Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje, jak można negować geniusz zespołu, który zarejestrował 6 genialnych albumów oraz inne genialne odrzuty. 

 

Masz, przypomnij sobie wybitność, tym razem z płyty Blood Mountain:

 

https://www.youtube.com/watch?v=KlKBJ4t_fYo

 

I jeszcze przytoczę Ci moją recenzję z 18 listopada 2008 roku:

 

 

 

sobushi Nov 18 2008 5.00 stars
simply the best metal album of the 21st century

 

(obok Leviathan ofkoz).

 

Lamo.

Odnośnik do komentarza

Slucham na spotify. Generalnie ze stonera to chyba tylko High on Fire lubie, wiec moja opinia nikogo. Jedno co moge powiedziec ze perkusja mnie zawsze roz(pipi)iala w Mastodonie i teraz tez nie zawodzi. Chocby dlatego poslucham calego kilka razy. Moze w koncu mnie oswieci.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Niby z CD, ale w komentach ktoś napisał, że Aunt Lisa dalej ocenzurowane.

 

I chyba jedno słowo z tytułowego kawałka! Jest google, są stronki, ja słucham 320 z fakami, zgram sobie z CD sam to zobaczę, czy najlepsza możliwa wersja brzmi jeszcze jakoś inaczej.

Odnośnik do komentarza

Sorki, ale w tym temacie jestem lekko ignorantem ;/ niespecjalnie rozrozniam te dwa gatunki. Poniekad sugerowalem sie tez tagami ktore byly praktycznie takie same dla tych dwoch wykonawcow.

Mniejsza o technikalia. Pare kawalkow nawet dobrych, wiekszosc jednak zlewa mi sie w jeden, dlugi nudny ciag. Jednak nie zostane fanem tego zespolu.

Odnośnik do komentarza

Jeden dobry numer na płycie ten z chórkami ala "Be Agresive" FNM, reszta nudna jak zwykle.

 

No trudno oczekiwać jakiegokolwiek docenienia dobrej muzy od kolesia, który opisuje ją w taki sposób. Jedyna rzecz którą kojarzy to że kobiety pokrzykują i nawet to umie tylko nazwać "ala FNM", bo oczywiście Mike Patton wymyślił pierwszy w historii świata, że kobiety mogą pokrzykiwać.

 

 

 

Swoją drogą, powoli dochodzę do wniosku, że Faith no More to chyba mój najbardziej znienawidzony zespół. Tak myślałem długo o dziesiątkach przypadków i kurde nie znam żadnej osoby, która jest ich fanem i nie jest... dość słaba intelektualnie. Tool dawno nie wydał płyty i trochę brakowało mi muzycznego nemesis, ale FNM (/ala FNM) faktycznie nadaje się idealnie, uosabia wszystko, co zabija rocka.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...