Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłasz samą konsolę bez żadnego osprzętu (dysk, pady, zasilacz itp.)

 

a podobno trzeba wyslac wszystko co bylo w pudle od x'a. no nie wiem.jak bede dzwonil to sie zapytam.

 

Wysylasz TYLKO KONSOLE, zadnych joypadow, memorek ani kabli! Czytaj ze zrozumieniem co pisza! Wysylalem juz 2 xboxy, za kazdym razem wysylalem TYLKO I WYLACZNIE konsole!

aha. dzieki ale juz nie potrzebne bo naprawiłem konsole sam xD

Odnośnik do komentarza

Jasnowidzów nie szukam, może Tobie kolego by się przydał. Zapytałem żeby się dowiedzieć czy inni też mieli konsole tak szybko naprawione. Na infolinie już wcześniej zadzwoniłem ale powiedzieli że nic nie mają napisane tylko tyle że konsola wraca z serwisu.

 

Zpytam tak:

 

Ile z doświadczenia Waszego konsola leży w serwisie i czy te dwa dni to standard?

 

Pozdrawiam,

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja powtorze, jak moze ktos wiedziec ile konsola lezy w serwisie? skoro nie jestes w tym serwisie, dalej potrzeba jasnowidza...

 

pytanie sensowne to jaki najkrótszy czas konsoli od wysylki dostalo sie ja z powrotem czyli kiedy kurier zapukal z paczka od MS

 

a na to pytanie odpowiedz jest taka: potrafia w tydzien sie wyrobic (i to nawet w bieżący tydzien, czyli wysylka w poniedzialek a przychodzi do konca tygodnia)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Może głupie pytanie z moiej strony ale w przyszłym tygodniu odsyłam konsole do naprawy ( 3RoD ) i w FAQ jest taki punkt :

3) krótki opis tego co dzieje się z konsolą, nigdy nie zaszkodzi trochę podkolorować stan faktyczny, tak na dobrą sprawę i tak nie będą w stanie sprawdzić wszystkiego podczas serwisowania

Jak mogę "podkolorować" sytuację ? powiedzieć , że np rysuje płyty czy coś w tym stylu ? nieukrywam , że miło by było dostać nowego pada lub grę ;)

Odnośnik do komentarza
ludzie mam mega problem. Niedawno ukradli mi konosole i ubezpeczyciel zeby wyplacic odszkodowanie musi miec jakis dowod/wydruk z numerem seryjnym konosoli. Czy jest on gdzies napisany poza tylem konsoli na ktorym oczywiscie go nie sprawdze? Pozdro

to najlepiej zrobic zjdeice z obudowy konsoli ktora i tak idzie na smietnik bo np jest zlomem

przeciez i tak nie wiedza jaki nr miala Twoja....

innymi slowy mozna kupic zloma za pare groszy, zezlomowac go, a miec to co tam Ci potrzeba czyli nr....

 

PS.

zadzwon po prostu na infolinie MS i po Twoich danych w systemie znajda jaki nr miala Twoja konsola...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Czy druga próba doręczenia będzie widoczna na stronie monitorowania paczki? W sumie nie przeszkadza mi "gibnąć sie" po przesyłkę, tyle tylko żeby jej nie odesłali xD Mają mój numer, więc pewnie zadzwonią. Wcześniej umówić się też nie mogę, bo będę w ruchu. Ale skoro mówicie, że zadzwonią to mogę być spokojny, a jak nawet się nie dodzwonią i zostawią kartkę, że jest do odbioru (też bedzie napisane na monitorigu?) to też dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...