Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko - Żeby wysłać im konsole w razie jakby padła, trzeba mieć paragon ze sklepu, czy nie jest to wymagane?

 

 

Nie, chyba że kupiłeś leżaka magazynowego, któremu mogła się skończyć 2 letnia gwarancja lub powoli kończy się - to jak najbardziej się przyda.

 

Fisiu nie wprowadzaj ludzi w błąd

 

Gwara jest od dnia zakupu wiec nikogo na swiecie nie interesuje ile czasu sprzęt przeleżał na półce w sklepie/magazynie a to ze może sie przydać paragon jest wynikiem tego że xbox360 istnieje już powyżej 2 lat (wiec ktoś może być posiadaczem sprzętu powyżej 2 lat)

Odnośnik do komentarza

No jeżeli kupił konsole w czerwcu z datą produkcji czerwiec to po co komu paragon? Dlatego napisałem, że gdyby kupił leżaka to może się niedługo skończyć gwara, a w takim przypadku przyda się paragon. Coś jeszcze do sprostowania? Może wy coś widzicie, ale nawet w pierwszym zdaniu nie widzę błędu o,0

 

W razie wysyłania konsoli potrzebny jest paragon? Nie. Jeżeli się skończyła gwarancja, a mamy dowód na to, że konsole kupiliśmy o wiele później niż mamy datę produkcji to paragon się przyda - nie rozumiem to nic do poprawy?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
moja paczka zmieniła status na "Urządzenie wysłane do klienta – Konsola została naprawiona lub wymieniona. Odsyłamy ją do właściciela." już w poniedziałek

ale do dziś status na UPS to tylko: "Otrzymano informacje rozliczeniowe "

znając UPS to sobie jeszcze poczekam

Miałem to samo, czekałem 5 dni. Wytłumaczono mi na infolinii, że UPS nie przyjeżdża po jedną konsolę ale po jakąś partię. Czekają po prostu aż im się uzbiera do wysyłki jakaś ilość.

 

No i chciałem się pochwalić, że dostałem nową konsolę (po trzeciej wizycie u naprawy). Moją starą (z 09.2006r.) wymieniono na egzemplarz z 04.2008r. - wydaje się być nówką sztuką. :D

Odnośnik do komentarza
moja paczka zmieniła status na "Urządzenie wysłane do klienta – Konsola została naprawiona lub wymieniona. Odsyłamy ją do właściciela." już w poniedziałek

ale do dziś status na UPS to tylko: "Otrzymano informacje rozliczeniowe "

znając UPS to sobie jeszcze poczekam

Miałem to samo, czekałem 5 dni. Wytłumaczono mi na infolinii, że UPS nie przyjeżdża po jedną konsolę ale po jakąś partię. Czekają po prostu aż im się uzbiera do wysyłki jakaś ilość.

 

ja pie#%*^e

myślałem że pogram w ten weekend

Odnośnik do komentarza
moja paczka zmieniła status na "Urządzenie wysłane do klienta – Konsola została naprawiona lub wymieniona. Odsyłamy ją do właściciela." już w poniedziałek

ale do dziś status na UPS to tylko: "Otrzymano informacje rozliczeniowe "

znając UPS to sobie jeszcze poczekam

Miałem to samo, czekałem 5 dni. Wytłumaczono mi na infolinii, że UPS nie przyjeżdża po jedną konsolę ale po jakąś partię. Czekają po prostu aż im się uzbiera do wysyłki jakaś ilość.

 

No i chciałem się pochwalić, że dostałem nową konsolę (po trzeciej wizycie u naprawy). Moją starą (z 09.2006r.) wymieniono na egzemplarz z 04.2008r. - wydaje się być nówką sztuką. :D

Miłek - konsola, którą dostałeś jest o wiele cichsza od tej z 9.2006?

Odnośnik do komentarza
Miłek - konsola, którą dostałeś jest o wiele cichsza od tej z 9.2006?

Nie wiem jak określić wiele :D Ale jest cichsza, zwłaszcza napęd podczas odczytu - wrzucili mi chyba liteona (bo nie sądzę, że benq).

 

A ja na stronie UPSu (zgubiłem nr sprawy w MS) mam, że w dniu dostarczenia do niemiec została zwrócona do nadawcy i leży teraz w Berlinie. Czyli co, że nie naprawili mi jej?

Nadawcą jest w tym wypadku odbiorca - tylko nie wiem czemu leży w Berlinie, chyba powinni przerzucić już ją do Frankfurtu.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem od 26.08 otrzymano inf rozliczeniowe i juz do mnie jedzie. moze na sobote bd mial :) przepraszam za brak polskich znakow

Ku.rwa mać. Zaplanowana data droeczenia : 1.09.2008. Suuuper. Caly pech w tym, ze zczynam liceum i malo bedzie czasu na granie, a GTA4 czeka na polce.. bo akurat konsola musiala sie z(pipi)ac 2 tyg. przed koncem wakacji... dobrze chociaz ze serwis dosc sprawny i nie balem sie o swoja konsole.

pozdrawiam

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...