziewczynie dla której napisał piosenke, nagrał ją na kasetę. Chcial ja jej przekazać lecz kaseta trafiła do nie właściwych osób. Wszyscy polubili ta piosenke i chłopak zaczął być sławny. Na końcu teledysku w końcu dostaje on kasete w swoje ręce gdzie później przekazuje ją dziewczynie w której się zakochał. JAKA TO JEST PIOSENKA BO ZAPOMNIALAM 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...