Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten krzyk fotoreportera jak wyciagnał reke po britney, czy to nie było nawiazanie do tego horroru gdzie alieny czy cos przejmowało ludzi i oni tak krzyczeli?

Było.

 

When Kyle and Britney are running away from paparazzi, one holds his arm out and screams this is a reference to Invasion of the Body Snatchers.

W niemalże każdym odcinku są odwołania do popkultury, literatury itp. W angielskiej Wikipedii można poczytać o wielu interesujących faktach z epizodów SP, do każdego odcinka jest oddzielny artykuł: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_South_Park_episodes

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Całkiem fajny odcinek, ojciec Kyle'a daje czadu- świetna scena w piaskownicy ;]. Ale do Britney's New Look mu daleko.

 

btw koncowka gdy cartman mowi ze nie wolno scigac innych i zmuszac ich do ukrywania sie no to mnie kompletnie rozyebal nie nie widze zadnego odniesienia do widarzen historycznych ... masakra

Nie "ścigać" a "prześladować". Pomyliłeś "pursue" z "persecute".

Odnośnik do komentarza

a moim zdanie 3 odcinek to mistrzostwo, dużo lepszy niz Britney ;) Beczałem ze smiechu jak ogladałem te wstawki rodem z Heavy Metal (obejrzyjcie sobie ten film, tam autentycznie fabuła jest tylko tłem do pokazywania cycków ;d ), poza tym sama koncepcja ćpania kocich siuśków, powrót Kenny'ego do łask, mroczna wydarzenia z życia Gerald'a, Cartman chowający koty jak w czasie wojny żydów (!) na strychu, no masakra po prostu ;d Przypomina mi sie ostro klimat starego dobrego south parka :) Najbardzie lałem ze smiechu podczas dialogu Cartmana z Kyle'm o chowaniu kotów na strychu:

 

- They have to hide or they will be put to death - something you just can't understand, Kyle

 

...i złota mina Kyle'a xD

 

Oby wiecej taki ep'ów :D

Odnośnik do komentarza

Każdy kolejny odcinek póki co coraz lepszy......aż strach pomyśle co przyniesie 2 połowa :) Szkoda tylko że teraz temat drug'ów jest tak strasznie rzadko poruszany. Skojarzył mi się z pierwszymi sezonami, taki troche w starym stylu, pokręcona kompletnia historia, itp. Ehhhh..... musze je znowu ściągnąc :(

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza
Nowy odcinek daje rade, trzeba poogladac jutuba i sie krecic troche w tematach aktualnych jakie nowe EPy South Parku sa poruszane a nie plakac, ze sie nosa dalej niz wlasny dom nie wytyka

No, obeznani z youtube'owymi sławami ludzie to rzeczywiście muszą być światowcy ;].

 

Nie no dla mnie masakryczny odcinek, ta bitwa gwiazd zwyczajnie mnie zniszczyła. Obawiałem się ze odcinek z Kanadą będzie kiepski, a tu proszę, miła niespodzianka. Brakowało tylko Angry Video Game Nerda :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...