Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dobrze rozumiem, monitor który obsługuje max rozdzielczość 1650x1050 jest w stanie wyświetlić obraz fullhd (upscaluje go)?

Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć, ponieważ planuje zakup monitora LG z taką rozdzielczością.

Przy okazji, czy monitory LG są dobre jakościowo? Zauważyłem, że są one o wiele tańsze niż monitory z podobnymi parametrami, lecz innej firmy (samsung). Chciałbym się też dowiedzieć jak to jest z jakością skalowania, zarówno do 720p jak i do 1080i/p.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie zwykle nie jest w stanie, a jeśli nawet 1920x1080 akceptuje, to musi go downscalować.

Cerb jest w posiadaniu przykładowego monitora LG o takiej rozdzielczości i jak możesz przeczytać w jego opinii zamieszczonej w tym temacie, monitor dobrze radzi sobie z 720p, ale rozciąga obraz.

Wydaje mi się, że jednymi z nielicznych tańszych monitorów nierozciągającymi obrazu są Samsungi z Tunerem TV, seria MW bodajże.

Odnośnik do komentarza

Jest taka stronka na której Samsung poleca monitory do X360, ale chodzi o HDMI, więc do PS3 jest tak samo:

http://www.samsung-microsites.fr/xbox360/

Oczywiście nie gwarantuję, że istotnie są takie dobre, ale skoro są wymienione na tej stronie, to chyba powinny nie rozciągać obrazu. Osobiście w sklepie z konsolami widziałem X360 podłączone do 940MW i obraz był nie był rozciągnięty w najmniejszym stopniu.

 

Katana, a czemu nie wolisz kupić malutkiego HDTV?

Odnośnik do komentarza

Ktoś może poradzić, czy lepiej zainwestować w 32" HDTV [720p], czy może w 24" LCD monitor full HD? mam około 2klocki, więc nic więcej nie kupie niestety. Z góry dzięki za pomoc, może wreszcie dzięki komuś się zdecyduje... Aktualnie mam ASUSa 20" 720p i gra mi się dobrze, niestety, trochę mały ekranik, nie można się położyć i grać z daleka :3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

w zasadzie to jest obojętne, no chyba, że masz monitor z głośnikami to HDMI-HDMI, bo DVI przesyła tylko obraz, a HDMI przesyła obraz i dźwięk.

 

Albo jeśli chcesz mieć wolne miejsca na inne urządzenia ^_^ Ja np. bym chciał w moim SM2232BW wejście HDMI, bo wtedy bym nim podłączył PS3, a do DVI podłączyłbym PC, bo przez D-Sub jakość jest obniżona :P

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...