Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

No więc próbuję sobie przypomnieć i za ch,uja nie mogę sobie przypomnieć nazwy pewnego wykonawcy. Pamiętam tylko motywy teledysków. W jednym była jazda przez ciemny las, zapętlona w kółko. W innym widok na jakieś tuje z bliska, do tego jakiś dym i światło, chyba różowe. Wszystko w bardzo dobrej jakości, więc to coś nowego raczej. Muzyka chyba elektroniczna, bez słów. Gurwa pamiętam, że mi się podobało, spytałem się nawet o nazwę i oczywiście wszystko zapomniałem :/.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

To ja jeszcze dopisze pyatnie. Chodzi o stary, oldschoolowy utwor, polaczenie rapu jakiejs babki z churkiem wlasnie gospel spiewajacym w refrenie. Kazdy jej wers zaczynal sie chyba od" hey everybody..." i costam, costam. Nie wiem, moze macie jakies propozycje? Jak wceii o co chodzi z tego nedznego opisu to jestescie mocarzami

Odnośnik do komentarza

Ja również szukam piosenki, pamiętam, kilka lat temu na vivie albo esce ją puszczali. Była albo po angielsku lub francusku nie pamiętam. Śpiewali i tańczyli tam murzyni w kapeluszach. Charakterystyczne dla tej piosenki było też gwizdanie chyba w refrenie. A ogólnie cały teledysk był nagrywany w jakimś dużym pomieszczeniu tak mi się wydaje.. Bardzo proszę o pomoc, wiele razy podejmowałam próby znalezienia tej piosenki ale na próżno :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
22 godziny temu, Najtmer napisał:

nie prosciej bedzie dobrac dzwiek do gotowych zdjec? 

 

Jak tworzysz mood boardy, to ustawiasz sobie pod dana sesje wszystko. Przedstawiasz to modelce, makijazystce, stylistce, zeby nie bylo nieporozumien.

Do gotowych klipow. Pociety material mozna rowniez dostosowac do dzwieku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...