Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

UPS ssie pałę

W poniedziałek rano dzwoniłem do M$, i wszystko załatwili z kurierem. We wtorek o 16 dzwonią z UPS z pytaniem czy jest ktoś w domu, bo by przyjechali o 17. Jednak ani we wtorek ani w środę nikogo nie było. Jak dzwoniłem w czwartek do UPS to babka kazała mi dalej czekać na kuriera bo "ona nie wie jaki to był kurier i nie można nic zrobić". Jeśli dzisiaj nikt nie przyjedzie (w co wątpię = święto) to kazali mi dzwonić w poniedziałek i będzie jakaś "interwencja", ch(xxx)uj wie co to znaczy.

 

Myślałem że coś się zmieniło, ale UPS to dalej gó(xxx)wno. Potrafili raz dostarczać paczkę z Krakowa do Katowic w 5 dni -_-

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

Ja miałem podobną sytuację ( Microsoft wysłał list przewozowy do UPS tego samego dnia a babka na infolinii z UPS twierdzi, że do pojawienia się kuriera u mnie może minąć nawet 14 dni bo tak się to u nich zazwyczaj załatwia ) , trochę podzwoniłem do Microsoftu, UPS, postraszyłem i o 15 tego samego dnia kurier był u mnie w domu.

Naprawdę, Microsoft jako porządna firma powinna podpisać kontrakt z inną firmą kurierską.

Btw. Miły pan na infolinii Microsoftu wyraził się tak " Aaa bo oni z tego UPS to są głupi i nic nie rozumieją, postaram się to załatwić". No i załatwił :)

Teraz tylko czekać bo kochany UPS dowozi mi przesyłkę już 3 dzień a ona dalej tkwi w Niemczech.

Odnośnik do komentarza

Jestem już po telefonie do Microsoftu i cóż mogę powiedzieć. Wygląda to naprawdę profesjonalnie, aż jestem zaskoczony. Dzwonię i odebrała miła paani z pytaniem w czy może pomóc. Powiedziałem, że konsola ma problemy z odczytem płyt, że się wiesza, że je rysuje. Pani spytała czy dzieję się to też bez dysku, powiedziałem, że tak. Jeszcze parę pytań kontrolnych i elegancko zarejestrowałem konsolę. Wszystko w miłej atmosferze i bez przeszkód. Później zostałem poproszony o adres e-mail, na który zostanie wysłany numer przewozowy itp. Spoko. Kazano mi wysłać samą konsolę bez HDD, zasilacza, kabli. Kurier ma być w ciągu 3 dni, a w ciągu 48h mam dostać mail od nich z tym numerem. Pani podała mi jeszcze numer sprawy, aby w razie czego kontaktować się z nimi. No cóż, na pierwszy rzut oka wszystko ok. Mam nadzieję, że wysyłka i sam serwis przebiegnie bez żadnych problemów i niedługo będę mógł cieszyć się naprawioną konsolą. Nie powiedziano mi, że dostanę cokolwiek więc nawet się nie nastawiam. Oby było sprawnie i żeby konsola działała po powrocie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

o boże... UPS -_-

Kazali zadzwonić w poniedziałek to zadzwoniłem, całe szczęście odebrała jakaś kumata kobieta, której się chciało mi pomóc.

Według nich kurier przyjechał do mnie ale nikogo nie zastał (tyyaa, wszyscy w domu, mieszkam na parterze, słonecznie i widno - na pewno bym nie zauważył). Nawet nie zadzwonił na telefon. No ale skoro tak było to mogli mi już o tym powiedzieć w czwartek (wtedy dzwoniłem pierwszy raz, a kurier "był" we wtorek).

 

Do tego nie mogą mi wysłać kuriera na ten sam numer przesyłki, bo ta poszła już do śmieci.

No i znowu telefon do M$ -> tam poszło wszystko szybko.

Tym razem dostanę list przewozowy mailem i sam zamówię kuriera.

 

iiihaa, tydzień w plecy

poziom wku***enia sięga zenitu.

Odnośnik do komentarza

UPS ssie pałę. Mam nadzieję, że moja konsola bezpiecznie dojedzie i wróci z Niemiec. Wczoraj dzwoniłem do kuriera i poprosiłem, żeby pojawił się u mnie do godziny 13:00 bo potem musiałem iść do dentysty. Nie pojawił się. U dentysty siedziałem zestresowany, wracam a brat mówi, żę jeszcze nikt się nie zgłosił. Ostatecznie kurier podjechał po paczkę koło 17. No po prostu tragedia. To po co w ogóle się umawiać. Jak narazie zero zastrzeżeń do Microsoftu oni załatwili wszystko błyskawicznie, a wielkie fucki dla UPS'u

pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam :) Ani na UPS ani na Microsoft. Nawet nie musiałem się specjalnie umawiać z kurierem. Po telefonie do centrali natychmiast zjawił się z listem przewozowym. Paczuszkę oddałem i poszła Niemiec, konkretnie do Frankfurtu. Dostałem całkiem nowy napęd wraz ze wszystkimi akcesoriami (pilotem, zasilaczem itp.). Trwało to wszystko 2 tyg. 8)

 

P.S. Chce ktoś kupić oryginalny pilot Microsoftu? :P

Edytowane przez a88ot
Odnośnik do komentarza

U mnie kurier we wtorek w końcu przyjechał. Miał być do 15 i był o 15. Duży łysy, koszulka nike, i nie umiał korzystać z dzwonka. Gdyby nie to że byłem akurat przy drzwiach to bym nie usłysza jak pukałł -_-

Nic dziwnego że ostatnio "nikogo w domu nie było" skoro zadzwonić nawet nie umie.

Inna firma kurierska jak nikogo w domu nei było to dzwonili na telefon i się umawiali na inną godzinę.

 

Najważniejsze że konsola już pojechała.

Odnośnik do komentarza

Nie wszyscy noszą firmowe wdzianka - ba, nawet nie jeżdżą tymi brązowo-złotymi furaczami... U mnie UPS jaki przyjeżdża do mojego miasta, to kompletny random - raz jest koleś ubrany "po cywilnemu", ale ma legitymacje i ich terminal, a jeździ białym Transitem bodajże. A przy kolejnej paczce zjawia się gość, typowo z UPS'u - strój firmowy, autko również.

Ja bym się nie martwił :P

 

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób dostane numer przewozowy paczki z xboxem, który będzie do mnie wracał z serwisu przy założeniu, że nie podawałem żadnego maila przy zgłaszaniu problemu z konsolą na infolinii MS (oni załatwili kuriera z listem przewozowym)?

Bo rozumiem, że ten stary będzie nieaktualny tak?

Edytowane przez Zebra
Odnośnik do komentarza

Ja to nie wiem jak to jest. Na stronie UPS jest podane, że paczka już wczoraj o godz. 7:00 rano była doręczona. Jednak na stronie xbox.com gdy sprawdzam stan naprawy ciągle jest pokazane, że czekają na konsolę. To normalne ?

pozdrawiam

rozumiem kilka godzin, ale już jest ponad 24 godziny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...